Τι ομάδα είστε;

Τι ομάδα είστε;

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 140)
  • ΑΕΚ

    Ψήφοι: 21 15.0%
  • Αιγάλεω

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Απ. Καλαμαριάς

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Άρης

    Ψήφοι: 11 7.9%
  • Ατρόμητος

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Εργοτέλης

    Ψήφοι: 2 1.4%
  • Ηρακλής

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ιωνικός

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Κέρκυρα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Λάρισα

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Ξάνθη

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Ολυμπιακός

    Ψήφοι: 49 35.0%
  • ΟΦΗ

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • Παναθηναϊκός

    Ψήφοι: 33 23.6%
  • Πανιώνιος

    Ψήφοι: 1 0.7%
  • ΠΑΟΚ

    Ψήφοι: 16 11.4%

Jason93

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάσων αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 624 μηνύματα.
Αιγαλεάρα:clapup::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Valder:
Έτσι όπως έχει καταντήσει το γήπεδο, δε μπορείς να πάρεις τους φίλους σου και να πας, ή να πάρει ενας άνθρωπος τη γυναίκα του και τα παιδιά του και να πάνε να απολαύσουν ενα παιχνίδι, γιατί όλοι απορούν αν θα επιστρέψουν στο σπίτι όρθιοι ή σε φορείο... Τώρα αν απλά δεν έχεις χρόνο, είναι άλλο θέμα αυτό. :)

Νομιζω πως και χρονο να μην εχει καποιος, καποια στιγμη θα βρει λιγο μια Κυριακη να παει στο γηπεδο να απολαυσει την αγαπημενη του ομαδα.
Ο λογος που δεν παω πλεον (και οχι μονο εγω!), ειναι τα επεισοδια που γινονται καθε φορα σε καθε αγωνα. Και δυστυχως αυτο δεν δειχνει να αλλαζει.. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
Valder κολλητέ θα διαφωνίσω μαζί σου για ακόμα μια φορά οπως και με την φίλη misslittledevil... αν θέλετε μπορούμε να το συζητήσουμε το θέμα, φυσικά σε ενα αλλο topic για να μην βγούμε εκτός απο αυτό...! Αν θέλετε να τα πούμε για το θέμα, θα ανοίξω ενα την Δευτέρα που θα εχω ηρεμίσει λίγο απο τη δουλειά... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

^^Vampire^^

Πολύ δραστήριο μέλος

Η ^^Vampire^^ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,085 μηνύματα.
ΟΛΥΜΠΙΑΚΑΡΑ βέβαια!!!

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Ολυμπιακός... Τι άλλο :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Stand

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Dr Gregory House αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 852 μηνύματα.
Μπάγιερν Μονάχου.Έχω σταματήσει να ασχολούμαι με ελληνικές ομάδες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
ΑΡΕΙΑΝΑΡΑ μου τρελαίνομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ladycat

Δραστήριο μέλος

Η frosso αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 48 ετών, επαγγέλεται Χημικός και μας γράφει απο Χίος (Χίος ). Έχει γράψει 437 μηνύματα.
αν κ δεν βλεπω ποδοσφαιρο ολυμπιακος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Nicko_McBrain:
Μπάγιερν Μονάχου.Έχω σταματήσει να ασχολούμαι με ελληνικές ομάδες.

Τι σύμπτωση και οι Ελληνικές ομάδες έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Crow_of_Darkness

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Crow_of_Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 398 μηνύματα.
Λεβαδειακός. Θέλω να πιστεύω ότι θα σωθούμε τελικά φέτος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Crow_of_Darkness:
Λεβαδειακός. Θέλω να πιστεύω ότι θα σωθούμε τελικά φέτος. :)
Άντε με το καλό (βαρύ σουβλάκι φάγαμε το σαββατοκύριακο στα μέρη σας!):redface: Με 3 πίττες κιόλας!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Τι σύμπτωση και οι Ελληνικές ομάδες έχουν σταματήσει να ασχολούνται με το ποδόσφαιρο! :P

Εισαι κακός!! :P


 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Άντε με το καλό (βαρύ σουβλάκι φάγαμε το σαββατοκύριακο στα μέρη σας!):redface: Με 3 πίττες κιόλας!:P

Ελα μωρέ Γιαννάκη.....Εγώ πολύ θέλω να σωθεί ο Λεβαδειακός και να πέσει ο καταραμένος ΟΦΗ (το παράρτημα του Βάζελου)....Χαλάλι η 3αρα (μα στο 15΄????)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Ελα μωρέ Γιαννάκη.....Εγώ πολύ θέλω να σωθεί ο Λεβαδειακός και να πέσει ο καταραμένος ΟΦΗ (το παράρτημα του Βάζελου)....Χαλάλι η 3αρα (μα στο 15΄????)

Παιδιά ειλικρινά και εγώ μαζί σας, όντως χαλάλι, άλλωστε το πρωτάθλημα το πήραμε οπότε και μόνο ήττες να κάνουμε απο εδώ και πέρα αδιάφορο είναι (όχι ότι επιτρέπεται βέβαια αλλα αν είναι σωθεί μια ομάδα γιατί όχι)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από crazyhelen:
Εγώ πολύ θέλω να σωθεί ο Λεβαδειακός και να πέσει ο καταραμένος ΟΦΗ (το παράρτημα του Βάζελου)....


Kι εγώ θέλω να πεσουν τα κρυφοβαζελάκια:devil: :devil: :devil: :devil: Η πιο μισητή ομάδα του πρωταθλήματος ακόμα και το όνομα της παραπέμπει σε φίδι:sly: :sly: :sly: ..........βεβαια εδώ που είμαι δεν μπορω να τα πολυλεω αυτά :shifty: :shifty: :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από kleftra:
Kι εγώ θέλω να πεσουν τα κρυφοβαζελάκια:devil: :devil: :devil: :devil: Η πιο μισητή ομάδα του πρωταθλήματος ακόμα και το όνομα της παραπέμπει σε φίδι:sly: :sly: :sly: ..........βεβαια εδώ που είμαι δεν μπορω να τα πολυλεω αυτά :shifty: :shifty: :shifty:

Εγκχμμμμ, κλεφτράκι της καρδιάς μας, μην το ζορίζουμε με τα γηπεδικά, αν κάποιος είναι ΟΦΗ και το δεί φυσικά και θα στην πει.
Παίδες είπαμε να κρατάμε χαμηλούς τόνους!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

erodia

Δραστήριο μέλος

Η erodia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Υπεύθυνος marketing. Έχει γράψει 551 μηνύματα.
Από μικρή ο πάτερούλης μου μου έλεγε ότι όταν θα με ρωτάνε οι φίλοι του τί ομάδα είμαι να τους απαντάω παοκ :) ....από τότε μου έμεινε οπότε και τώρα δεν θα απαντούσα τπτ άλλο εκτός από το ότι είμαι παοκ....άσχετα αν δεν έχω ιδεα από ομάδες.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kleftra

Διάσημο μέλος

Η Γεωργία-Γωγούλα-Γωγώ...ακούω σε όλες τις παραλλαγές αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,359 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγκχμμμμ, κλεφτράκι της καρδιάς μας, μην το ζορίζουμε με τα γηπεδικά, αν κάποιος είναι ΟΦΗ και το δεί φυσικά και θα στην πει.
Παίδες είπαμε να κρατάμε χαμηλούς τόνους!

Ουι Γιαννάκη το εδώ δεν αναφερόταν στο φορουμ, αναφερόταν στο Ηράκλειο:P :P :P :P :P :P ακομα χειρότερα δηλαδή........
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Γιάννης:
Εγκχμμμμ, κλεφτράκι της καρδιάς μας, μην το ζορίζουμε με τα γηπεδικά, αν κάποιος είναι ΟΦΗ και το δεί φυσικά και θα στην πει.
Παίδες είπαμε να κρατάμε χαμηλούς τόνους!

ΟΚ μωρέ Ζαν, αλλά το γεγονός ότι ο Βάζελος χάρη στον ΟΦΗ εξασφαλίζει κάθε χρόνο 12 βαθμούς στο πρωτάθλημα, πώς μπορεί να περάσει ασχολίαστο?

Άντε....πάμε παρακάτω.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Tωρα ο ολυμπιακος ξερει τι κανει...:)
Κανει χαρες!;)
Οποτε σε περιπτωση αναγκης του χρονου να εχουμε καβατζο!
Μπιζνα εχει γινει το ποδοσφαιρο βρε σεις...ουφ!:|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top