Συμμετοχές για το Παλέρμο #40 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Η φημισμένη πόλη του Palermo είναι έτοιμη για ακόμη μια φορά να υποδεχθεί τους κατοίκους της! Mafia και πολίτες θα βρεθούν ξανά αντιμέτωποι σε μια μάχη με φόντο το θάνατο. Θέλεις κι εσύ να δολοφονήσεις κάποιους πολίτες; Θέλεις κι εσύ να κλείσεις τους μαφιόζους στη φυλακή; Δεν έχεις παρά να δηλώσεις συμμετοχή στο Palermo #40! :)

Το παιχνίδι θα αρχίσει τη Δευτέρα 17 Ιουνίου.
Οι κανόνες του βρίσκονται εδώ.
Στο ρόλο της ΣΕ: dimijim & Himela.

Η πόλη του Palermo σας περιμένει!:clapup:

ΥΓ: Οι κανόνες αναθεωρήθηκαν σε κάποια σημεία για να γίνουν πιο κατανοητοί απο όλους. Θα σας παρακαλούσαμε να τους διαβάσετε εκ νέου με προσοχή ώστε να γίνει ένα πολύ καλό παιχνίδι!


ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
Το όριο των συμμετοχών αυξάνεται σε 33 άτομα. Δεχόμαστε Johnnaousa, italian, soter προκειμένου να είμαστε όλοι χαρούμενοι και να μη μείνει κανείς απ έξω. Ξεκαθαρίσουμε ωστόσο δύο πράγματα:
  • Κανένας άλλος παίχτης και για κανέναν άλλον λόγο δε θα γίνει δεχτός. Δεν έχουμε πλέον αναπληρωματικούς, αν κάποιος δε μπορέσει να παίξει, θα ξεκινήσουμε με λιγότερα άτομα.
  • Για την ομαλή διεξαγωγή του παιχνιδιού, επειδή θα είμαστε υπερβολικά πολλά άτομα, η ΣΕ θα έχει τη δυνατότητα να μετατρέπει σε φάντασμα, όποιον παίχτη κρίνει ότι σπαμάρει. Αυτό θα γίνεται σε δύο στάδια: Την πρώτη φορά θα ενημερώνεται ο παίχτης με προσωπικό μήνυμα για να σταματήσει το spam και τη δεύτερη, εφόσον δε συμμορφωθεί, θα μετατρέπεται σε φάντασμα.
Αυτά όλα γίνονται προκειμένου να παίξουμε όλοι όσοι θέλουμε και παράλληλα να ευχαριστηθούμε το παιχνίδι. Θα είμαστε πολλά άτομα γι αυτό ζητάμε την κατανόηση σας και την προσοχή σας σε θέματα που αφορούν τους κανόνες.

dimijim & Himela




Λίστα συμμετοχών για Palermo #40:
  1. aegloswen
  2. Akis_Megara
  3. Alma Libre
  4. blue_butterfly
  5. carpe_nochtem
  6. CiNeFiL
  7. Deutsch... Lover
  8. Drama Prinzessin
  9. elenamusic99
  10. Gate4
  11. jj!
  12. JKaradakov
  13. Joaquin
  14. johnietraf
  15. Johnnaousa
  16. Libertus
  17. mintin97
  18. MissKit
  19. Nefeli Graf
  20. Noisette
  21. PieMaker
  22. Psycho(Βασίλης)
  23. SparklingGrey
  24. soter
  25. tsarachaf
  26. _fairygirl_
  27. ~Melania~
  28. Εχέμυθη
  29. Πατρεύς
  30. Τάσος97
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Μέσα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Συμμετέχω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Επίσης μέσα και εγώ:P
Να δούμε τι θα δούμε πάλι :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Θα παιξω καλα! Υποσχομαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Μέσα :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Ωχ και ο Άκης πάλι την βάψαμε :look:
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Μέσα και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Και για τέλος καλή υπομονή αγαπητή ΣΕ με εμάς:hehe::redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ωχ και ο Άκης πάλι την βάψαμε :look:
:clapup:



Το τραγικό είναι οτι σε αυτό το ποστ έβαλε θετική η Ντόιτς...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Λίγη σιωπή παιδάκια ακόμα δεν αρχίσαμε και ψιλοσπαμάρετε :pfff:
Δηλώνουμε συμμετοχές ακόμαααααααα:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Νέα της ημέρας.​
Ευχάριστο: Άνοιξε Παλέρμο.
Δυσάρεστο:Θα παίξω και΄γω.:look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Νέα της ημέρας.​
Ευχάριστο: Άνοιξε Παλέρμο.
Δυσάρεστο:Θα παίξω και΄γω.:look:

:hehe: :hehe: :hehe: εσκασα στα γελια αληθεια!
Wilkommen Liebe :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ψαραδέλλη

Διάσημο μέλος

Η Ψαραδέλλη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,030 μηνύματα.
Δεν θα το καταλάβω ποτέ αυτό το παιχνίδι. Έχω αρχίσει να αισθάνομαι ηλίθια.
Πιο εύκολο μου φαίνεται να λύσω τον κύβο του ρούμπικ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
:look::bounce: Και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Δεν θα το καταλάβω ποτέ αυτό το παιχνίδι. Έχω αρχίσει να αισθάνομαι ηλίθια.
Πιο εύκολο μου φαίνεται να λύσω τον κύβο του ρούμπικ.
Μπα όχι. Υπομονή να διαβάζεις 30 τόσα ποστ την ημέρα και να καίγεσαι στο πισί.:P
Πάλι θα με βρίσει η αγγλικού μου.
Χου-χου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Μπα όχι. Υπομονή να διαβάζεις 30 τόσα ποστ την ημέρα και να καίγεσαι στο πισί.:P
Πάλι θα με βρίσει η αγγλικού μου.
Χου-χου.

Ας βρισει :pfff: αλλα συμφωνω υπομονη χρειαζεται.:P θυμαμαι στο προηγουμενο την 1η μερα ημουν στην γιαγια μου και μου λεει: φτανει φτανει 4 ωρες μπροστα απο αυτο το πραγμα να χαζογελας σαν χαζο :look:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top