Συμμετοχές για το Παλέρμο #39 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
ήσουν αρχιμαφιόζος στο προηγούμενο παιχνίδι κι έπαιξες καλά και διακριτικά :shifty:
αυτή τη φορά όμως, θα είμαι υποψιασμένη...
Ο Αλχ είναι έτη φωτός μπροστά απ όλους σας! Πάλι θα σας κερδίσει χωρίς να το καταλάβετε! :P
(βέβαια στο τελευταίο είχε έναν εξαιρετικό βοηθό, αυτόν τον ΔΑ αλλά και πάλι δε θα πρέπει να μειώνουμε το μεγαλείο της νίκης του...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πόσους ακόμα παίκτες θέλουμε;;:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ααααααααααα οκ :P άντε άντε ανυπομονώ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Ο Αλχ είναι έτη φωτός μπροστά απ όλους σας! Πάλι θα σας κερδίσει χωρίς να το καταλάβετε! :P
(βέβαια στο τελευταίο είχε έναν εξαιρετικό βοηθό, αυτόν τον ΔΑ αλλά και πάλι δε θα πρέπει να μειώνουμε το μεγαλείο της νίκης του...)
Χαχαχαχα, thanks ρε dim!:P
Σαφώς και η βοήθεια από αυτόν τον μυστήριο τον ΔΑ ήταν κρίσιμη για την νίκη.:D

Πάει, με τόσα που είπαμε από τον 1ο γύρο θα με στείλουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ο Αλχ είναι έτη φωτός μπροστά απ όλους σας! Πάλι θα σας κερδίσει χωρίς να το καταλάβετε! :P
(βέβαια στο τελευταίο είχε έναν εξαιρετικό βοηθό, αυτόν τον ΔΑ αλλά και πάλι δε θα πρέπει να μειώνουμε το μεγαλείο της νίκης του...)

Εσύ πάλι, εξαιρετικέ ΔΑ :P, μας είχες κάνει όλους άνω-κάτω! :mad:
Τώρα να δούμε τι θα γίνει... :hmm:

Λίγα-λίγα τα ποστ ε; :P όχι να μπαίνουμε πρώτη μέρα και να βλέπουμε 10 σελίδες, να μην ξέρουμε από πού μας ήρθε! με το μαλακό! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχαχαχα, thanks ρε dim!:P
Σαφώς και η βοήθεια από αυτόν τον μυστήριο τον ΔΑ ήταν κρίσιμη για την νίκη.:D

Πάει, με τόσα που είπαμε από τον 1ο γύρο θα με στείλουν :P
καλός ψεύτης είσαι, δεν λέω:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Χαχαχαχα, thanks ρε dim!:P
Σαφώς και η βοήθεια από αυτόν τον μυστήριο τον ΔΑ ήταν κρίσιμη για την νίκη.:D

Πάει, με τόσα που είπαμε από τον 1ο γύρο θα με στείλουν :P
Θέλω να είμαι δολοφόνος και να σε έχω στο team. Αν έπρεπε να διαλέξω άλλα 3 άτομα για να φτιάξω το dream team δολοφόνων για το Palermo θα ήσουν μέσα! (τα υπόλοιπα δεν τα αναφέρω μην ξεφύγουμε)
Αλλά καλοκαίρι να κάτσει κάτι τέτοιο γιατί τώρα με τις Πανελλήνιες...
Κι ερχόμαστε σε αυτό για να δέσει το γλυκό:
Λίγα-λίγα τα ποστ ε; :P όχι να μπαίνουμε πρώτη μέρα και να βλέπουμε 10 σελίδες, να μην ξέρουμε από πού μας ήρθε! με το μαλακό! :P

Και κάτι ακόμη:
Εσύ πάλι, εξαιρετικέ ΔΑ :P, μας είχες κάνει όλους άνω-κάτω! :mad:
Η δουλειά του ΔΑ δεν είναι να κάνει άνω-κάτω τους πολίτες για να βοηθήσει τους μαφίοζους;
Άρα έπαιξα εξαιρετικά τον ρόλο μου. Προσκυνάτε με!!! :clapup:
(Μόνο ο Γιάννης έχει το δικαίωμα να με κατηγορεί... :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Παιδακια δε ξερετε ποσο θα ηθελα να παιξω κι εγω , ειλικρινα... :hug:
Αυτη την περιοδο εχω πολλες υποχρεωσεις οποτε το πιθανοτερο ειναι να μην ειμαι ενεργη...:mad::(
Σας ευχομαι καλη διασκεδαση :D :D :flowers: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Νταξ τι να πω είμαι και πρώτος στη λίστα με αυτούς που θα συμμετάσχουν 8)

(ναι ναι το ξέρω πως πάει αλφαβητικά :pfff:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Νταξ τι να πω είμαι και πρώτος στη λίστα με αυτούς που θα συμμετάσχουν 8)

(ναι ναι το ξέρω πως πάει αλφαβητικά :pfff:)

Λέω και εγώ γιατί μένει πάντα πρώτος αυτός :hehe::confused:
Πως και πως περιμένω την Δευτέρα:DΆντε άντε :-*:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Λέω και εγώ γιατί μένει πάντα πρώτος αυτός :hehe::confused:
Πως και πως περιμένω την Δευτέρα:DΆντε άντε :-*:redface:

Άντε να δούμε :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Πρέπει να είστε/είμαστε 16 για να αρχίσει...
Διακρίνω μία συμπεριφορά για διάκριση μεταξύ καινούριων και παλιών;:shifty:
Θα χάσεις παιδί μου μην φοβάσαι :look::P
Μα γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.:(
Εγώ νομίζω ότι θα κανούμε τρελή ομάδα εμείς οι νεοφερμένοι.
By the way,σε 7 24ωρα από σήμερα θα σφαζόμαστεεεε:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μα γιατίιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιιι.:(
Εγώ νομίζω ότι θα κανούμε τρελή ομάδα εμείς οι νεοφερμένοι.
By the way,σε 7 24ωρα από σήμερα θα σφαζόμαστεεεε:clapup:

Αντικειμενικά θα ήμασταν dream team για μαφιόζοι :vroum:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Αντικειμενικά θα ήμασταν dream team για μαφιόζοι :vroum:
Ε,ωραία. Να σε απογειώσω.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μου οι μαφιόζοι θα΄ναι έμπειροι για να καρφώνουν.:P
Βολέψου με την πόρνη.:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ε,ωραία. Να σε απογειώσω.
Σύμφωνα με τις πληροφορίες μου οι μαφιόζοι θα΄ναι έμπειροι για να καρφώνουν.:P
Βολέψου με την πόρνη.:redface::P

Ναι το ξέρω :mad: Δεν μαρέσει η πόρνη έχει παθητικό ρόλο :whistle: :whistle: :whistle: :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top