Παλέρμο #36 - The Movie Project Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Xαιρετω και εγω την παρεα του Παλερμο :D
ελπιζω και αυτο το παιχνιδι να το κερδισουμε οι πολιτες οπως το προηγουμενο των διακοπων...ριρικα γιατι κατι μου βρωμαει στο ποστ σου? μηπως επιτελους σου δοθηκε η ευκαιρια να εισαι δολοφονος για να με σκοτωσεις οπως εκανα παλια?

Χαχαχα έτσι θα το πάμε; Θα ρίχνουμε κατηγορίες ο ένας στον άλλον;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Χαχαχα έτσι θα το πάμε; Θα ρίχνουμε κατηγορίες ο ένας στον άλλον;:P
οχι απλα ειπα να απαντησω στις δικες σου:)
αλλωστε η ψηφος την πρωτη ημερα νομιζω ειναι εντελως στην τυχη για τους περισσοτερους, δεν θα μαλωσουμε απο τωρα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Σε μένα το είπες ; :P
ναι σε εσενα
Έλα, έλα έχω όρεξη να τσακωθώ ποιος θέλει; Τασούλη μωρό μου όταν επιστρέψεις τσακωνόμαστε; Μουαχαχα:P
μολις ηρθα.. δεν εχω προβλημα να τσακωθω..
Παιδιακια χαιρετω, παω για υπνο, γιατι ειμαι πτωμα απο το ταξιδι!!
Οταν θυμηθουν και οι αλλοι να γραψουν τιποτα, θα επιστρεψω με σχολιασμο... Η ψηφος βεβαια δεν αλλαζει, στον πρωτο νγυρο την παιρνει δικαιωματικα η Himela:P:P!!
Καληνυχτα...
Ναι βέβαια δεν αλλάζει γιατι ισως να θες να καλυφθεις πίσω απο την κοντριτσα με την Χιμελα
Xαιρετω και εγω την παρεα του Παλερμο :D
ελπιζω και αυτο το παιχνιδι να το κερδισουμε οι πολιτες οπως το προηγουμενο των διακοπων...ριρικα γιατι κατι μου βρωμαει στο ποστ σου? μηπως επιτελους σου δοθηκε η ευκαιρια να εισαι δολοφονος για να με σκοτωσεις οπως εκανα παλια?
Καλώς τον.
οχι απλα ειπα να απαντησω στις δικες σου:)
αλλωστε η ψηφος την πρωτη ημερα νομιζω ειναι εντελως στην τυχη για τους περισσοτερους, δεν θα μαλωσουμε απο τωρα:P
Και ολοι οι προηγουμενοι δολοφονοι την ιδια δικαιολογια ειχαν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
μπορει να βρεθει και λογος απο την πρωτη μερα για να δωσω την ψηφο μου..περιμενουμε το μοιραιο λαθος ενος δολοφονου :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
το δικο σου;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
ναι σε εσενα
Δεν ψάχνω το θύμα μου , απλώς όπως έχουν τα πράγματα μέχρι στιγμής δεν είναι εύκολο να κάνεις υποθέσεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
ναι αλλα αν δεν κανουμε τιποτα δε γινεται τιποτα.. μηπως για αυτο κινεισαι πολυ ησυχα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
ναι αλλα αν δεν κανουμε τιποτα δε γινεται τιποτα.. μηπως για αυτο κινεισαι πολυ ησυχα;
Πλάκα μου κάνεις;Οι μισοί δεν έχουν μιλήσει καν ακόμα. :hehe:
Μη βιάζεσαι...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Εγώ μπορω να βγαλω ακρη και με οσους εχουν μπει εδω μεσα. Τώρα αν οσοι εχουν μιλησει ειναι μαζι σου οκ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ευχομαι σε αυτο το παλερμο να μην εχουμε παλι αποχωρησεις απο απουσιες..γιατι στα τελευταια παντα φευγουν με απουσιες πολιτες οι οποιοι ειχαν και σημαντικο ρολο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Παιδιά εγώ σας καληνυχτίζω. Αύριο έχω ταξιδάκι οπότε ας κοιμηθώ μία φυσιολογική ώρα! :P
Εγώ με τη σειρά μου προτείνω να είμαστε παρατηρητικοί και λογικοί και τη λύση θα τη βρούμε. Η πρόσφατη εμπειρία έδειξε ότι όταν οι πολίτες είναι συγκεντρωμένοι είναι και δυνατοί!

Καλή σας νύχτα!:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
για να βλεπω κοσμο αντεεε! ολη νυχτα κανενας δεν εγραψεε
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Καλημέρα Παλέρμο!

Άντε και καλή μας αρχή...:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Καλημερα σε ολους..το μεσημερι θα μπορεσω να μπω και ελπιζω να γραφτουν αρκετα ποστ μεχρι τωρα για να αρχισει το παιχνιδι να παιρνει ρυθμοο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Ξέρω οτι αν αρχίσω πάλι και μιλάω θα με διώξετε μια ώρα αρχύτερα, αλλά αυτή τη φορά δε με πειράζει. Ο σκοπός μου είναι να βρούμε τους κακούς και να τους πετάξουμε έξω από την πόλη μας. Πάμε λοιπόν σχόλια:

Χαιρετώ με την σειρά μου το Παλέρμο! :happy:
Σίγουρα θα είναι καταπληκτικό παιχνίδι, το διαισθάνομαι! ^^
Και φυσικά θα καλωσορίσει την νέα μας χρονιά!

Βουρ ελάτεεε! :D

Δεν ξέρω γιατί, αλλά εσύ μου έχεις κάτσει για κακό ρόλο, έτσι από ένστικτο. Θα σε έχω από κοντά...:whistle:

Γεια σας! Κρίμα που δεν παίζει ο fantasmenos, ήθελα να τον ψηφίσω! :loltooth:

Καλά κι εσύ βρωμάς από μακριά για κακό ρόλο. Για κάποιο λόγο εσύ κι η Ντράμα είστε κακοί για μένα.:confused:

Καλησπερα σε ολους!!
Μολις γυρισα απο Τρικαλα και δηλωνω ερωτευμενος (με την πολη:P)!!
Επισης, πολλα μπραβο στην Αννουλα, για αυτο το ιδιαιτερο θεματικο παλερμο (κοβω το κεφαλι μου πως ηταν δικη σου ιδεα:P)!!
Καλη αρχη λοιπον και καλη δυναμη στη ΣΕ...

Και για να μην ξεχνιομαστε, ψηφιζω τη Himela για να στρωσει χαρακτηρα!! Κατι τετοιες υπουλες γυναικες ειναι καλο να βγαινουν νωρις νωρις απο το παιχνιδι (:P:P)...

Υ.Γ: Κατι μου λεει πως θα ανταλλασουμε ψηφους σε ολο το game!! Χαχαχα...

Δε γεννήθηκε ακόμα ο άντρας που θα μου στρώσει χαρακτήρα αγόρι μου! Λέγε ό,τι θες, η αλήθεια θα λάμψει στο τέλος! :mad:

ναι ρομπεν.. μηπως σου ετυχε κακο ρολακι;

Σε αυτό το σημείο ο Τάσος δεν έχει τη γνωστή συμπεριφορά που έχει σε άλλα παιχνίδια... Σε άλλα παιχνίδια μπαίνει κι αρχίζει κι αναλύει τις κινήσεις όλων με προσοχή. Εδώ σαν να ξεκινάει να κάνει αυτό που έκανα εγώ στο προηγούμενο παλέρμο που ήμουν μαφιόζα, να σπέρνει κατηγορίες γύρω γύρω μπας και πιάσει λαβράκι και βγάλει το επόμενο θύμα του.

Himela αγαπη μου, γιατι δε μιλας??Εχεις συσκεψη παλι:P;)??

Ξέρεις κάποιοι σε αυτήν την ταλαίπωρη πόλη πέφτουν νωρίς για ύπνο για να μην τριγυρνάνε νύχτα έξω και τους φάνε οι μαφιόζοι...:confused:

Χαιρετώ και εγώ την παρέα του Παλέρμου !
Άντε καλό παιχνίδι να έχουμε.:D

Εσύ έχεις τη συμεριφορά που είχε η Μαρία στο προηγούμενο που ήταν μαφιόζα: ας πω κι εγώ μια βλακεία για να μη λένε οτι δεν παίζω και καθόλου.:worry:

Παιδιά εγώ σας καληνυχτίζω. Αύριο έχω ταξιδάκι οπότε ας κοιμηθώ μία φυσιολογική ώρα! :P
Εγώ με τη σειρά μου προτείνω να είμαστε παρατηρητικοί και λογικοί και τη λύση θα τη βρούμε. Η πρόσφατη εμπειρία έδειξε ότι όταν οι πολίτες είναι συγκεντρωμένοι είναι και δυνατοί!

Καλή σας νύχτα!:)

Α βρήκα και την τρίτη ύποπτη, τον κύριο Χατζηνικολάου. Παίκτης που από το πρώτο ποστ προσπαθεί να βάλει τον εαυτό του στους πολίτες, είναι ύποπτος.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Καλημερα σε όλους!
Υπενθυμίζω πως σήμερα έχουμε κανονικά αποχώρηση κι όσοι δεν ψηφίσετε θα πάρετε απουσία.

Τωρα, η δική μου "έκπληξη" γι αυτό το παλέρμο είναι:
Πάνω απ μερικές λίστες θα βάζω τραδούδια-λινκς απ το youtube έτσι ώστε όσοι θέλετε να ακούτε και μουσική ενώ σφάζεστε στο παιχνίδι.
Τα τραγούδια θα τα τσιμπάω απ διάφορες πηγές και θα είναι όλων των γούστων.
Αν κάποιος θέλει κάτι συγκεκριμένο μπορεί να το ζητάει με πμ.
Αρχίζω με αυτό λοιπόν:
Adele - Rolling In The Deep

Πάρτε και μια λίστα να έχετε
Δεν άλλαξε κάτι αλλά γράφτηκαν αρκετά ποστ απ την τελευταία

Ψηφοφορία για 30/12


  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> foreverfreak
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. love_angel
  12. maria....
  13. maria775m
  14. Myrtle
  15. Πατρεύς
  16. Phoebe
  17. Πουλάκι
  18. soter
  19. Σπυράκος (^^)
  20. Τάσος97

Ψήφοι
1 foreverfreak
1 Himela
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά, λογικά θα μπω κατά το μεσημέρι με απόγευμα να κόψω κίνηση και να ψηφίσω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Πολλές πολλές καλημέρες στο όμορφο μα και τόσο ταλαιπωρημένο Παλέρμο!!
Καλό κουράγιο ΣΕ!!

Στο προηγούμενο δεν μιλούσα πολύ... για ευνόητους λόγους!! Εδώ... θα φανεί!! :P
Τεσπα αρχίζουμε!!
Παίζει ο Νάουσα ε; Ωραία, μουάχαχα:P

Είμαστε εχθροί.:pfff::P
και καλά... γκουχ γκουχ!! ύποπτο...
Ό,τι είναι θα φανεί!!

Xαιρετω και εγω την παρεα του Παλερμο :D
ελπιζω και αυτο το παιχνιδι να το κερδισουμε οι πολιτες οπως το προηγουμενο των διακοπων...ριρικα γιατι κατι μου βρωμαει στο ποστ σου? μηπως επιτελους σου δοθηκε η ευκαιρια να εισαι δολοφονος για να με σκοτωσεις οπως εκανα παλια?
Γιαννάκη... τι μας λες;; Ο ένας πετάει κατηγορίες στον άλλον... σαν να προσπαθούν να διαφοροποιηθούν... να δείξουν ότι δεν έχουν καμμία απολύτως σχέση... χμμμ κάτι δεν πάει καλά!! μπας και ανήκετε στην ίδια ομάδα ζουζούνια μου;; Αυτή των κακών;; ;)

Χαιρετώ και εγώ την παρέα του Παλέρμου !
Άντε καλό παιχνίδι να έχουμε.:D
Εσύ μου θυμίζεις επικίνδυνα εμένα στο προηγούμενο... ξέρεις που ήμουν δολοφόνα!!:redface: Κάπως έτσι είχα ξεκινήσει και εγώ!!
Αν δεν αλλάξεις στάση μπαίνεις στους υπόπτους μου...
μπορει να βρεθει και λογος απο την πρωτη μερα για να δωσω την ψηφο μου..περιμενουμε το μοιραιο λαθος ενος δολοφονου :)

ευχομαι σε αυτο το παλερμο να μην εχουμε παλι αποχωρησεις απο απουσιες..γιατι στα τελευταια παντα φευγουν με απουσιες πολιτες οι οποιοι ειχαν και σημαντικο ρολο

Ρε Γιάννη σαν πολύ δεν προσπαθείς να μας δείξεις ότι είσαι καλούλης;; Είπαμε με μέτρο... εσύ σε κάθε σου ποστ το φωνάζεις... "είμαι με τους καλούς!!" Λίγο ύποπτο δεν νομίζεις; Πρόσεχε και λίγο!! Μην καρφώνεσαι τόσο πια!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
λοιπον δεν εχω αποφασισει αλλα η himela σημερα αρχισε παλι να επιβεβαιωνει την χθεσινη μου υποψια...εκτος απο μερικους που ειπε λογο (π.χ. Δεν συμπεριφερονται οπως στα αλλα παλερμο) για τους υπολοιπους για την ντραμα και την λοβ...απο απλο ενστικτο;:hmm:

Και ο Johnaousa μου φαινεται υποπτος για τον λογο που ειπαν και οι αλλοι..συνεχεια υποστηριζει πως ειναι πολιτης...γιατι να τον πιστεψουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Καλημέραα στο όμορφο Παλέρμο!!;)Ζητώ συγνώμη που δεν μπήκα χτες γιατί είχα έξοδο:redface: Αλλά από σήμερα αποφάσισα να γίνω καλύτερος πολίτης και να ξεσκεπάσω ΤΑ ΔΟΛΟΦΟΝΑΚΙΑ:hmm::worry:
Μουχαχαχαχαχα:PΟ Τασουλης και η Ριρικα μου μου φαινονται με το μερος μου παλι πολιτες;P Ελπιζω ο Τασος να ειναι παλι medium:D Η Himela κλασική συμπεριφορά από το προηγούμενο Παλέρμο..κατηγορεί,κατηγορεί χωρίς λόγο!!! Ψηφιζει πρωτη foreverfreak ετσι για την πλακα.Ή έχουν συννενοηθεί να ψηφίσει ο ένας τον άλλον ή αυτή είναι δολοφονάκι και είπε να έχει ψήφο ένας αθώος!!Γι αυτό ψηφιζω HIMELA!!!
Καλημερα σε όλους!
Υπενθυμίζω πως σήμερα έχουμε κανονικά αποχώρηση κι όσοι δεν ψηφίσετε θα πάρετε απουσία.
Τωρα, η δική μου "έκπληξη" γι αυτό το παλέρμο είναι:
Πάνω απ μερικές λίστες θα βάζω τραδούδια-λινκς απ το youtube έτσι ώστε όσοι θέλετε να ακούτε και μουσική ενώ σφάζεστε στο παιχνίδι.
Τα τραγούδια θα τα τσιμπάω απ διάφορες πηγές και θα είναι όλων των γούστων.
Αν κάποιος θέλει κάτι συγκεκριμένο μπορεί να το ζητάει με πμ.
Αρχίζω με αυτό λοιπόν:
Adele - Rolling In The Deep

Πάρτε και μια λίστα να έχετε
Δεν άλλαξε κάτι αλλά γράφτηκαν αρκετά ποστ απ την τελευταία

Ψηφοφορία για 30/12


  1. blue_butterfly
  2. bluestas95
  3. CiNeFiL
  4. Drama Prinzessin
  5. Eileen
  6. foreverfreak --> Himela
  7. ggeorge1976
  8. Himela --> foreverfreak
  9. JaneWin
  10. Johnnaousa
  11. love_angel
  12. maria....
  13. maria775m
  14. Myrtle
  15. Πατρεύς
  16. Phoebe
  17. Πουλάκι
  18. soter
  19. Σπυράκος (^^)
  20. Τάσος97

Ψήφοι
1 foreverfreak
1 Himela
Τελειαα εχουμε και τραγουδακιαα..αλλα βαλε κατι που να ειναι σχετικο με το movie project :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:
Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top