Καπνίζεις;

drunk

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Γκίκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών. Έχει γράψει 318 μηνύματα.
Εχεις δίκιο αν δε θες να το κόψεις,δε γινεται.Εκεί στηρίζεται το όλο concept.Aλλά τουλάχιστον να προσπαθούσες να το μειώσεις;Αν και τώρα που αρχίζει το πανεπιστήμιο θα το ελαττώσεις πιστεύω,με τα μαθήματα κ τα εργαστήρια να πιάνουν ώρες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από plain:
Εχεις δίκιο αν δε θες να το κόψεις,δε γινεται.Εκεί στηρίζεται το όλο concept.Aλλά τουλάχιστον να προσπαθούσες να το μειώσεις;Αν και τώρα που αρχίζει το πανεπιστήμιο θα το ελαττώσεις πιστεύω,με τα μαθήματα κ τα εργαστήρια να πιάνουν ώρες
Κι εγώ σε αυτό ελπίζω... :(

Άλλωστε είναι και οικονομικό το θέμα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Πάντως απο την Πέμπτη που πήγε ο Παναγιώτης Αγρίνιο, πήρε μαζί του τα κλειδιά και όταν μου άνοιξε ο κλειδαράς μετά δεν μπορούσα να ξαναβγώ (άρα και να πάρω τσιγάρα), είχα να καπνίσω 2 ολόκληρα 24ωρα και σήμερα που μου ήρθαν τα κλειδιά και βγήκα επιτέλους απο το σπίτι και πήρα τσιγάρα, δεν νιώθω και μεγάλη ανάγκη να καπνίσω, 2 έκανα όλα κ όλα κι αυτά επειδή μου είχαν λείψει αυτές τις μέρες και μόνο! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
μπράβο παιζί μου :) :thumbup:.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Οχι.. Δοκιμασα στην ηλικια των 16 και εκανα για δυο μηνες περιπου οχι ομως συστηματικα. Καταλαβα ομως οτι ειναι κατι που δεν το χρειαζομαι, αν δεν κανω δεν μου λειπει οποτε δεν υπηρχε και λογος να το συνεχισω. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Εγω καπνιζα για 2 χρονια, πολυ λιγο στην αρχη, και το περισσοτερο που εφτασα σε περιοδους περιεργες ψυχολογικα ηταν 10 τσιγαρα τη μερα! Τωρα εχω κανενα εξαμηνο που το εχω κοψει και ειμαι πολυ χαρουμενη! Νιωθω εντελως διαφορετικα! Α, επισης, Μισελ απο οτι θυμαμαι παιρνεις αντισυλληπτικα ε? Τσιγαρο και αντισυλληπτικα δεν πανε μαζι, ειδικα αν καπνιζεις ακομα τοσο. Αυτος ειναι ενας απο τους λογους που το εκοψα και εγω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
σαν φουγαρο απο ατμοπλοιο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Hunter:
σαν φουγαρο απο ατμοπλοιο

αγκυροβολημένο?:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Γκουχου... ναι γκουχ γκουχχχ καπνίζω αρκετά γκουχουγκουχου!!! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Φυσικά και καπνίζω.
Στην Αθήνα είναι πολύ πιο υγιεινό από το να αναπνέω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Δε σημαίνει όμως ότι σταμάτησες να αναπνέεις επειδή καπνίζεις...

Δεν καπνίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Δε σημαίνει όμως ότι σταμάτησες να αναπνέεις επειδή καπνίζεις...
Ορθόν.
Φιλτράρω τον μολυσμένο αέρα μέσα από το τσιγάρο μου. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγκώ ντεν καπνίζω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Ούτε εγώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
εγώ θέλω πειραγμένη δημοσκόπηση: μία ψήφο καπνιστών να αντιστοιχεί σε 3 μη καπνιστών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
εγω καπνιζω ελαχιστα σε μερικες περιπτωσεις μονο! εχω αρχισει να το συνηθιζω και απ οτι φαινεται θα ο αρχισω(παω φοιτητης)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Χαχαχα Τσιτσιλέγκα είσαι θεός!! :worship: :clapup:
Το ξέρω αυτό για τα αντισυλληπτικά, αλλά απ'όσο ξέρω ισχύει περισσότερο για γυναίκες μετά τα 30...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Κάπνιζα για 20 χρόνια και το έκοψα :yahoo:


Π'αντως αυτο για τα αντισυλληπτικά ισχύει όντως για μετά τα 30..... βέβαια όταν είσαι καπνίστρια απ τα 20... στα 30 δεν το κόβεις για τα αντισυλληπτικά... κόβεις μάλλον τα αντισυλληπτικά (εγώ τουλάχιστον, αυτό είχα κάνει):/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

io-io

Διάσημο μέλος

Η io-io αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθηματικός. Έχει γράψει 2,878 μηνύματα.
Μετα τα 35 ειναι απαγορευτικος ο συνδυασμος αντισυλληπτικων-τσιγαρου! Σε μικρες ηλικιες ειναι μικροσ ο κινδυνος αλλα και παλι δεν συστηνεται.. δεν φανταζομαι ξαφνικα με το που γινεσαι 35 να αλλαζει κατι ριζικα! :P Μια φιλη μου παντως μου ελεγε οτι οταν επαιρνε αντισυλληπτικα και καπνιζε την επιαναν πολυ συχνα ταχυπαλμιες -κατατρομαξε και εκοψε το καπνισμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top