[Καπνιστές] Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;

Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 112)
  • Davidoff

    Ψήφοι: 13 11.6%
  • Chesterfield

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Malboro

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • Origin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lucky Strike

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Carelia

    Ψήφοι: 10 8.9%
  • Camel

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • GR

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Στριφτό!

    Ψήφοι: 20 17.9%
  • Winston

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Prince

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • BF

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Next/Leader

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Silk Cut

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Black Devil

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Old Navy

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Phillip Morris

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • maxim slims και λοιπά οικονομικά slims

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Slim Line

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Μάρκα "η καλή η τράκα" :P

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Δεν καπνίζω

    Ψήφοι: 43 38.4%

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Λείπουν τα Rex.... :confused: Οπότε η νέα μου μάρκα είναι τα Άλλα! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από ^^Vampire^^:
Λείπουν τα Rex.... :confused: Οπότε η νέα μου μάρκα είναι τα Άλλα! :clapup:
Σε μια ψηφοφορια μεχρι 20 επιλογες μπορουμε να βαλουμε ... οποτε ειναι λογικο να λειπουν αρκετες μαρκες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εγώ κάνω Old Holborn.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
καρέλια slim αλλά ψήφισα σκέτο καρέλια.παλιότερα κάπνιζα malboro light...αυτά που δεν αντέχω είναι τα prince
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
ρε παιδες μονο εγω ψηφισα phillip morris μπλε??δεν τα εχετε ακουστα?????
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.
κάθε ποτέ karelia light που κάνει ένας φίλος. Πάντως τα davidoff είναι τα καλύτερα. Έχουν τον μικρότερο συντελεστή τριβής με το λαιμό!
Καλά για την πόρωση απάντησα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Demelene:
Πάντως τα davidoff είναι τα καλύτερα. Έχουν τον μικρότερο συντελεστή τριβής με το λαιμό!
Καλά για την πόρωση απάντησα

Και όμως τα davidoff μου έκλειναν την φωνή :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

bunny217

Διακεκριμένο μέλος

Η Ποιός Ξέρει??? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών και επαγγέλεται Επιχειρηματίας. Έχει γράψει 7,025 μηνύματα.
εγώ δεν καπνίζω αλλά αν κάπνιζα θα διάλεγα το πιο ελαφρύ πιστεύω;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καπνο craven
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
οταν ξεκινησα να καπνιζω στα 16 μου καπνιζα Benson & Hedges, μετα το γυρισα σε Camel για ενα χρονο και απο τοτε Winston κοκκινο, που και που ομως κανω και κανενα πακετο Chesterfield κοκκινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από tsus:
ρε παιδες μονο εγω ψηφισα phillip morris μπλε??δεν τα εχετε ακουστα?????
προσωπικα τα εχω ακουστα ... απλως δεν μου κανουν κλικ για να τα δοκιμασω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
δεν ξερω αν με τιμαει αυτο!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
για εμενα η μαρκα τσιγαρων δεν παιζει κανενα ρολο ... δλδ δεν υπαρχει η χ μαρκα τσιγαρων για την ψ κατηγορια ανθρωπων!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorenna

Νεοφερμένος

Η Lorenna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 50 ετών. Έχει γράψει 11 μηνύματα.
Old Holborn aromatic για μενα!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Lorenna:
Old Holborn aromatic για μενα!!

:clapup::clapup::clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsus

Δραστήριο μέλος

Ο tsus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 436 μηνύματα.
πολυ βαρυ και με πολλα χημικα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Troll

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Troll αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Κυρίως Winston lights
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DiavolakoS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο DiavolakoS αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,107 μηνύματα.
prince μπλε highland σχετικα καινουριο τσιγαρο.πιστευω μου ταιριαζει απολυτα.αν τυχει και δε βρω, davidoff μαυρα επισης πολυ καλα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Στιβενσον κόκινο σκληρό μέχρι πρίν παντρευτώ, μετά ο άντρας επειδή δεν είναι καπνιστής τον ενοχλούσε η μυρωδιά και ήθελε κάτι πιό ελεφρύ, οπώτε έπιασα το πρίνς το κόκκινο το σκληρό....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Klaus

Διάσημο μέλος

Ο Klaus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Prince gold
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top