Άνοιξη είναι...

τρελή φιλόσοφος

Πολύ δραστήριο μέλος

Η τρελή φιλόσοφος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 1,290 μηνύματα.
τι είναι για εσάς άνοιξη; Το πρώτο παγωτό,το πρώτο κοντομάνικο,το πρωτο μπουγέλο της χρονιάς;


για μένα η άνοιξη είναι...το πρώτο απόγευμα που κάθεσαι στην κούνια στο μπαλκόνι,και διαβάζεις,ενώ ο άνεμος σηκώνει ανάλαφρα τα μαλλιά σου,μπερδεύει τις σελίδες απτο βιβλίο σου,και εσύ κελαηδάς:Γ^ΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ,ΈΧΑΣΑ ΤΗ ΣΕΛΊΔΑ!!!!!!!!!!!!!άντε πάλι απ'την αρχή.........

:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αλλεργίες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

venividivici

Τιμώμενο Μέλος

Η venividivici αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 23,236 μηνύματα.

Η ομορφιά της φύσης!:redface::redface::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Εγώ θα ήθελα να καλωσορίσω στην παρέα μας και πάλι όλα τα ζωάκια που ξαναξύπνησαν έπειτα από τη χειμερία νάρκη.
Welcome back!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
αν νιωθει καποιος ανοιξη να το πει και σε μενα. Γιατι τους 30+ βαθμους εγω τους ερμηνευω ως καλοκαιρι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Maria Bluemind

Νεοφερμένος

Η Maria Bluemind αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 116 μηνύματα.
Να καθεσαι με τις κολλητες σου στο μπαλκονι ενω εχει 20 βαθμους C και φυσαει απαλο αερακι.
Να πηγαινεις εκδρομες στα βουνα και να βλεπεις τα ομορφα λουλουδακια να ξεφιτρονουν απο παντου! Να σε χτυπαει ο ηλιος αλλα να εχει δροσια.. ο ουρανος καθαρος με λιγα ασπρα συννεφακια! :happy:

Και σε λιγο θα εχει 38 βαθμους C και θα λιωνω σαν παγωτο -.- :rant:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
Ποια ανοιξη ρεε με 30 βαθμους απο μαιο μηνα....... Τεσπα, ανοιξη ειναι... Εξετασεις... Βαθμοι... Σορτσακια... :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Italian dream...

Διάσημο μέλος

Η Italian dream... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 2,184 μηνύματα.
για μένα η άνοιξη είναι...το πρώτο απόγευμα που κάθεσαι στην κούνια στο μπαλκόνι,και διαβάζεις,ενώ ο άνεμος σηκώνει ανάλαφρα τα μαλλιά σου,μπερδεύει τις σελίδες απτο βιβλίο σου,και εσύ κελαηδάς:Γ^ΜΩ ΤΟ ΚΕΡΑΤΌ ΜΟΥ,ΈΧΑΣΑ ΤΗ ΣΕΛΊΔΑ!!!!!!!!!!!!!άντε πάλι απ'την αρχή.........

:hehe::hehe::hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

babo0ska

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Unikorn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 234 μηνύματα.
Ανοιξη.. χμ η ετησια πρωτη εκδρομη με τους φιλους μου Παρνηθααα ;D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top