Thread για νέα μέλη

Valandil

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μπάμπης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 910 μηνύματα.
Καλώς ήρθες ThanosAlonso!Καλή διαμονή ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polyanna

Νεοφερμένος

Η Polyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Γεια σας ! Ηρθα... Είναι κανείς εδώ να με υποδεχτεί ή μιλάω μόνη μου? :hmm:

εεεε, παιδιά νέο μέλος ήρθε. Ειμαι η Αννα.:bigarmhug
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Καλως ηρθες Αννα!

Με συνχωρις ομως τωρα γιατι εχω και μια κιθαρα να σεταρω...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polyanna

Νεοφερμένος

Η Polyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Ναι εντάξει. Κάνε δουλειά σου! Εγώ θα κάνω μια γύρα εδώ να θαυμάσω όλα αυτά τα καλούδια. Μπράβο παιδιά πολύ ωραίο το φόρουμ σας!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Καλώς ήρθες!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας ! Ηρθα... Είναι κανείς εδώ να με υποδεχτεί ή μιλάω μόνη μου? :hmm:

εεεε, παιδιά νέο μέλος ήρθε. Ειμαι η Αννα.:bigarmhug
Καλωσήρθες!! :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Polyanna

Νεοφερμένος

Η Polyanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 7 μηνύματα.
Καλώς σας βρήκα.

Γιατί δεν εμφανίζεται η υπογραφή μου :(

ωπ. άκυρο! εμφανίστηκε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Γεια σας ! Ηρθα... Είναι κανείς εδώ να με υποδεχτεί ή μιλάω μόνη μου? :hmm:

εεεε, παιδιά νέο μέλος ήρθε. Ειμαι η Αννα.:bigarmhug

καλως ηρθες στο στεκι μας καλη μου.:)
καλα να περασεις μαζι μας:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Καλώς ήρθα κι εγώ. ^^
Είμαι η Μαρίνα.
Δυστυχώς η συμμετοχή μου στο forum θα πρέπει να περιοριστεί
στις πιο γενικές συζητήσεις εφόσον είμαι στο International Baccalaureate
κι όχι στο ενιαίο.
:bye:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Καλώς ήρθα κι εγώ. ^^
Είμαι η Μαρίνα.
Δυστυχώς η συμμετοχή μου στο forum θα πρέπει να περιοριστεί
στις πιο γενικές συζητήσεις εφόσον είμαι στο International Baccalaureate
κι όχι στο ενιαίο.
:bye:

xm.. Τι orientation ? Τα θέματα που 'χω δει από Baccalaureate, τουλάχιστον όσον αφορά μαθηματικά, είναι πάνω-κάτω ίδια με πανελλαδικές.

Nothing more, nothing less.

Καλώς ήλθες!

Στέλιος
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Semina

Νεοφερμένος

Η Σεμίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 60 μηνύματα.
Καλώς μας ήρθες Piou*!! Θα είναι αξέχαστη εμπειρία..:):D:iagree:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Πιου σε ποια χωρα σκοπευεις να σπουδασεις με το IB ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
Πρώτον ευχαριστώ για το καλωσόρισμα :)
σκοπεύω να παω λονδίνο.
κύριε mostel μου :P
ντάξει βασικά αυτό που κυρίως διαφέρει στο ΙΒ είναι ο τρόπος που γίνεται το μάθημα.
εγώ που πάω για ζωγραφική και ιστορία τέχνης, έχω πάρει μαθηματικά χαμηλού επιπέδου και βιολογία standard level οπότε δεν έχω και τίποτα το τρελό από θετικά μαθήματα (ευτυχώς!)
απο κει και πέρα εχω ψυχολογία, λογοτεχνία (καμία σχεση με του ενιαίου, μιλάμε για απίστευτο μάθημα), αγγλικα φυσικά και visual arts :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mostel

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στέλιος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,203 μηνύματα.
Πρώτον ευχαριστώ για το καλωσόρισμα :)
σκοπεύω να παω λονδίνο.
κύριε mostel μου :P
ντάξει βασικά αυτό που κυρίως διαφέρει στο ΙΒ είναι ο τρόπος που γίνεται το μάθημα.
εγώ που πάω για ζωγραφική και ιστορία τέχνης, έχω πάρει μαθηματικά χαμηλού επιπέδου και βιολογία standard level οπότε δεν έχω και τίποτα το τρελό από θετικά μαθήματα (ευτυχώς!)
απο κει και πέρα εχω ψυχολογία, λογοτεχνία (καμία σχεση με του ενιαίου, μιλάμε για απίστευτο μάθημα), αγγλικα φυσικά και visual arts :)

Παρένθεση:

Τη λογοτεχνία δε τη μαθαίνεις στο σχολείο. Την ανακαλύπτεις μόνος σου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

miv

Επιφανές μέλος

Ο Babis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Βόρεια Μακεδονία (Ευρώπη). Έχει γράψει 8,275 μηνύματα.
Ο ρολος του σχολειου φυσικα και ειναι να αναπτυξει τη φιλομαθεια. Η λογοτεχνια δεν ειναι το μονο που δε μαθαινεις στο σχολειο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

piou*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Μαρίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Πιλότος. Έχει γράψει 369 μηνύματα.
χμ. στην προκειμένη περίπτωση..
απλά έχω τον καλύτερο καθηγητή που είχα στην ζωή μου.
δεν νομίζω οτι θα είχα αναπτύξει τέτοια κριτική σκέψη χωρίς αυτόν-
απλα είναι απίστευτος. με έκανε να λατρέψω και να κατανοήσω
κείμενα και συγγραφείς που παλιότερα δεν καταλάβαινα, μ έκανε
να λατρεύω να αναλύω τα πάντα, απλά του χρωστάω πολλά..:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kargas

Νεοφερμένος

Ο Kargas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Αθλητής. Έχει γράψει 94 μηνύματα.
Hellooooooooooooooooooooo!!!

είμαι ο kargas και είμαι καλά :drunk:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
καλωστον!!!!!



καλα να περασεις βρε!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

shaman

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο shaman αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 1,711 μηνύματα.
Γειά σας karga και polyanna, καλωσήρθατε. Τι να σας τρατάρουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Niyia

Διάσημο μέλος

Η Niyia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χορευτής. Έχει γράψει 2,858 μηνύματα.
Καλωσήρθατε polyanna κ karga!

Ο εθισμός σας στο στέκι είναι βέβαιος :) :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top