Παλέρμο #27 - The Game

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Λοιπόν...

Εγώ έχω να πω ότι χρειάζεται πολύ προσοχή τώρα που οι δολοφόνοι είναι 4 και που υπάρχουν κάποια άτομα που δεν έχουμε παίξει μαζί τους ξανά και δεν ξέρουμε το παιχνίδι τους. Οπότε αισθήσεις οξυμένες και η λογική να είναι έτοιμη!:boxing: Αυτά είναι τα όπλα μας!!

Τώρα, κα Άννα αίσχος να χωρίζετε ένα ερωτευμένο ζευγάρι - και αυτό που είπες όντως ήταν κάπως ... σαν κάρφωμα -:hmm:

Υ.Γ : Σιμώνη, εγώ συμπαραστέκομαι στις πονεμένες καρδιές... Το κατάστημα κερνάει και μιλφέι όποτε θες πέρνα!:P

Ευχαριστω πολυ Ζωουλα!:cry_x:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ταξιδευω με το τραινο στην Αλεξανδρουπολη:D...
Ελπιζω να μην το κανετε οριαν εξπρες εδω μεσα(θα προσεχω στα τουνελ:P)!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Λοιπόν...

Εγώ έχω να πω ότι χρειάζεται πολύ προσοχή τώρα που οι δολοφόνοι είναι 4 και που υπάρχουν κάποια άτομα που δεν έχουμε παίξει μαζί τους ξανά και δεν ξέρουμε το παιχνίδι τους. Οπότε αισθήσεις οξυμένες και η λογική να είναι έτοιμη!:boxing: Αυτά είναι τα όπλα μας!!

Δικαιο... Αντε... Να φαμε 4 δολοφονους στους 4 γυρους να τελειωνουμε...

Τώρα, κα Άννα αίσχος να χωρίζετε ένα ερωτευμένο ζευγάρι - και αυτό που είπες όντως ήταν κάπως ... σαν κάρφωμα -:hmm:

Υ.Γ : Σιμώνη, εγώ συμπαραστέκομαι στις πονεμένες καρδιές... Το κατάστημα κερνάει και μιλφέι όποτε θες πέρνα!:P

Και δεν φτανει που προσπαθει να με χωρισει με την Σιμωνη και καταφερνει κιολας, ειναι οτι διαδιδει και ψεμματα... Αντε... Θιχτηκα τωρα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Όλα τοις μετρητοίς τα παίρνετε.. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σας. :pfff: Με πληγώνετε. :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Όλα τοις μετρητοίς τα παίρνετε.. Δεν ασχολούμαι άλλο μαζί σας. :pfff: Με πληγώνετε. :'(

Δηλαδη εκανες πλακα?? σιγουρα??:'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Άντε να γυρνάμε on-topic :P:P

Λοιπον, μιας και είμαστε όλοι ζαλισμένα κοτόπουλα στον πρώτο γύρο:P, πρέπει να ψηφίσουμε με σοφία κάποιον/α:shifty:

Ψηφίζω τον tsarachaf γιατί πιστεύω ότι μπλοφάρει, λέγοντας:
Αντε... Να φαμε 4 δολοφονους στους 4 γυρους να τελειωνουμε...
Αυτα:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Δηλαδη εκανες πλακα?? σιγουρα??:'(

Ναι :'(
Λοιπόν, jj! ψηφίζω εσένα, γιατί θέλεις να διώξεις τον τσαφ-τσουφ. Εγώ με ποιον θα σπαμμάρω μετά; :pfff:
Όντως είναι πολύ ύποπτο αυτό :hmm: Θα με απασχολήσει στο μέλλον. (Αν έχω μέλλον.. :'( Έχουμε και δολοφονία σήμερα.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Ναι :'(
Λοιπόν, jj! ψηφίζω εσένα, γιατί θέλεις να διώξεις τον τσαφ-τσουφ. Εγώ με ποιον θα σπαμμάρω μετά; :pfff:
Όντως είναι πολύ ύποπτο αυτό :hmm: Θα με απασχολήσει στο μέλλον. (Αν έχω μέλλον.. :'( Έχουμε και δολοφονία σήμερα.)

Αι στο διαολο βρε...:'(:'(Με συγκινησες!!:'(:'(

Οκ... Αντε ο jj! ειναι καινουριος... Εσυ βρε δεν εμαθες πως παιζω???

Εγω δεν ψηφιζω ακομα... Περιμενω να δω τον δολοφονηθεντα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα για Πέμπτη 26/8/2010
Δολοφόνοι να στείλουν αύριο μέχρι τις 12 το νεκρό (στην ΣΕ)
το ιδίο και η νοσοκόμα αυτόν που σώζει.

Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria....
  7. roseberry
  8. tsarachaf
  9. aporw
  10. rewial -- wild_boy
  11. z0itCa
  12. kleop
  13. mariza_93
  14. morelo
  15. Noulou94
  16. gianniskeeper
  17. foreverfreak
  18. Hlianna
  19. Eupatridis
  20. Bill
  21. yozerehs
  22. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 wild_boy
1 tsarachaf
1 jj!

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Τί τραβάμε κι εμείς οι πρωτοετείς..! Ουφ... Βρέθηκε και σπίτι!! Ίντα κάμετε ωρε συντεκνοι??
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πρωτοετεις?? Στο πανεπιστημιο???
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Βρέθηκε πτώμα και μια προκηρυξη καρφωμένη σε μια παλιά ξύλινη πόρτα (το βράδι τα σχεδιακια)

"με το μαχαίρι τούτο 'δω γυρεύω να σκοτώσω, γιατί αλλιώς δε θα χαρώ κι ούτε θα μερακλώσω.
Αλίμονο σ' όποιον βρεθεί μπροστά εις στο σπαθί μου, για θα τον κλαίνε οι δικοί προς ευχαρίστησή μου!
Ζωή τη λέγανε θαρρώ μα τώρα δε τη λένε, γιατί τη βρήκανε νεκρή μπροστά στα λιονταράκια"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

fockos

Επιφανές μέλος

Ο fockos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Νευρολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 15,089 μηνύματα.
Λίστα για Παλέρμο #27


  1. elenaki_arnea08
  2. marialuluf1
  3. MissKit -- jj!
  4. Wild_Boy
  5. jj! -- tsarachaf
  6. maria....
  7. roseberry
  8. tsarachaf
  9. aporw
  10. rewial -- wild_boy
  11. kleop
  12. mariza_93
  13. morelo
  14. Noulou94
  15. gianniskeeper
  16. foreverfreak
  17. Hlianna
  18. Eupatridis
  19. Bill
  20. yozerehs
  21. Κλεοπάτρα
ψήφοι
1 wild_boy
1 tsarachaf
1 jj!

αποχωρήσεις
zoitca δολοφονία (άγνωστη ιδιότητα)

Αυριο μαθαίνετε ταυτότητα νεκρού και την Δευτέρα ταυτότητα mvp. Σήμερα τίποτα για να σκάσετε.

Σ.Ε. Γιώργος, janewin, fockos
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:worry: :worry: :worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
:'( :( Πάει η Ζωούλα... :( τί σας είχε κάνει αυτό το κορίτσι αδίστακτοι δολοφόνοι? Ε? Απαντήστε αν μπορείτε! Αλλά βέβαια, θα φανερωθείτε! Ντροπή σας που φάγατε ένα κορίτσι σαν τα κρύα τα νερά! :'(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hlianna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Hlianna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 286 μηνύματα.
tsarachaf

μιας και αρχισα προσφατα να παιζω και να γραφω θα σας μαθω σιγα σιγα..αλλα για την ωρα αυτον ψηφιζω:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Ζηλεύεις τον έρωτά του με τη Σιμώνη κακίστρω ε; :mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

aporw

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σιμώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Τουριστικά και μας γράφει απο Νέα Σμύρνη (Αττική). Έχει γράψει 1,053 μηνύματα.
Eγω θα ψηφισω το jj!:)

ετσι! γιατι περιεργα την ειδα!:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eupatridis

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 864 μηνύματα.
Δεν έχω διαβάσει τα προηγούμενα,οπότε απολογούμαι .

Ψηφίζω rewial , στην τύχη .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top