5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
ω ναι...εχεις δικιο...απλα εχει Α1, Α2 και μετα παει Β εθνικη...ραιτ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.

fandago

Διακεκριμένο μέλος

Ο Ә□⌂щяңš αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,876 μηνύματα.
  1. Στο ποδόσφαιρο έπαιζα τερματοφύλακας
  2. Στο Βόλλευ πασαδόρος
  3. Το μπάσκετ δεν μου αρέσει τόσο
  4. Αν κάπου είμαι καλός, αυτό θα είναι στο ping pong
  5. Στους Ολυμπιακούς αγώνες, παρακολούθησα αρκετά αθλήματα μόνος μου.
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.
1. πηγαίνω δικαστήριο γιατί έδειρα κάποιο
2. Ήμουν ενεργό στέλεχος στους φανατικούς της ομάδας μου και υπεύθυνη για της πρώτες βοήθειες
3. Είμαι αλλεργική στα φύκια της θάλασσας και έτσι την βλέπω από μακριά
4. Δεν έπλυνα το χέρι μου για τρεις μέρες γιατί με ακούμπησε ο Παπακωνσταντίνου.
5. Σένα ντέρμπι ομόνοιας - ανόρθωσης μέθυσα και έκλαιγα για το πρώην φίλο μου που μου είχε αποκαλύψει ότι ήταν παντρεμένος με μωρό ο μα****ς
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
1. επισκεφτηκα γυναικολογο για πρωτη φορα στα 28 μου και αυτο μετα απο μεγαλη πιεση φιλων..:redface:
2. γενικα δε γουσταρω τους γιατρους με ο,τι αυτο συνεπαγεται...:mad:
3. σπανια παιρνω φαρμακα...ακομα και το "απλο, αθωο" ντεπον:worry:
4. εχω αμετρητα ζευγαρια ολων των ειδων απο υποδηματα χειμωνιατικα-καλοκαιρινα....τρελλο κολλημα....:devil:
5. ειμαι ιδιαιτερα καταναλωτικη..:worry:
6. οσο ευκολα χαμογελαω, αλλα τοσο ευκολα με πιανουν τα ζουμια (που να παρει:mad:)
7. με την κολλητη μου μοιαζουμε εξωτερικα παρα πολυ, ενω με την αδερφη μου ειμαστε σαν τη μερα με τη νυχταααααα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πάρτε και άλλα πέντε να έχετε:

  1. έχω τρία αδέλφια, δύο κορίτσια (μικρότερα) και έναν αδελφό (μεγαλύτερο)
  2. δεν έχω τρακάρει ποτέ και με τίποτε, ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι να σκοτωθώ σε ατύχημα (ένα μόνο πολύ - πολύ μικρούλι)
  3. δεν ασχολούμαι καθόλου με ποδόσφαιρο, μπάσκετ κ.ο.κ., γενικά τα σιχαίνομαι
  4. σχεδόν πάντα και παντού φροντίζω να ακυρώνω τη ψήφο μου με εντυπωσιακό τρόπο
  5. σιχαίνομαι το πανεπιστήμιο, τη δομή του, το στυλ του, τις παρατάξεις, τους καθηγητές τα πάντα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

T_Chameleon

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο T_Chameleon αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 397 μηνύματα.
Πάρτε και άλλα πέντε να έχετε:
  1. έχω τρία αδέλφια, δύο κορίτσια (μικρότερα) και έναν αδελφό (μεγαλύτερο)
  2. δεν έχω τρακάρει ποτέ και με τίποτε, ο μεγαλύτερος μου φόβος είναι να σκοτωθώ σε ατύχημα
  3. δεν ασχολούμαι καθόλου με ποδόσφαιρο, μπάσκετ κ.ο.κ., γενικά τα σιχαίνομαι
  4. σχεδόν πάντα και παντού φροντίζω να ακυρώνω τη ψήφο μου με εντυπωσιακό τρόπο
  5. σιχαίνομαι το πανεπιστήμιο, τη δομή του, το στυλ του, τις παρατάξεις, τους καθηγητές τα πάντα.
Ένας από τους 3 μεγαλύτερους φόβους μου είναι αυτό…
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
1. Φοβάμαι τις γάτες και κάθε φορά που με πλησιάζει μία, νομίζω πως θα μου επιτεθεί! (παιδικά τραύματα):(
2. Λατρεύω τις πεταλούδες και ΄τα περισσότερα πράγματά μου τις έχουν αποτυπωμένες, από εσώρουχα μέχρι η διακόσμηση του δωματίου μου! (βλέπε υπογραφή και άβαταρ)
3. Την τελευταία φορά που έκανα εξετάσεις αίματος έτρεμα σαν το ψάρι και παρακαλούσα κλαμμένη τον γιατρό να με αφήσει!:redface:
4. Έκανα bungee jumping από τον ισθμό της Κορίνθου στα 19 μου
5. Ήμουν εθελόντρια στους Ολυμπιακούς αγώνες και ειδικότερα ταξιθέτρια στο ΟΑΚΑ, όπου ήταν απ΄τις ωραιότερες εμπειρίες στη ζωή μου!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1. Ειμαι ήρεμη σαν χαρακτήρας άν όμως έχω νέυρα απο κουραση απαγορέυετε να μου μηλάνε, είμαι υπερβολικά οξύθυμη

2. είμαι πάντα με το χαμόγελο, άν με δείς χωρίς αυτό συμαίνει ότι αυτό που έχω είναι φοβερά βαρή και δεν μπορώ να το σηκώσω, ότι και να συμβένει πάντα χαμογελάω στάνταρ, εκτώς απο εκείνες τις σπάνιες στιγμές:)

3.εχω μια τεράστεια συλογή με παραμύθια που είναι για μένα, δεν διαβάζω ποτέ άλλα όταν θέλω να διαβάσω πάντα θα βρώ ένα παραμύθι κάτω απο το κρεββάτι, ή στο κομοδίνο, ή παντού σε κάθε συρτάρι

4.Σιχαινομαι τα πολλά μάτσα μούτσα παντού, προτειμώ να δείξω με διάφορούς τρόπους ότι νοιάζομαι για κάποιον άλλα σπάνια είμαι διεχιτηκή, ακόμα και σε καφέ που πηγαίνουμε με τον άντρα μου νομίζουν ότι ο άντρας μου είναι ο οξυντες παρά ο δικός μου, δεν μπορώ χεράκια πολλά αγγαλιές πολλές:D

5.Δεν μπορώ τις παντόφλες, παντού θέλω να είμαι ξυπόλητη

Ισως δεν εισαι εκδηλωτικός άνθρωπος. :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Skoulikadera---

Δραστήριο μέλος

Η Skoulikadera--- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Μαρούσι (Αττική). Έχει γράψει 736 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
βάζω κι άλλα 5 για μένα :P

1. τότε θα χαρείτε να με επισκεφτείτε μιας που υποχρεώνω τον κόσμο να αφήνει τα παπούτσια του έξω απ την πόρτα :P
2. σπεσιαλιτέ μου κι αγαπημένο μου φαγητό είναι το παστίτσιο
3. υπήρξε μια πραγματικά πολύ μαύρη περίοδος στη ζωή μου σκεφτόμουν στα σοβαρά την αυτοκτονία (ευτυχώς λογικεύτηκα νωρίς :redface:)
4. μου αρέσει πολύ το junk food και η coca cola :(
5. πιστεύω ακράδαντα ότι τα σκυλιά δεν είναι για τα διαμερίσματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
1. Για μεγάλο χρονικό διάστημα πίστευα ότι η Idril και η Edad είναι το ίδιο πρόσωπο (όχι ότι είχε ένα άτομο double account αλλά μπέρδευα το ποια είναι ποια, ποια είχε πει τι κτλ :redface:)
2. Την πρώτη φορά που είχα δει το Γιώργο από κοντά (είχε έρθει και με είχε βρει στο γραφέιο μου) ντρεπόμουν ΤΟΣΟ πολύ που ευτυχώς που είναι πολυλογάς αλλιώς θα περνάγαμε... μεγάλο διάστημα ...σιωπής :P
3. αύριο δίνω μια εξέταση που ίσως καθορίσει το άμεσο μέλλον μου
4. όταν είμαι αγχωμένη ξεσπάω στα νύχια μου :(
5. έχω χαρακώσει επίτηδες το αυτοκίνητο μίας που ήξερα αποδεδειγμένα ότι είχε χτυπήσει το δικό μου, αλλά έκανε την κινέζα γιατί το χτύπημα έγινε σε ιδιωτικό χώρο που δεν καλύπτουν οι ασφαλιστικές :redface::redface::redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
5. έχω χαρακώσει επίτηδες το αυτοκίνητο μίας που ήξερα αποδεδειγμένα ότι είχε χτυπήσει το δικό μου, αλλά έκανε την κινέζα γιατί το χτύπημα έγινε σε ιδιωτικό χώρο που δεν καλύπτουν οι ασφαλιστικές :redface::redface::redface::redface::redface:

ultimate respect!!!!! :lol:
έχω σκεφτεί να το κάνω αλλά τελικά δεν είχα τα κότσια :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fielda

Πολύ δραστήριο μέλος

Η fielda αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 1,276 μηνύματα.
1) Είμαι τελειομανής και θέλω τα πάντα να γίνονται όπως τα έχω στο μυαλό μου. Αν δε γίνουν, με παίρνει από κάτω.
2) Διορθώνω πάντα τους άλλους όταν κάνουν λάθος (οτιδήποτε). Έχω μανία με αυτό!!!
3) Είμαι απίστευτα ξεροκέφαλη και πεισματάρα. Αν μου μπει κάτι στο μυαλό δεν πρόκειται να ξεκολλήσω αν δεν πραγματοποιηθεί. Όσα χρόνια κι αν περάσουν...:redface:
4) Νευριάζω εύκολα.
5) Πολλοί λένε ότι είμαι σνομπ επειδή όταν γνωρίζω κάποιον δε μιλάω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Άλλα πέντε για να έχετε:

  1. αποφάσισα να βάλω σιδεράκια στα 20 μου αλλά τελικά τα έβαλα στα 24 μου
  2. σιχαίνομαι τους φιλόζωους που επιτρέπουν στα κατοικίδια τους να αφοδεύουν στους δρόμους χωρίς να υπολογίζουν και να φροντίζουν να μαζέψουν όσα τα "ζώα" έκαναν, έχω φτάσει σε σημείο να πιαστώ στα χέρια με ένα μεσήλικα για κάτι αντίστοιχο
  3. το μόνο πράγμα που έχω αγοράσει ποτέ για τον υπολογιστή μου είναι η οθόνη, όλα τα άλλα τα βρίσκω απο τις κατα καιρούς αρπαχτές που κάνει ο αδελφός μου στη δουλειά του
  4. καπνίζω περίπου 9-10 τσιγάρα την ημέρα, από αυτά τα 3 το πρωί, ένα το μεσημέρι και τα υπόλοιπα το βράδυ.
  5. καμιά φορά δε μετράω σωστά!!! :D
:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

underwater

Περιβόητο μέλος

Η underwater αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,343 μηνύματα.
1. Μου αρέσει να περπατάω και περπατάω πάρα πολύ! Είναι οι στιγμές που κάνω τις ΠΙΟ δημιουργικές μου σκέψεις.
2. Είμαι εγωκεντρική και θέλω οι άλλοι να εκφράζουν την συμπάθεια/αγάπη για μένα, αν δεν έχω την ανταπόκριση που θέλω απομακρύνομαι.
3. Θέλω οπωσδήποτε χρόνο για τον εαυτό μου ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ, μπορώ να βρω ΗΛΙΘΙΕΣ δικαιολογίες για να το καταφέρω.
4. Στην δουλειά έχω αντιμετωπίσει πολλές φορές δυσπιστία λόγω γλυκιάς/παιδικής εμφάνισης. Έχω όμως την αυτοπεποίθηση να μην πηγαίνω βαμμένη για να πετύχω ''εκτίμηση''. Βέβαια πήρε χρόνο!
5. Όποτε μπορώ πάω ταξίδια ή εκδρομές!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
1. Μπορώ να κοιμάμαι παααααρα πολλές ώρες :D
2. Απεχθάνομαι τα περισσότερα προιόντα ομορφιάς- χρησιμοποιώ μόνο τα απολύτως απαραίτητα
3. Φοβάμαι πολύ τα μαχαίρια και τα ζουζούνια, σε σημείο να τρελαίνομαι :redface::redface:
4. Δεν μπορώ να δω θρίλερ
5. Στις περισσότερες φωτογραφίες βγαίνω χάλια- πού να αποτυπωθεί τέτοια ομορφιά! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

provatooo

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η provatooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 276 μηνύματα.
1. Μετα τα 18 νομιζα οτι αλλαζουμε φυλο, δηλαδη εαν γεννιομασταν αγορια γινομασταν κοριτσια και το αντιστροφο.
2. Οταν ημουν μικρη και φορουσα φουστες και με ρωτουσε η γειτονισσα τι φοραω ελεγα π*ύ*σ@ αντι για φουστα.
3. Οχι να το παινευτω αλλα πριν αρχισω να μιλαω εκανα απλες αριθμητικες πραξεις.
4. Εδω και τρια χρονια ειμαι κολλημενη με καποιον αλλα δεν εχω βρει το κουραγιο να του το δειξω. Χωρις αυτο να σημαινει οτι δεν γινονται διαφορα με αλλους.
5. Εχω μαθει να κρυβω πολυ καλα τα συναισθηματα μου χωρις να ξερω αν αυτο ειναι καλο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

teo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,573 μηνύματα.
1)Διαβαζω μερικες φορες παρα πολυ και δεν μου μενει ελευθερος χρονος για να ασχοληθω με τον εαυτο μου :D (προσωπικη ζωη)

2)Θελω να ασχολουνται ολοι με εμενα :D

3)Γενικα εγω βαζω στοχους ουτοπικους που ξερω οτι δεν προκειτε ποτε να τους πετειχω αλλα η ελπιδα πεθαινει τελευταια

4)οταν νευριαζω νευριαζω πολυ ασχημα δηλ. μπορει να σκωτοσω ανθρωπο εκεινη την ωρα :redface:

5)δεν μου αρεση να με σχολιαζουν πισω απο την πλατη μου προτειμω να μου τα πουν οτι εχουν να μου πουν καταμουτρα δηλ. οταν καποιος εχει καποιο προβλημα με εμενα προτιμο να παμε καπου και να το συζητησουμε με ηρεμια ετσι ωστε να λυθουν οι οποιες παρεξηγησεις.

6)Γενικος εγω ενθουσιαζωμαι πολυ ευκολα δηλ. οταν πρωτομπηκα στην κνε εννοιωθα υπεριφανος και ετοιμος να αλλαξω τον κοσμο :D

αμα ανακαληψω και αλλα πραγματα απο τον προσωπικο μου χαρακτηρα θα σας τα γραψω :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

soydelsur

Δραστήριο μέλος

Η soydelsur αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 573 μηνύματα.
1. Έχω μια πολύ μεγαλη συλλογή απο μπαχαρικά . Εχω φουλάρει το ντουλάπια
2. Δεν ξερω ποδήλατο
3. Όταν ήμουν 15 πέρασε ενα αυτοκίνητο πάνω απο το αριστερό μου πόδι και δεν έπαθα τίποτα.
4. Είμαι τελειομανής με το ντύσιμό μου
5. Βαριέμαι πολύ εύκολα τα πάντα. Αλλάζω διακόσμηση στο σπίτι πολύ σύχνα (το ΙΚΕΑ να' ναι καλά)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top