Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
toi_toi γιατί να είναι αυτός ύποπτος κι όχι εσύ?Μα,από τον πρώτο γύρο,τόσο εντατική συμμετοχή?Μοιράζεις κατηγορίες χωρίς να έχει φύγει κανείς από το παιχνίδι?Ε αυτό εμένα μου μοιάζει ότι θες να πάρεις τα βλέμματα από πάνω σου:)

και γω υποπτη ειμαι οπως εισαι και συ οπως ειναι και ο τασος οπως ειναι και η ριρικα οπως ειμαστε ολοι μας ! :) απλα λεω καμια βλακεια μπας και μιλησετε!:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
εγω εχω φαει φλασια, πιστευω ενας κακος κρυβετε πισω απο την αθωα φατσουλα ενος μωρου, wildboy; δεν μπορεσες να κρυψεις τον ενθουσιασμο σου που εισαι κιλερ αυτη τη φορα;

Έχεις χαθεί...Εγώ είμαι πιο ενθουσιασμένος ή ο Τάσος και η toi toi?Για πρόσεξε καλύτερα.

Dear Τάσε,αυτή που είπες είναι ΜΙΑ από τις τόσες τακτικές.Η δικιά μου είναι άλλη,τι να κάνουμε.Ηρέμησε λίγο,και περίμενε καμιά άκυρη ψήφο..Τότε θα μπορέσεις να βγάλεις καλύτερα συμπεράσματα.Αν δε θες να μ'ακούσεις μπαινεις στη λίστα των υπόπτων..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδάκια μπορείτε να ψηφίζετε από τώρα έως και μέχρι αύριο στις 8.00 μ.μ.

:popcorn:

Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #33
  1. Alchemist
  2. blue_butterfly
  3. bluestas95
  4. dannaros
  5. Demlogic
  6. Econ
  7. Elena Kr
  8. Eupatridis
  9. evito
  10. fockos
  11. foreverfreak
  12. JaneWin
  13. jj!
  14. maria_lulu
  15. MAYROULIS
  16. petropoulos43551
  17. soter
  18. Τάσος97
  19. toi_toi
  20. tsarachaf
  21. vaios13
  22. z0itCa
  23. Rinaking
  24. Wild_Boy
Ψήφοι




Αποχωρήσεις



Δευτέρα δε θα μάθετε καμία ιδιότητα για να σκάσετε.

Τρίτη θα μάθετε την ιδιότητα του M.V.P.
Τετάρτη θα μάθετε την ιδιότητα του δολοφονηθέντος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Παλουκάριμ, η τοι τοι έγραψε ακριβώς αυτό "ύποπτος ύποπτος :P"

Και εσύ, κατάφερες και έγραψες αυτό:


toi_toi γιατί να είναι αυτός ύποπτος κι όχι εσύ?Μα,από τον πρώτο γύρο,τόσο εντατική συμμετοχή?Μοιράζεις κατηγορίες χωρίς να έχει φύγει κανείς από το παιχνίδι?Ε αυτό εμένα μου μοιάζει ότι θες να πάρεις τα βλέμματα από πάνω σου:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Έχεις χαθεί...Εγώ είμαι πιο ενθουσιασμένος ή ο Τάσος και η toi toi?

εγώ είμαι ο πιο χαρούμενος τέλος! εγω και όλοι όσοι παίζουν για πρώτη φορααα:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Παλουκάριμ, η τοι τοι έγραψε ακριβώς αυτό "ύποπτος ύποπτος :P"

Και εσύ, κατάφερες και έγραψες αυτό:





Απλώς το ανέλυσα λίγο παραπάνω.Τώρα αν εσύ θες να βγάλεις υπόπτους από το μέγεθος των ποστ κακό του κεφαλιού σου-.-
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Απλώς το ανέλυσα λίγο παραπάνω.Τώρα αν εσύ θες να βγάλεις υπόπτους από το μέγεθος των ποστ κακό του κεφαλιού σου-.-

Πρώτον, ύποπτο δε σε βγάζω από τη 5η σελίδα.

Δεύτερον, απλά επισημαίνω ότι από το χιούμορ της άλλης, κατάφερες να γράψεις καμιά 40 χαρακτήρες με βλακείες :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Συμφωνώ με την toi_toi δεν μπορείς χωρίς καν να έχουμε μιλήσει Στράτο να λες ύποπτός, ύποπτος και ύποπτος. Για ποιο λόγο; Τεκμυρίωσε τις απαντήσεις σου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Συμφωνώ με την toi_toi δεν μπορείς χωρίς καν να έχουμε μιλήσει Στράτο να λές ύποπτός, ύποπτος και ύποπτος. Για ποιο λόγο; Τεκμυρίωσε τις απαντήσεις σου.

who's stratus?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Έχεις χαθεί...Εγώ είμαι πιο ενθουσιασμένος ή ο Τάσος και η toi toi?Για πρόσεξε καλύτερα.

Dear Τάσε,αυτή που είπες είναι ΜΙΑ από τις τόσες τακτικές.Η δικιά μου είναι άλλη,τι να κάνουμε.Ηρέμησε λίγο,και περίμενε καμιά άκυρη ψήφο..Τότε θα μπορέσεις να βγάλεις καλύτερα συμπεράσματα.Αν δε θες να μ'ακούσεις μπαινεις στη λίστα των υπόπτων..

γιατι αραγε προσπαθεις να ριξεις τα βλεμματα αλλου; και εχεις ηδη προσπαθησει να υπερασπιστεις καποιον ενω ολοι ειναι υποπτοι; :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
γιατι αραγε προσπαθεις να ριξεις τα βλεμματα αλλου; και εχεις ηδη προσπαθησει να υπερασπιστεις καποιον ενω ολοι ειναι υποπτοι; :whistle:

:hmm::hmm::hmm: πολλούς υπόπτους βλέπω! ντεμ σορρυ για το quote δεν έχω μάθει να χρησιμοποιω την γρηγορη απάντηση
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Στράτος=Wild_boy
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Μπατερφλαι,τεκμηρίωσα..........

Τώρα,νομίζω ότι δημιουργήθηκε μια παρεξήγηση.Δεν είχα καταλάβει ότι η τοι τοι το ειπε για πλακα το υποπτος υποπτος.Σόρρυ,δεν μιλάω άλλο,θα περιμένω τις ψήφους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demlogic

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Demlogic αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η. Έχει γράψει 978 μηνύματα.
Μπατερφλαι,τεκμηρίωσα..........

Τώρα,νομίζω ότι δημιουργήθηκε μια παρεξήγηση.Δεν είχα καταλάβει ότι η τοι τοι το ειπε για πλακα το υποπτος υποπτος.Σόρρυ,δεν μιλάω άλλο,θα περιμένω τις ψήφους.

νομιζω πως και η γιαγια μου θα σε ειχε καταλαβει :whistle::whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
νομιζω πως και η γιαγια μου θα σε ειχε καταλαβει :whistle::whistle:


ει,ει,αντε γιατι πολυ αέρα πήρες...τι αποτομη επιθεση ειναι αυτη????λες και ξερεις κατι,τόση σιγουριά!αντε δηλαδη,ριξε τις υποψιες σου για να περασεις εσυ απαρατηρητος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δεν τις βλέπω κάπου τεκμυριωμένες Wild.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Δεν τις βλέπω κάπου τεκμυριωμένες Wild.
:hmm::hmm::hmm: πολλές εξηγήσεις ζητάμεχμμ ίσως να ήμουν σωστός στο μσν όταν σου ειπα ότι ίσως είσαι σιριαλ κιλλερ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Δεν κατάλαβα Τάσο.:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
θα βαλω τον σκυλο μου να σε φαει
:pfff:

ρε παιδιά έλιψα 2 ωρίτσες και έχετε γράψει 5 σελίδες!

θα ψηφίσω Demologic γιατί μισεί τις μαύρες γάτες:pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
:pfff:

ρε παιδιά έλιψα 2 ωρίτσες και έχετε γράψει 5 σελίδες!

θα ψηφίσω Demologic γιατί μισεί τις μαύρες γάτες:pfff:

παρεμπιπτόντως θενξ για τα καλα σο λογια για την υπογραφη!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top