Περίεργα/αξιοσημείωτα ρεκόρ που έχετε κάνει

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Ποια είναι τα παράξενα ρεκόρ που έχετε κάνει?:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
3 μέρες χωρίς φαγητό απο τις οποίες τις 2 πρώτες και χωρίς νερό...

εννοείται χωρίς να με πιέσει κανείς.

...νεανικές τρέλες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Shopping από τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ με 1 ώρα break για να φάω κάτι στα γρήγορα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Shopping από τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ με 1 ώρα break για να φάω κάτι στα γρήγορα!

χαχα βαζω στοιχημα οτι αυτό ειναι με διαφορά το καλύτερο από οσα θα ακουστούν!!!!! :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
κατς ντε, περίμενε πρώτα να γραφτεί κανένα ρεκόρ στο σεκς:bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
ΧΑ! Αυτό δεν είναι τίποτα!
Είχα χάσει ένα στοίχημα και πήγα για
shopping την τότε κοπέλα μου, την αδερφή της και μια κολλητή της από τις 10 το πρωί το Σαββάτο μέχρι τις 6 το απόγευμα! Και ο δούλος φυσικά κουβαλούσα όλες τις τσάντες!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Shopping από τις 9 το πρωί μέχρι τις 9 το βράδυ με 1 ώρα break για να φάω κάτι στα γρήγορα!

:confused: :confused: :confused:
Ουτε 9 λεπτα δεν το αντεχω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από misslittledevil:
:confused: :confused: :confused:
Ουτε 9 λεπτα δεν το αντεχω..

Μια απο τα ίδια:D
Ρεκόρ δεν θεωρώ αυτά που έχω κάνει απλά υπερβολές και κυρίως σε ό,τι αφορά το θέμα αυπνίας. Το σκορ μου είναι 3,5 μέρες σερι άυπνη με ούτε 1 λεπτό ύπνο και για να το αναπληρώσω όταν επιτέλους ξάπλωσα κοιμόμουν δύο μέρες με διαλείμματα για φαγητό και τουαλέτα:D Το κουφό είναι πως όταν επιτέλους μαζεύτηκα σπίτι μου για ύπνο κλέψανε το μηχανάκι του αδερφού μου κι εγώ κοιμόμουν μέσα του καλού καιρού:redface:
Επίσης η παραμονή μου σε καράβι, μια χρονιά γυρνώντας απο Ρόδο και λόγω της φουλ σαιζόν βρήκα εισητήρια με ένα πλοίο που πρώτα πάει Σητεία,μετά Αγ.Νικόλα, μετά πιάνει Κυκλαδές και τέλος Πειραια, οπότε έμεινα 22ώρες στο καράβι και βγαίνοντας ήπια ένα καφέ για να πάρω το επόμενο για Μυτιλήνη για 12 ώρες ταξίδι.Ακόμη και μετά απο δύο μέρες ένοιωθα το έδαφος να γυρίζει γύρω μου:D .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
Πάνω από 8 ώρες έπαιζα τάβλι χωρίς να κουνηθώ από την θέση μου :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BReaTHeR

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο BReaTHeR αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 45 ετών. Έχει γράψει 1,162 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Μια απο τα ίδια:D
Επίσης η παραμονή μου σε καράβι, μια χρονιά γυρνώντας απο Ρόδο και λόγω της φουλ σαιζόν βρήκα εισητήρια με ένα πλοίο που πρώτα πάει Σητεία,μετά Αγ.Νικόλα, μετά πιάνει Κυκλαδές και τέλος Πειραια, οπότε έμεινα 22ώρες στο καράβι και βγαίνοντας ήπια ένα καφέ για να πάρω το επόμενο για Μυτιλήνη για 12 ώρες ταξίδι.Ακόμη και μετά απο δύο μέρες ένοιωθα το έδαφος να γυρίζει γύρω μου:D .

Εγώ γυρίζοντας χειμώνα από 12νησα έκανα 38 ώρες για Πειραιά , λόγω του ότι μας έπιαναν απαγορευτικά. Ε όταν πιάσαμε πια Πειραιά, νομίζαμε ότι είχαμε φτάσει Αμερική...:D

38 ώρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από BReaTHeR:
Εγώ γυρίζοντας χειμώνα από 12νησα έκανα 38 ώρες για Πειραιά , λόγω του ότι μας έπιαναν απαγορευτικά. Ε όταν πιάσαμε πια Πειραιά, νομίζαμε ότι είχαμε φτάσει Αμερική...:D

38 ώρες...

Εγω ερχομενος απο Πειρεα εκανα 54 ωρες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

prime

Πολύ δραστήριο μέλος

Η prime αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,680 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από dooo:
κατς ντε, περίμενε πρώτα να γραφτεί κανένα ρεκόρ στο σεκς:bleh:

λολ:clapup:

12 ώρες την ημέρα για 2 μήνες Χ 3 φορές το χρόνο Χ 4 χρόνια..................












...............................






ΔΙΑΒΑΣΜΑ :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

weak and powerless

Διάσημο μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ.. Έχει γράψει 3,375 μηνύματα.
όσον αφορά διάβασμα, είχα χτυπήσει 17ωρο non-stop ιστορία για τις πανελλήνιες της δευτέρας λυκείου (μπλιάχ). από τότε ξεκίνησε το όλο στόρυ...

i 'm going slightly mad~!

όσον αφορά σεξ, το μεγαλύτερο ρεκόρ μου αφορά περίοδο αποχής :tongue:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από prime:
12 ώρες την ημέρα για 2 μήνες Χ 3 φορές το χρόνο Χ 4 χρόνια..................

...............................

ΔΙΑΒΑΣΜΑ :/:

χαχααχχααχχαχααχχαχαχαχααχ, και πάνω που θα πέταγα τρελή σεχουλιάρικη ατάκα, με προσγείωσες:D:D



Αρχική Δημοσίευση από weak and powerless:

όσον αφορά σεξ, το μεγαλύτερο ρεκόρ μου αφορά περίοδο αποχής :tongue:
ένας εθελοντής ρε παιδιά :D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
12 ώρες συνεχόμενα τηλέφωνο με μόλις ένα 20λεπτο διάλλειμμα (με τον τότε κολλητό μου και νυν έτερον ήμισυ :D).
20 ώρες διάβασμα σε 2 μέρες για τις πανελλήνιες ΑΟΔΕ.
2 νύχτες 3ύπνια στο πρώτο εξάμηνο για να δώσω γραμμική άλγεβρα (και τελικά κόπηκα)
12 ώρες συνεχόμενα δουλειά χωρίς διάλλειμμα για ένα project που είχα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Κάτι συνεχόμενα 10ωρα που είχα φάει παίζοντας championship manager πιάνονται?
Σε περιόδους εξεταστικών, το 8ωρο διάβασμα τη μέρα είναι ρουτίνα πριν τα δύσκολα μαθήματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
3 μερες σερι ξενυχτι στις διακοπες μου στην Κυθνο, χωρις λεπτο υπνου.
Καταναλωση απιστευτης ποσοτητας μπυρας, σε σημειο να μην προλαβαινω να βγω απο την τουαλετα..
10 ωρες τηλεφωνο συνεχομενα με τον τοτε καλο μου, χωρις διαλειμα ουτε για τουαλετα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
1 εβδομάδα με 11 ώρες ύπνο συνολικά. Ήταν όταν πλησίαζε το deadline της πτυχιακής. Μολις την κατέθεσα επεσα σε χειμερία νάρκη!:|

και

Μικρότερη ηλικία, έτρωγα κεράσια και δεν εφτυνα τα κουκούτσια. Με αποτέλεσμα όταν φισκάρει πια το στόμα να τα φτύνω ένα ένα και να τα μετράω. 27 ολόκληρα κερασοκούκουτσα είχα ;) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από faithplus1:
Κάτι συνεχόμενα 10ωρα που είχα φάει παίζοντας championship manager πιάνονται?

Χαχαχα!!! εισαι μικρός ακόμα! υπήρξαν μέρες που το κοντέρ μέτραγε 16 - 20 ωρες!!!

Ενα άλλο ρεκόρ ειναι το εξής...
4 μήνες πλεύσιμοι με ενα μικρό διάλειμα 3 ημερών ανα 17 ημέρες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

faithplus1

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο faithplus1 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 1,787 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Founes:
Χαχαχα!!! εισαι μικρός ακόμα! υπήρξαν μέρες που το κοντέρ μέτραγε 16 - 20 ωρες!!!
Να φανταστείς, τότε είχα μόνο το demo του παιχνιδιού που σε άφηνε να παίζεις μέχρι Δεκέμβρη...:P
Ήταν σίγουρο ότι όλο και κάποιος θα βρισκόταν εδώ με εθισμό στο CM.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top