Τι ήχο ξυπνητηριού χρησιμοποιείτε;

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
Ένα λίγο άκυρο θέμα αλλά επειδή ψάχνομαι τον τελευταίο καιρό θα ήθελα να ακούσω διάφορες γνώμες με τι ξυπνάμε τέλος πάντων! Κάνω αρχή αν και θα το αλλάξω σύντομα! Λοιπον εγω χρησιμοποιώ αυτό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
την καμπανα της εκκλησιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
καλή ιδέα αλλά πόσο πρακτική μπορεί να είναι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Thoba19

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Thoba19 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,191 μηνύματα.
κοιτα να δεις στο νεο μου σπιτι εχει απο διπλα μια εκκλησια καθε μερα 7 20 ο δεμονησμενος παπας βαρα την καμπανα και με ξυπνα (να με πεις γιατι το νοικιασες εμ δεν εκοψ α την εκκλησια μεγαλη και οτι θα λειτουργει)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

panagiotis_stav

Νεοφερμένος

Ο panagiotis_stav αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 115 μηνύματα.
κοιτα να δεις στο νεο μου σπιτι εχει απο διπλα μια εκκλησια καθε μερα 7 20 ο δεμονησμενος παπας βαρα την καμπανα και με ξυπνα (να με πεις γιατι το νοικιασες εμ δεν εκοψ α την εκκλησια μεγαλη και οτι θα λειτουργει)

χαχαχαχαχα ΘΕΙΚΟ!!! Τουλαχιστον ξεκινάει νωρις νωρις η μερα σου!!! :D αλλα 7.20? λιγο νωρίς! :P (το μόνο πρόβλημα δηλαδη :P )
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Έχω ένα ξυπνητήρι με ήχο πετεινού, αλλά συνήθως κι από μόνη μου ξυπνώ χαράματα, με τα κοκκόρια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Εγω εχω αυτο.... Βεβαια εχω ξυπνητηρι μονο για το Σαββατο γιατι τις καθημερινες με ξυπναει η μαμα μου:P. Με αυτον τον ηχο ξυπναω ηρεμα και ευχαριστα :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nikolaos p.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο nikolaos p. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 203 μηνύματα.
Xα χα χα! Ωραίο θέμα! Χρησιμοποιώ ένα ξυπνητήρι με ήχο από ρυάκι που τρέχει, πουλιά που κελαηδούν, πρόβατα και κουδούνια (από αυτά που φορούν τα πρόβατα στο λαιμό!!) :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top