Συμμετοχές για το Παλέρμο #29

Ποιος από τους δυο ρόλους προτιμάτε να υπάρχει στο παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 3)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
αν χρειστειτε διαθεσιμος για ΣΕ υπαρχω εγω...:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
αν χρειστειτε διαθεσιμος για ΣΕ υπαρχω εγω...:redface:

αποφασισε καποια στιγμη τι θες να κανεις...

Αν και η δικη μου γνωμη ειναι πως καλυτερα να μην εισαι ΣΕ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
εγω ηθελα απο την αρχη! δοκιμαστε με! και αμα δειτε διαρροη μη με αφησετε να ξαναπαιξω! αλλα μν με απορριπτετε!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Λοιπόν, καθυστερείστε λιγάκι την έναρξη του παιχνιδιού γιατί είναι 2-3 άτομα ακόμα που ψήνονται. Ας πούμε να ξεκινήσει το παιχνίδι σε 2-3 μέρες και μέχρι τότε θα υπάρχουν κι άλλες συμμετοχές!

Χιμέλα, δήλωσε συμμετοχή! Κάθε αρχή και δύσκολη...δεν είναι τιποτα! Στην πορεία θα τα ξεμπερδέψεις κι ότι απορία έχεις απλά ρωτάς! :)

Μαρία λουλού, καλό είναι να μπει σε κάποιος έμπειρος παίκτης και ο Γιώργος κι η Βικ βικ έχουν παίξει πολλά παιχνίδια και ξέρουν να κρατήσουν ένα επίπεδο στο παιχνίδι ώστε να το απολαύσουμε όλοι περισσότερο. Παίξε μερικά παιχνίδια ακόμα και μετά θα γίνεις και σε! Αυτά πάνε σταδιακά! :)

Θα παίξω κι εγώ, αλλά μην κλείσετε ακόμα τις συμμετοχές, καθώς έχω παίκτες στο περίμενε! :P
Όσο πιο πολλοί, τόσο πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
επειδή εμείς οι μαθητές έχουμε όλο και περισσότερες υποχρεώσεις για σχολείο,φροντιστήρια κ.τ.λ. ίσως να αρχίσουμε όσο πιο νωρίς γίνεται...πιστεύω είναι καλά τα άτομα που έχουν συγκεντρωθεί..:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Λοιπόν, καθυστερείστε λιγάκι την έναρξη του παιχνιδιού γιατί είναι 2-3 άτομα ακόμα που ψήνονται. Ας πούμε να ξεκινήσει το παιχνίδι σε 2-3 μέρες και μέχρι τότε θα υπάρχουν κι άλλες συμμετοχές!

Χιμέλα, δήλωσε συμμετοχή! Κάθε αρχή και δύσκολη...δεν είναι τιποτα! Στην πορεία θα τα ξεμπερδέψεις κι ότι απορία έχεις απλά ρωτάς! :)

Μαρία λουλού, καλό είναι να μπει σε κάποιος έμπειρος παίκτης και ο Γιώργος κι η Βικ βικ έχουν παίξει πολλά παιχνίδια και ξέρουν να κρατήσουν ένα επίπεδο στο παιχνίδι ώστε να το απολαύσουμε όλοι περισσότερο. Παίξε μερικά παιχνίδια ακόμα και μετά θα γίνεις και σε! Αυτά πάνε σταδιακά! :)

Θα παίξω κι εγώ, αλλά μην κλείσετε ακόμα τις συμμετοχές, καθώς έχω παίκτες στο περίμενε! :P
Όσο πιο πολλοί, τόσο πιο ενδιαφέρον το παιχνίδι! ;)

μα θελω να παιξω ξανα σε...:/: :(:(:(:(:/::eek: μα θα δειτε οτι θα ειμαι πολυ καλη σαν σε...:(:/::whistle::confused::worry::redface::eek::/::(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλα οτι είχα να πω το είπα στο χαμηλής ποιότητας μήνυμά μου! (άκου -2 στο θρεντ "συμμετοχές για παλέρμο" :lol: )

Τώρα αν θέλετε να ξεκινήσετε και σήμερα, ξεκινήστε και βάλτε για σε όποιον θέλετε! Νόμιζα ότι ο καθένας μπορεί να πει την γνώμη του ελεύθερα αλλά δεν το βλέπω... Λοιπόν σε 2-3 μέρες μπορώ να παίξω κι εγώ. Αν βέβαια θέλετε νωρίτερα και θεωρείτε ότι φτάνουν τα άτομα ξεκινήστε! Θα σας παρακολουθώ με πολύ αγωνία! :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
ουτε εγω θα παιξω αν ξεκινησει τωρα, γιατι εχω κατι προβληματα με το πισι και γιατι θελω να παιξουν και οι φιλοι μου μαζι! :D
myrtle :-*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Καλα οτι είχα να πω το είπα στο χαμηλής ποιότητας μήνυμά μου! (άκου -2 στο θρεντ "συμμετοχές για παλέρμο" :lol: )

Τώρα αν θέλετε να ξεκινήσετε και σήμερα, ξεκινήστε και βάλτε για σε όποιον θέλετε! Νόμιζα ότι ο καθένας μπορεί να πει την γνώμη του ελεύθερα αλλά δεν το βλέπω... Λοιπόν σε 2-3 μέρες μπορώ να παίξω κι εγώ. Αν βέβαια θέλετε νωρίτερα και θεωρείτε ότι φτάνουν τα άτομα ξεκινήστε! Θα σας παρακολουθώ με πολύ αγωνία! :popcorn:
Kαι εγω αυτης της αποψης ειμαι... Ειδικα αν φερεις και παραπανω ατομα, τοτε αξιζει η αναμονη:P!! Οσο για τους μαθητες, μην τρελαθουμε κιολας, ολοι περασαμε απο αυτη τη φαση:P... Ποσο περισσοτερο διαβασμα παιζει να εχετε μετα απο 3 μερες:confused:?? Αλλοστε Σεπτεμβριο εουμε ακομα, απο τα μεσα Οκτωβριου αρχιζει το ζορι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Kαι εγω αυτης της αποψης ειμαι... Ειδικα αν φερεις και παραπανω ατομα, τοτε αξιζει η αναμονη:P!! Οσο για τους μαθητες, μην τρελαθουμε κιολας, ολοι περασαμε απο αυτη τη φαση:P... Ποσο περισσοτερο διαβασμα παιζει να εχετε μετα απο 3 μερες:confused:?? Αλλοστε Σεπτεμβριο εουμε ακομα, απο τα μεσα Οκτωβριου αρχιζει το ζορι...

εσυ μικρε γιατι δεν εχεις δηλωσει ακομα?? :ropalo:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
εγώ δίνω και 2 lower και νοέμβριο και δεκέμβριο και δεν θέλω να κοπώ και πάλι...θέλει πολύ διάβασμα.
αναλόγως με το πότε θα ξεκινήσετε θα δω αν θα παίξω..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Εγω ειμαι ο μικρος και εσυ η μεγαλη:P?? Ελα ρε Βικυ, ζητημα να με περνας 4 μηνες:P... Χαχα!!
Κι αν κοιταξετε λιγο καλυτερα αγαπητη μου συμφορουμιτισσα, θα δειτε πως εχω δηλωσει συμετοχη:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Εγω ειμαι ο μικρος και εσυ η μεγαλη:P?? Ελα ρε Βικυ, ζητημα να με περνας 4 μηνες:P... Χαχα!!
Κι αν κοιταξετε λιγο καλυτερα αγαπητη μου συμφορουμιτισσα, θα δειτε πως εχω δηλωσει συμετοχη:P!!

χαχαχ δεν εχει εχει σημασια! και μια μερα να σε περναγα παλι μικροτερος θα ησουν!:P:P

αληθεια εχεις δηλωσει? δε το χα δει, κα ειχα σκοπο να σου στειλω να δηλωσεις. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fantasmenos

Τιμώμενο Μέλος

Η Διαταραγμένη Προσωπικότητα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Θεολόγος και μας γράφει απο Μαυροβούνιο (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,026 μηνύματα.
Θα παίξω...

Την Δευτέρα να το ξεκινήσετε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
εγώ δίνω και 2 lower και νοέμβριο και δεκέμβριο και δεν θέλω να κοπώ και πάλι...θέλει πολύ διάβασμα.
αναλόγως με το πότε θα ξεκινήσετε θα δω αν θα παίξω..

Παιδιά, αν θεωρείτε ότι οι 2-3 μέρες που πρότεινα είναι τόσο μεγάλο ζήτημα ξεκινήστε! Και μην τρελαίνεστε με το θέμα διάβασμα! Αν σας είπαν ότι οι φοιτητές κάθονται όλη μέρα είναι μύθος! Κι εμείς σε περίοδο εξεταστικής είμαστε και μερικοί από μας δουλεύουμε κιόλας κάμποσες ώρες την ημέρα! Οπότε ας αφήσουμε τους κοινωνικούς διαχωρισμούς κι ας κοιτάξουμε να απολαύσουμε το παιχνίδι!

Δεν ξέρω σίγουρα αν θα φέρω άτομα, αλλά έχω ήδη κάνει πρόταση σε 4-5 στεκίτες και περιμένω απάντηση! Αν νομίζετε οτι αξίζει περιμένετε, αλλιώς βουρ στο παιχνίδι! :P

Θα παίξω...

Την Δευτέρα να το ξεκινήσετε...

Βρε Εντμουντ, εδώ έχουμε κάνει ζήτημα τις 2-3 μέρες κι εσύ μας μιλάς για 6 ολόκληρες μέρες;;;;;

Μα ποιος νομίζεις ότι είσαι τελος πάντων! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Βασικα αν το θετουμε ετσι... Κι εγω πολυ συντομα θα δουλευω πανω απο 12 ωρες την μερα για κανα 2 βδομαδες αλλα ποτε δεν ζητησα να το αρχισουμε τοσο γρηγορα... Καλυτερα να εχουμε μεγαλυτερη και καλυτερη συμμετοχη παρα να βιαστουμε και να μην ειναι ωραιο το παιχνιδι...

Κι επισης μην τρελαινομαστε... Δεν θελει τρελο χρονο το Παλερμο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Βασικα αν το θετουμε ετσι... Κι εγω πολυ συντομα θα δουλευω πανω απο 12 ωρες την μερα για κανα 2 βδομαδες αλλα ποτε δεν ζητησα να το αρχισουμε τοσο γρηγορα... Καλυτερα να εχουμε μεγαλυτερη και καλυτερη συμμετοχη παρα να βιαστουμε και να μην ειναι ωραιο το παιχνιδι...

Κι επισης μην τρελαινομαστε... Δεν θελει τρελο χρονο το Παλερμο...

πες τα πες τα..:redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

Κριση ζηλειας on

Γιατι??? Τολμας και ρωτας γιατι????:mad::mad::mad::mad:

Που εχεις χαθει τοσο καιρο και τωρα ρωτας γιατι????


:verymad::verymad::verymad::verymad:

Ε????

Κριση ζηλειας off
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top