Αναφορά στους/στις πρώην

SeCtoR

Νεοφερμένος

Ο SeCtoR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 20 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Σε αυτό έχεις δίκιο. Είμαστε πολύ ζωντόβολα και ρωτάμε. Δεν βγαίνει τίποτα, είτε ήταν 1 είτε ήταν 100 οι πρώην.

Αλλά δεν γίνεται από καθαρή περιέργεια. Είναι και αυτό που λες [αν θα μπορούσε να είναι παρθένα, τόσο το καλύτερο] αλλά, όσο κι αν φανεί περίεργο, πολλοί άντρες έχουν ακόμα την αντίληψη "Αν εγώ έχω πάει με 20 είμαι ουάου, καταπληκτικός, υπέροχος. Αν αυτή έχει πάει με 20 είναι πουτ****".

Θα συμφωνήσεις μαζί μου έαν σου πω ότι εκείνοι που το παίζουν οι πιο απελευθερωμένοι από όλους είναι και οι πιο παραδοσιακοί/συντηρητικοί και ότι απλά είναι ένα τακτ για να αποσπάσουν απαντήσεις και να κινηθούν αναλόγως (να λειτουργήσει υποσυνείδητα έτσι)??:hmm:[/quote]

Eμενα με ενδιαφερει το παρελθον της,διαφορετικα θα χω μεγαλο προβλημα να συνεχισω μαζι της:mad:

Αν η κοπελα μου δεν ειχε καθολου εμπειριες και χτυπα ξυλο πηγαινε με αλλον ισως να ειχα στεναχωρηθει πολυ,αν ειχε εμπειριες και πηγαινε με αλλον θα τις ελεγα να το ξανακανει,κουφο ισως φανει εγωιστικο αλλα ετσι λειτουργω εγω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από katerina:
Δε νομιζω να ανεχομουν απο κανεναν "επιθεση" για το αμαρτωλο παρελθον :hehe:
Μπορει να απαντουσα σε ερωτησεις του εκαστοτε μισου πορτοκαλιου, οπως κι εγω θα ειχα περιεργεια για το τι γινοταν πριν απο μενα, αλλα κακιουλες και μπηχτες απορριπτονται..αυτα τα συζητας μια φορα που θα βρεθει στις καλες του ο αλλος να τα ξερασει, και στη συνεχεια εχεις ολο το χρονο μπροστα σου να τα αναλυεις *απο μεσα σου* :p
Αμαρτωλό? Αμαρτία είναι η επίθεση για το συγκεκριμένο ζήτημα.Μάλλον έπρεπε να γράψεις επίθεση για το "αμαρτωλό". Δικιά μου η ζωή δικό μου και το παρελθόν. Άποψη όποιος θέλει μπορεί να εκφράση. ΚΡΙΣΗ κανένας συνεπώς και καμιά σύγκριση! Και αντιμετωπίοζω πάντα τους άλλους όπως θέλω να με αντιμετωπίζουν

Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Δεν μου αρέσουν τέτοιου είδους συζητήσεις, είναι λογικό ότι ο άλλος είχε ζωή και πριν απο μας, απο κει και περα ειναι φυσικο μεσα στην σχέση να αναφερθούν γεγονότα απο τις προηγούμενες εμπειρίες μας, δεν μου αρεσει όμως όταν η συζήτηση γίνεται επι τούτου.
Το παρελθόν μας ανήκει σε εμάς το θέμα είναι ποιος θα εχει την μαγκιά να γίνει το μέλλον μας;) (Παραφράζοντας ελαφρώς την εκφραση της ΚΟΥΕ:) )

Θεωρώ επισης τρομερά ενοχλητικό όταν ο άλλος αναφέρει τις πρωην του μόνο και μόνο για να τις αναφέρει ή για να μας τσιγκλίσει, εντάξει ρε φίλε το πιάσαμε το νόημα έχεις πάρει την μισή Ελλαδα και τώρα τι περιμένεις να σε εκτιμήσουμε και να πουμε να ένα σωστό παιδί για σχέση;:hmm:
Γενικοτερα δεν μου αρεσουν οι άτοπες συγκρίσεις ούτε θέλω να διμιουργώ ανασφάλεια στον σύντροφο μου, αν οι πρωην "αξιζαν" δεν θα ήταν πρωην αλλα νυν;)
Τα παρελθόν είναι για να μαθαίνουμε να γινόμαστε καλύτεροι! Εγώ βρίσκω πολύ χρήσιμο την συζήτηση εφόλης της ύλης του παρελθόν μου με άλλους γιατί όλο και κάτι παίζει να μάθεις! Θάνατος όμως σε όποιον καταχραστεί την γνώση!

Αρχική Δημοσίευση από hamsteraki:
Οι άνδρες δυστηχώς το βλέπουν ΠΟΛΥ εγωιστικά αυτό το θέμα όσο και αν δεν το παραδέχονται (αν θα μπορούσες να είσαι και παρθένα καλό θα ήταν:clapup: ) και είναι πολύ εγωιστικό και αρνητικό γιατί κανείς δεν ρωτάει από ενδιαφέρον (ποιο το ενδιαφέρον για τον αριθμό) αλλά από καθαρή περιέργεια. Για να μην παρεξηγηθώ δεν λέω για συμπεριφορές κτλ αλλά για τον αριθμό των πρώην!
**Η απάντησή μου είναι ότι δεν φύτρωσα πάντως την ημέρα που γνωριστήκαμε! Είχα ζωή και πριν!! Αυτή η απάντηση τίθεται σε κάθε ερώτηση του στυλ **Α!Εχεις ξαναπάει σε αυτό το νησί/εστιατόριο/μαγαζί κ.ο.κ.:P
Απόλυτο δίκιο. Οι άνδρες βλέπουν μια γυναίκα σαν μια κτήση και σαν το moudial. Εξού και η φράση να κατακτήσεις την καρδιά μας γυναίκας.
Προσωπικό σχόλιο όχι ξανά με παρθένα!Ειδικά και με τίποτα όχι με παρθένα στον εγκέφαλο!


Τώρα γενικά εγώ θέλω να ξέρω για ένα και μόνο λόγο.Για να με κάνει καλύτερο απέναντι της, αλλά και για να ξέρω τι με περιμένει! Επίσης σίγουρα ή εμπειρία είναι καθοριστικός παράγοντας στην συμπεριφορά κάποιου σε μια σχέση. λάθος πληροφόρηση στο θέμα δημιουργεί προβλήματα στην προσέγγιση και στο τι περιμένεις από τον άλλον/η καθώς κάποια συμπεράσματα έχουν λάθος βάση.
Ένα παράδειγμα. Για μια κοπέλα που είναι παρθένα και το πέζει πουτανάκι(μην κολήσετε στην λέξη) ή υπάρχει η φήμη, ένας άνδρας θα έχει κάποιες προσδοκίες που όταν δεν εκπληρωθούν θα τα πάρει αδικά όταν η απάντηση είναι η σιωπώ πχ ενώ απλά αγνοεί την πραγματική αιτία και δεν μπορεί να δείξει την πρέπουσα κατανόηση.
Κάτι παρόμοιο (όχι με πουτανάκι) μου έχει τύχει και με ευθύνη της κοπέλας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Εχεις δικιο για τα αυτακια, αλλα το αμαρτωλο παρελθον ειναι ετσι κι αλλιως ειρωνικο οποτε δεν τα βαλα κι εκει :p
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από SeCtoR:
Θα συμφωνήσεις μαζί μου έαν σου πω ότι εκείνοι που το παίζουν οι πιο απελευθερωμένοι από όλους είναι και οι πιο παραδοσιακοί/συντηρητικοί και ότι απλά είναι ένα τακτ για να αποσπάσουν απαντήσεις και να κινηθούν αναλόγως (να λειτουργήσει υποσυνείδητα έτσι)??:hmm:

Eμενα με ενδιαφερει το παρελθον της,διαφορετικα θα χω μεγαλο προβλημα να συνεχισω μαζι της:mad:

Αν η κοπελα μου δεν ειχε καθολου εμπειριες και χτυπα ξυλο πηγαινε με αλλον ισως να ειχα στεναχωρηθει πολυ,αν ειχε εμπειριες και πηγαινε με αλλον θα τις ελεγα να το ξανακανει,κουφο ισως φανει εγωιστικο αλλα ετσι λειτουργω εγω

ΤΙ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ? :P[/quote

Σε τι βοηθάει λοιπόν να γνωρίζεις το παρελθόν της? Στο να μάθεις για τον τρόπο σκέψης της, το χρονικό διάστημα που είχε την κάθε σχέση ή το τι ακριβώς αισθάνθηκε??

Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι αν γίνεις πιεστικός στο να μάθεις για το παρελθόν της η μεγαλύτερη πιθανότητα είναι να ακούσεις πράγματα τα οποία δεν ισχύουν??...:hmm: :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
φιξ δε κουότς χάνι... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsitsilegas:
Δεν βγαίνει τίποτα, είτε ήταν 1 είτε ήταν 100 οι πρώην. .

Βγαίνει και παραβγαίνει ύπό την έννοια ότι πρέπει να είσαι και στο ελάχιστο υποψιασμένος σε ποιο ποσοστό κινδύνου μπορεί να εκθέσεις τον εαυτό σου (std) και κυρίως αν το νυν βλαστάρι σου έκανε σεξ χωρίς προφυλάξεις..
Για μένα αυτά είναι θέματα που θέλω να ξέρω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
Βγαίνει και παραβγαίνει ύπό την έννοια ότι πρέπει να είσαι και στο ελάχιστο υποψιασμένος σε ποιο ποσοστό κινδύνου μπορεί να εκθέσεις τον εαυτό σου (std) και κυρίως αν το νυν βλαστάρι σου έκανε σεξ χωρίς προφυλάξεις..
Για μένα αυτά είναι θέματα που θέλω να ξέρω.
Κοίτα, αν το νυν ταίρι σου είχε έστω και έναν πρώην σύντροφο και δεν έπαιρνε προφυλάξεις, είσαι εν κινδύνω [γμτ, δεν έχει υπογεγραμμένη]. Και θα το αντιληφθείς αυτό εάν κατά την πρώτη συνεύρεση, δεν επιχειρήσει να πάρει τα μέτρα του [πριν του τα πάρουν].

Αν από την άλλη είχε "πάρει" τη μισή Πρέβεζα [σιγά την πόλη, που λέει και το ανέκδοτο :P ] αλλά τηρούσε ευλαβικά τα ενδεδειγμένα μέτρα ασφαλείας, ενδεχομένως δεν έχεις λόγο να ανησυχείς.

Γι'αυτό τα απόλυτα νούμερα δεν μου λένε πολλά...
... εκτός από την συσσωρευμένη εμπειρία. ;)

Η άποψή μου, όπως προείπα, αποκρυσταλλώνεται στο "περασμένα - ξεχασμένα".
Γιατί σε περίπτωση πλήρους και αληθούς εξομολόγησης ελλοχεύει πάντα ο κίνδυνος, όπως ανέφερε η katerina, να ακούσεις τίποτα μπηχτές σε άσχετη στιγμή και να εκνευριστείς και να πεις ή να κάνεις πράγματα που δεν εννοείς.

Just my two cents. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsitsilegas

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο tsitsilegas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 222 μηνύματα.
Τώρα μου'ρθε: Ιδού μία ταινία που διαπραγματεύεται και το ζήτημα των πρώην με πολύ καλό τρόπο:

Chasing Amy.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
βασικα ειναι παντα πιο ασφαλες να μη μιλαμε γιαυτο...

εγω βεβαια σχεδον παντα δε κρατιεμαι και ρωταω! :P διακριτικα παντα...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Κι εγώ προσπαθώ να μην μιλάω για τέτοια θέματα. Μια φορά την είχα πατήσει και τόλμησα να μιλήσω για κάποιον πρώην και μετά είχε γίνει χαμός. Λες κι είχε κρατήσει αντίγραφο της συζήτησης. Κάθε τρεις και λίγο τον θυμόταν και μου τον θύμιζε... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Κι εμένα δεν είναι η καλύτερή μου... Αλλά παίζει ρόλο και τι "σου βγάζει" ο άλλος...! Δηλαδή ένας πρώην μου, μεγαλύτερος σε ηλικία και με εμπειρία γενικά, ανέφερε αρκετά παραπάνω απ' όσο ήθελα τις πρώην. Ναι μεν για λεπτομέρειες, αλλά με τρόπο που κάπου... ρε φίλε, τα κανε η φοράδα στο αλώνι, αν εσύ πήγες εκεί με αυτήν! Και καλά έλεγε για ένα νησί με τρόπο "είχαμε πάει εκεί με την κοπέλα μου..." κι ηχούσε κάπως... Ο νυν, πάλι, μου βγάζει κάτι το πολύ γλυκό, οπότε αν αναφερόταν κάτι δε θα με ένοιαζε... Ίσως πάλι γιατί δεν έχει σχεδόν ποτέ αναφερθεί... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

stupid bitch

Πολύ δραστήριο μέλος

Η stupid bitch αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,983 μηνύματα.
χμμ..δεν ξέρω..από τη μία,θέλω να ξέρω τα πάντα για εκείνον,συμπεριλαμβάνοντας και τις προηγούμενες σχέσεις του..το θεωρώ πολύ γλυκό να μοιράζεται ο άλλος μαζί σου τα πάντα απ'τη ζωή του..! :redface: από την άλλη όμως,επειδή είμαι αρκετά ζηλιάρα (με τη διαφορά όμως,ότι δεν το δείχνω ποτέ στον άλλον,αλλά κάθομαι και "τρώω τα λυσσακκά μου" μόνη μου..:worry::P)δεν ξέρω πώς θα λειτουργούσε αυτό ώρες ώρες στην ψυχολογία μου... :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ναι, τελικά ο καλός μου είναι της άποψης let the bygones be bygones...!
Και το βρίσκω πολύ υγιές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
Εμένα δεν με πειράζει να μου λέει ο φίλος μου για τις πρώην του, δεν ζηλεύω και θα έλεγα μου αρέσει να ακούω. Όχι για να κάνω σύγκριση, αλλά για να βλέπω πώς αντιμετωπίζει τα πράγματα και τις σχέσεις. Επιπλέον μου αρέσει η ειλικρίνεια. Ας πούμε ένα παιδί μου είχε πει φάσεις που είχε φερθεί σαν κάφρος στα ερωτικά, αλλά το προτίμησα από το να μου το έκρυβε.

Το μόνο που με τσαντίζει και μου έχει τύχει είναι ο άλλος να κάνει συγκρίσεις για να σε πικάρει, και μάλιστα να αφορούν το σεξουαλικό. Ένας πρώην μου επέμενε να μου την λέει όταν δεν ήθελα να κάνουμε κάτι στο κρεβάτι και έφερνε σαν παράδειγμα το πόσο τον ικανοποιούσε η πρώην του! Φυσικά δεν άφησα να περάσει καιρός για να τον στείλω!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
Ου, καλά είσαι, στο ερωτικό απλά δεν επιτρέπεται...

Δε λέω, θα 'θελα να ξέρω αν υπάρχει κάτι το ιδιαίτερο, αλλά κατά τ' άλλα δε βλέπω γιατί να πρέπει να ξέρω τι και πώς και πότε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πάντως παιδιά εγώ όταν ήμουν στην περίοδο που έκανα σχέσεις ( :P οι παντρεμένοι δεν εχουν ψυχή :P) το μόνο που με ενδιέφερε να μάθω ήταν ο λόγος που χώρισε απ την προηγούμενη σχεση...
Κι αυτό, μόνο και μόνο για να ξέρω τι "κουβαλάει" σαν συναισθηματικό στρεσάρισμα ο άλλος.... για να μπορώ να αποφύγω κακοτοπιές και συζητήσεις που επι του παρόντος δεν θα είχαν κανένα απολύτως νόημα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γίδι

Τιμώμενο Μέλος

Η Γίδι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 22,554 μηνύματα.
πάντως παιδιά εγώ όταν ήμουν στην περίοδο που έκανα σχέσεις ( :P οι παντρεμένοι δεν εχουν ψυχή :P) το μόνο που με ενδιέφερε να μάθω ήταν ο λόγος που χώρισε απ την προηγούμενη σχεση...
Κι αυτό, μόνο και μόνο για να ξέρω τι "κουβαλάει" σαν συναισθηματικό στρεσάρισμα ο άλλος.... για να μπορώ να αποφύγω κακοτοπιές και συζητήσεις που επι του παρόντος δεν θα είχαν κανένα απολύτως νόημα

Ακριβώς!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ερωτηση : τι φοβαστε αν γινει μια τετοια συζητηση ; τη συγκριση ; την κριση ; Αρα δε τα χουμε καλα με τον εαυτο μας τοτε. Και δεν υπαρχει ειλικρινεια στη σχεση. Γεια σου, αυτος/αυτη ειμαι, take it or leave it.

Χωρια που πρεπει να ξερεις για ψυχολογικους και ιατρικους λογους οπως ανεφεραν καποιοι ηδη.

Βεβαια , οχι οταν γινεται απο κομπλεξ και επικριτικά.

Έχεις σκεφτεί ποτέ ότι αν γίνεις πιεστικός στο να μάθεις για το παρελθόν της η μεγαλύτερη πιθανότητα είναι να ακούσεις πράγματα τα οποία δεν ισχύουν??..
Γιατι το λες αυτο hamsteraki ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

X-girl

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Sofi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Νοσηλευτής/ρια. Έχει γράψει 322 μηνύματα.
Αν και ειμαι πολυ περιεργη σε αυτα, προτιμω να μην μου πει τιποτα για τις προηγουμενες του σχεσεις, για να εχω και εγω το κεφαλι μου ησυχο..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Εγώ πάντως ως τώρα έλεγα όλη την αλήθεια και δεν μου έχει βγει σε κακό.. σκέφτομαι όμως αν υπάρξει επόμενη φορά να απαντήσω κάτι πιο ..διπλωματικό, διότι απλούστατα δεν αλλάζει κάτι η γνώση ενός νούμερου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top