Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Να ευχαριστήσω την πόρνη που με ξεπάτωσε την πρώτη νύχτα και δεν έμαθα ποτέ ότι ο i_lie_us είναι μαφιόζος. Θα είχα αποπροσανατολιστεί και δεν θα είχα ρωτήσει την 2η ημέρα για τον tsarachaf.

Καλά, εσενα δε σου έκανα πολλά .. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Δεν θέλαμε να μπουν όλοι να στηρίξουν τζόνι, γιατί αν πήγαινε κάτι στραβά τον είχαμε πιει τέρμα άσχημα. Αν ήξερα ότι θα πήγαινε έτσι, δεν θα τον σώζαμε καθόλου η αλήθεια είναι.
Να στηρίξουν σαμαελ εννοείς.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
καλά βρε, άφησες να με δολοφονήσουν :P ?

Και όχι μόνο εσένα. Εδώ μου έστειλαν Ικαρίωνα για να χαλάσω το heal μου...

Επίσης αυτό που και εσύ και ο Σουκου λέτε αυριο θα με φάνε και σας έτρωγαν δεν μπορώ να το καταλάβω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Να στηρίξουν σαμαελ εννοείς.


Στηρίζω=Ψηφίζω. Έχουμε και έναν Ευθύμη στη μαφία και χρησιμοποιούμε σωστή ορολογία :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Καλά, εσενα δε σου έκανα πολλά .. :whistle:


Βασικά, γιατί δεν μου έκανες; Μόνο μια νύχτα για την πόρνη του #43 είναι ιεροσυλία. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

TasosZG

Νεοφερμένος

Ο TasosZG αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Φίλε μου εδώ κάνεις τεράστιο λάθος. Οι κάρτες εκτός απ' ότι είναι μελετημένες για να μοιράζονται όσο το δυνατόν πιο δίκαια, αν κάπου έγερναν ήταν προς τους πολίτες. Μπορεί να πήραμε τις ΑΠ, αλλά έτσι κι αλλιώς σας ήταν φουλ άχρηστες αφού μας βγάζατε για πλάκα. Το μόνο που θα μπορούσε να μας βοηθήσει πραγματικά ήταν κάποια νεκροφάνεια, αλλά αυτές τις πήρατε όλες εσείς εκτός από την μία υποχρεωτική που παίρνει η μαφία, αλλά κι αυτή χάθηκε άδοξα.
Αλλά ναι, αν δεν έβγαινε ο Σαμ έτσι, δεν θα χάναμε τόσο εύκολα.

Γενικά από ότι είδα κερδίζει σχεδόν πάντα η Μαφία.
Άμα ψηφίζουμε κάποιον και δεν φανερώνεται ο ρόλος του, δεν παίρνουμε πληροφορίες.
Άμα είχε βγει Τζόνι ή Ντόιτς εκεί και έριχνα την τύμβω (που αυτό θα έκανα, χρειαζόμασταν πληροφορίες και ήταν πολύ καλό σημείο)
τότε θα είχαμε χάσει με τρομερή ευκολία.
Ένοχος ο τάσος που έπαιξε τύμβω σε αθώο (να που δεν είναι εύκολο να παίξεις 2 κάρτες και να αθωωθείς, αφού δεν έχεις πληροφορίες και πρέπει να την ρίξεις σε μαφιόζο για να αθωωθείς), δεν ξέρουμε ποιος και αν υπάρχει ενοχος μεταξύ Ντόιτς-Σάμαελ, ένοχοι όσοι ανέβασαν ψήφους τον Σάμαελ από το πουθενά, και άμα βγάλεις κανα 2 αθώους και δεν μαθαίνεις ότι όντως ήταν αθώοι τότε η Μαφία κερδίζει υπεράνετα, όχι απλά δεν θα έχανε έτσι εύκολα.

Σε αυτό το παιχνίδι και με λιγότερες κάρτες από αυτές που είχατε θα κερδίζατε εύκολα αν είχε πάει αλλιώς εκείνη η ψηφοφορία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Βασικά, γιατί δεν μου έκανες; Μόνο μια νύχτα για την πόρνη του #43 είναι ιεροσυλία. :P


Γιατί ήταν η πρώτη μέρα και δεν είχα μπει στο πετσί του ρόλου να γράψω αρκετά.

Και αργότερα πιστεύα ότι είναι πιθανό να είσαι μαφία :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Και όχι μόνο εσένα. Εδώ μου έστειλαν Ικαρίωνα για να χαλάσω το heal μου...

Επίσης αυτό που και εσύ και ο Σουκου λέτε αυριο θα με φάνε και σας έτρωγαν δεν μπορώ να το καταλάβω...


Εσένα σε είχα για ΑΜ είναι η αλήθεια, μου είχε κολλήσει :P τελευταία, αλλά έπεσα έξω !!
Και τον Τάσο τον είχα για μαφία τελευταία τον πήγαινα προς τους αθώους, αλλά δεν είχα καταλήξει τελικά με σιγουριά ...

Καλά ναι :P εννοείται αν θυμάμαι καλά βγήκε Ικαρίωνας, πρώτα, μετά Σούκου μετά εγώ. Αλήθεια είχες σώσει κάποιον πέρα από τον Dume που σκότωσες ; Ή ο γιατρός έσωσε πριν βγει;

Ρε συ ήταν μπαμ ότι θα βγω εγώ ....το είχα καταλάβει την προηγούμενη μέρα και νομίζω ότι μπορώ να το δικαιολογήσω
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Γενικά από ότι είδα κερδίζει σχεδόν πάντα η Μαφία.
Άμα ψηφίζουμε κάποιον και δεν φανερώνεται ο ρόλος του, δεν παίρνουμε πληροφορίες.
Άμα είχε βγει Τζόνι ή Ντόιτς εκεί και έριχνα την τύμβω (που αυτό θα έκανα, χρειαζόμασταν πληροφορίες και ήταν πολύ καλό σημείο)
τότε θα είχαμε χάσει με τρομερή ευκολία.
Ένοχος ο τάσος που έπαιξε τύμβω σε αθώο (να που δεν είναι εύκολο να παίξεις 2 κάρτες και να αθωωθείς, αφού δεν έχεις πληροφορίες και πρέπει να την ρίξεις σε μαφιόζο για να αθωωθείς), δεν ξέρουμε ποιος και αν υπάρχει ενοχος μεταξύ Ντόιτς-Σάμαελ, ένοχοι όσοι ανέβασαν ψήφους τον Σάμαελ από το πουθενά, και άμα βγάλεις κανα 2 αθώους και δεν μαθαίνεις ότι όντως ήταν αθώοι τότε η Μαφία κερδίζει υπεράνετα, όχι απλά δεν θα έχανε έτσι εύκολα.

Σε αυτό το παιχνίδι και με λιγότερες κάρτες από αυτές που είχατε θα κερδίζατε εύκολα αν είχε πάει αλλιώς εκείνη η ψηφοφορία.

Δεν θα κερδίζαμε καθόλου εύκολα, όταν ο Φανερός του πληροφοριοδότη είχε πέσει πάνω στον πληροφοριοδότη και του έδωσε πάσο να του την πέσει φουλ. Επίσης είχαμε και άλλα λάθη στη μαφία που επηρέασαν πολύ και θα παρέμενε πολύ δύσκολη η νίκη.

Επίσης σοβαρά, η κάρτες είναι όσο ισορροπημένες χρειάζεται. Μερικές φορές δίνουν κάποια βοήθεια σε μία ομάδα, αλλά ως εκεί. Το πρόβλημα με τις πολλές νίκες της μαφίας είχε να κάνει με τα πολλά missplays των πολιτών. Τώρα που ακόμη και τα missplay σας πέφτανε μέσα, δεν είχαμε καμία τύχη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Γενικά από ότι είδα κερδίζει σχεδόν πάντα η Μαφία.
Άμα ψηφίζουμε κάποιον και δεν φανερώνεται ο ρόλος του, δεν παίρνουμε πληροφορίες.
Άμα είχε βγει Τζόνι ή Ντόιτς εκεί και έριχνα την τύμβω (που αυτό θα έκανα, χρειαζόμασταν πληροφορίες και ήταν πολύ καλό σημείο)
τότε θα είχαμε χάσει με τρομερή ευκολία.
Ένοχος ο τάσος που έπαιξε τύμβω σε αθώο (να που δεν είναι εύκολο να παίξεις 2 κάρτες και να αθωωθείς, αφού δεν έχεις πληροφορίες και πρέπει να την ρίξεις σε μαφιόζο για να αθωωθείς), δεν ξέρουμε ποιος και αν υπάρχει ενοχος μεταξύ Ντόιτς-Σάμαελ, ένοχοι όσοι ανέβασαν ψήφους τον Σάμαελ από το πουθενά, και άμα βγάλεις κανα 2 αθώους και δεν μαθαίνεις ότι όντως ήταν αθώοι τότε η Μαφία κερδίζει υπεράνετα, όχι απλά δεν θα έχανε έτσι εύκολα.

Σε αυτό το παιχνίδι και με λιγότερες κάρτες από αυτές που είχατε θα κερδίζατε εύκολα αν είχε πάει αλλιώς εκείνη η ψηφοφορία.

Από την στιγμή, που δεν έγινε και δεν το έκανες, δε μπορείς να το χρησιμοποιείς σαν επιχείρημα, σόρρυ! Γιατί μετά εκ του ασφαλούς ο καθένας λέει ό,τι θέλει ;-)
Και όποιος παίζει Τύμβω σε αθώο δεν είναι αναγκαστικά μαφιόζος, αυτό είναι αστείο. Η Alma δεν ήταν ούτε μαφία, ούτε πόρνη, ούτε ΔΑ. Alas, δεν ανήκε σε γκρουπάκι και την έφαγε το σύστημα! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Eπειδή δεν ξέρω πότε θα αναρτηθούν, ρώτησα με την εξής σειρά για: i_lie_us (δεν έμαθα ποτέ), tsarachaf(δεν είχε αρχίσει να φαίνεται η ενοχή του ακόμη), Emilouko, Alma_Libre, aggelogiannos. Μετά θα ρωτούσα για Jkaradakov/Bilire/Τάσο.
Κάθε πρωί, έλεγα τις πληροφορίες που μάθαινα στην Himela, όσο ήταν ζωντανή. Πληροφοριοδότης του πληροφοριοδότη είχα γίνει. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Εσένα σε είχα για ΑΜ είναι η αλήθεια, μου είχε κολλήσει :P τελευταία, αλλά έπεσα έξω !!
Και τον Τάσο τον είχα για μαφία τελευταία τον πήγαινα προς τους αθώους, αλλά δεν είχα καταλήξει τελικά με σιγουριά ...

Καλά ναι :P εννοείται αν θυμάμαι καλά βγήκε Ικαρίωνας, πρώτα, μετά Σούκου μετά εγώ. Αλήθεια είχες σώσει κάποιον πέρα από τον Dume που σκότωσες ; Ή ο γιατρός έσωσε πριν βγει;

Ρε συ ήταν μπαμ ότι θα βγω εγώ ....το είχα καταλάβει την προηγούμενη μέρα και νομίζω ότι μπορώ να το δικαιολογήσω


Έσωσα τον Johnny χθες.

Για την Ιατρό μας δεν ξέρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τελειώσαμεεεε;


Κέρδισαν οι πολίτες;

ΟΛΕΕΕΕΕ



:alljumpy:





Τσαφ, καλά να πάθεις ρε. :P


Και μια συγγνώμη γιατί ένιωθα εντελώς ψιλοχαμένη να μην ξέρω έστω έναν αθώο. Καθόμουν και μετρούσα ψήφους για να βρω έστω τον Δήμαρχο. :hehe: Και μετά όταν δεν είχαμε δολοφονία δεν ήξερα τι συνέβαινε, έσωσα εγώ κανέναν ή ήταν μάγισσα, πόρνη, αλεξίσφαιρος; Δηλαδή τώρα να τον θεωρήσω αθώο ή όχι; Ε και μες στις αμφιβολίες μου τα έχανα.:hehe: Τη δεύτερη νύχτα έστειλα πμ να προστατέψω τον Ντιουμ, no comments. :redface::russian_roulette:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Εσένα σε είχα για ΑΜ είναι η αλήθεια, μου είχε κολλήσει :P τελευταία, αλλά έπεσα έξω !!
Και τον Τάσο τον είχα για μαφία τελευταία τον πήγαινα προς τους αθώους, αλλά δεν είχα καταλήξει τελικά με σιγουριά ...

Καλά ναι :P εννοείται αν θυμάμαι καλά βγήκε Ικαρίωνας, πρώτα, μετά Σούκου μετά εγώ. Αλήθεια είχες σώσει κάποιον πέρα από τον Dume που σκότωσες ; Ή ο γιατρός έσωσε πριν βγει;

Ρε συ ήταν μπαμ ότι θα βγω εγώ ....το είχα καταλάβει την προηγούμενη μέρα και νομίζω ότι μπορώ να το δικαιολογήσω


Την πρώτη μέρα έπεσαν σε αλεξίσφαιρο γιλέκο.
Την δεύτερη η πόρνη κοιμήθηκε με τον μαφιόζο που εκτελούσε, οπότε δεν είχαμε δολοφονία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Έσωσα τον Johnny χθες.

Για την Ιατρό μας δεν ξέρω...


Ευτυχώς που τον έσωσες φίλε :P

Την πρώτη μέρα έπεσαν σε αλεξίσφαιρο γιλέκο.
Την δεύτερη η πόρνη κοιμήθηκε με τον μαφιόζο που εκτελούσε, οπότε δεν είχαμε δολοφονία!


έτσι εξηγείται <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Την πρώτη μέρα έπεσαν σε αλεξίσφαιρο γιλέκο.
Την δεύτερη η πόρνη κοιμήθηκε με τον μαφιόζο που εκτελούσε, οπότε δεν είχαμε δολοφονία!


Ποιον ήθελαν να δολοφονήσουν την δεύτερη;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,874 μηνύματα.
Εντωμεταξύ άσχετο αλλά με διαολιζει τρομερά εδώ και τόσες μέρες ότι ο Κομφυ πήγε και αφαίρεσε την ψήφο του από την ψηφοφορία για να μη θυμόμαστε ότι ψήφισε μαφιόζο. Ήθελα πολύ να το πω πολλές μέρες. Το είχε δει κανείς άλλος; Μόνο αυτό έφτανε για να σιγουρέψουμε ότι ήταν ΔΑ.​
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Θα επανέλθω και εγω αργοτερα με αναλυτικό σχολιασμο απο τη δική μου πλευρα.

ΚΟΜΦΙ ΔΑ ΜΑΣ ΕΧΟΥΜΕ ΝΑ ΣΥΖΗΤΉΣΟΥΜΕ ΠΟΛΛΆ ΤΑ ΔΥΟ ΜΑΣ!!! :mastigio

Μαφιόζα ε :P ;

Μελανία με τούμπαρες και ήμουν και περήφανη που το βρήκα η ηλίθια. Μπράβο!!!
Θα μάς πεις γιατί είχες φάει κόλλημα με τη Σόφη στην αρχή;

Απλα ηταν ευκολο θύμα και πιάστηκα για να ξεκινήσω . Αυτη επαθε μετα μια εμμονή μαζι μου και αναγκαζομουν να απανταω :hehe: τα 3/4 των ποστ της ηταν για μενα το εψαξα μια μερα.
Ντάξει, καιρός ήταν να πάρουν και μια νίκη τα πολιτάκια! GG παιδιά, ήμασταν αρκετά λάθος εμείς, ήσασταν και όσο τυχερούλικα χρειαζόταν. Μπράβο :D

Υγ. @~Melania~ I've been telling for years, it's better in the dark side. Embrace it!

εδιτ:
@i_lie_us Επίτηδες σε φάγαμε ρε Ηλία. Δεν μπορούσαμε να κερδίσουμε, δεν μπορούσες να κερδίσεις. Και είπαμε να μην παιδευόμαστε άλλες 2 μέρες.

Το λάτρεψα το παραδέχομαι <3 μετα απο καμια 10αρια παιχνίδια επιτελους μαφια.
Ισα για να μην παρω οπλο δηλαδη κακουργοι :mad:

Πότε με ανακαλυψατε;
Και αν με ειχατε βρει γιατι επιλεξατε μακελειο αντι βεντετας;

Επισης ειχα Χοακιν ξεκαθαρα για αλεξισφαιρο :P

Εσενα αργησαμε πααααααρα πολυ να σε καταλαβουμε :hehe:

Να με συγχωρέσει η Μαφια αν το έπαιξα πολυ άσχημα, αλλά πραγματικά αν εξετάσω τις πρώτες μερες με τις τελευταίες οι διαφορές ειναι τεράστιες :P

Πραγματικά ήμουν σχεδόν πεπεισμένος οτι ο Johnny ειναι Μαφία και ότι ο tsarachaf ήταν αθώος :lol:

Οπότε με βάση αυτά, ο aggelogiannos μου έβγαινε αθώος, και γενικά δεν είχα ιδέα ποια ειναι η μαφία μου, παρά μόνο οταν άρχισε ο μεγάλος κατήφορος. RIP.

Δηλώνω απογοητευμένη :'( θελω να μας πεις ποια πιστευες οτι ειναι η μαφια αχαχαχ.

YOU SON OF A WITCH. Ξέρεις πόσο καιρό σε νομίζαμε πόρνη?? Εγώ ηθελα να σε βγαλουμε απο τους πρωτους να ξερεις.

Θέλω το ίδιο και από την Μελανία πάντως:P

Ήσουν το ευκολο θυμα :redface:
Να ευχαριστήσω την πόρνη που με ξεπάτωσε την πρώτη νύχτα και δεν έμαθα ποτέ ότι ο i_lie_us είναι μαφιόζος. Θα είχα αποπροσανατολιστεί και δεν θα είχα ρωτήσει την 2η ημέρα για τον tsarachaf.

Πολύ μου αρεσουν αυτα :redface: :hehe: Δεν εχω αργήσει ποτέ τοσο πολυ να βρω τον ντετέκτιβ . Νομίζαμε οτι εισαι μεντιουμ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top