Τι ζώδιο είστε; Πιστεύετε;

Τί ζώδιο είστε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 340)

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?

χαχχαχαχ :lol:

Εμένα μου βγαίνει ο καρκίνος ιδιαίτερα σαν χαρακτηριστικά, και μερικές φορές βγάζω του κριού .....
Αλλά με κουράζει πολύ όλο αυτό δεν μπορώ να τα τα ισορροπήσω :eek:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
Τι έχεις να πεις για τους Σκορπιούς με ωροσκόπο Ζυγό Μαντάμ Ζαϊρα-Aleksa?

Συγνώμη, μέχρι εδώ φτάνουν οι γνώσεις μου. Δεν είμαι αστρολογατζού.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Indiana Jones

Δραστήριο μέλος

Ο Ιάκωβος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 456 μηνύματα.
Όχι ότι έχει κάποια σημασία αλλά είμαι Δίδυμος με ωροσκόπο Ιχθύ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Fotini_mp

Νεοφερμένος

Η Fotini_mp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα :upside:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.

Δεν πιστεύω στα ζώδια , μάλλον θα φταίει που είμαι Κριός και μας αρέσει να πηγαίνουμε κόντρα :upside:
Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.


Θα αρχίσω να ανησυχώ ότι είναι χαρακτηριστικό του κριού να μην πιστεύει.. χαχ

Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!:hehe:
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Stitchpunk

Δραστήριο μέλος

Η Eternal Sunshine αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 596 μηνύματα.
Στο θέμα χιούμορ πάντως, το έχεις!:hehe:
Τελικά μήπως έχουν κάποια βάση αλήθειας ζώδια σχετικά με χαρακτήρες, σύμφωνα με τα οποία οι γυναίκες Κριοί έχουν ευχάριστες προσωπικότητες που προσελκύουν τους γύρω τους;;)
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
:lol:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Volkswagen Fan

Επιφανές μέλος

Ο Fotis. αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 24 ετών, επαγγέλεται Οικονομολόγος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 26,976 μηνύματα.
Αιγοκαιρος είμαι 6/1 έχω γενέθλια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
τώρα αν πω ότι είμαι κριος με ωροσκόπο καρκίνο, αλλά ουδεμία σχέση νομίζω έχει ο χαρακτήρας μου με της Σοφίας, θα μου πείτε ότι φταίει η Σελήνη?

Και αν δε φταίει η Σελήνη,τόσοι πλανήτες και αστέρια υπάρχουν που μπορούν να πάρουν την ευθύνη.
Μόλις τώρα πρόσεξα πόσο αυτά τα δυο ποστ, κάνουν ωραία ρίμα. :D
Πετάει η ομάδα!:thumbup:
Καλημέρα και καλή εβδομάδα! (κοίτα που πάλι ομοιοκαταληξία βγήκε!:P)
Σ'αγαπάω εσένα! στο'πα?
Αλλά τώρα έβλεπα στο θρεντ με τα ανέκδοτα ότι κι εσύ και πολλοί εδώ έχουν καλή αίσθηση του χιούμορ (είναι κ λίγο θέμα γούστου), οπότε θα μου επιτρέψεις να διαφωνήσω λίγο, ένα ικανοποιητικό ποσοστό της προσωπικότητας το διαλέγεις ή σε διαλέγει στην πορεία σου και όχι στη γέννηση, πιστεύω.
(Επεξήγηση: δεν μπορείς κυρία μου να λες σε έναν Κριό ότι για την προσωπικότητα που νομίζει ότι κόπιασε για να την αποκτήσει, ευθύνεται ένα ζώδιο!
:lol:)
Ε, σαφώς για να είναι κάποιος "αστέρι", χρειάζονται πολύ περισσότερα από μια απλή επιρροή των άστρων, δεν υπάρχει καμια αμφιβολία περί τούτου.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
εντάξει η αλήθεια είναι ότι εμείς οι υδροχόοι μετράμε πολύ.
 

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
alx.jpg
 

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Χρησιμοποιούμε την καραντίνα για να μάθουμε πράγματα που δεν γνωρίζαμε πιο πριν. Είμαι Καρκίνος με ωροσκόπο Δίδυμο. Με δεδομένα τα χαρακτηριστικά του ζωδίου μου, ποντάρω πια στον ωροσκόπο.
 

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,504 μηνύματα.
Ζυγός με ωροσκόπο Κριό. Με τις υγείες σας όσοι με αντέξετε.:devil:
 

Giannoutas

Διάσημο μέλος

Ο Giannoutas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 2,313 μηνύματα.
Ξέρετε ωροσκόπο ρε τυχεροί; Και εγώ θα ήθελα. Από την άλλη κλάιν. Αυτό που μαρέσει στα ζώδια δεν έχει σχέση με ωροσκόπια κτλ.
 

Ιππολύτη

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Ιππολύτη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 24 ετών. Έχει γράψει 1,972 μηνύματα.
Ένα μικρό περιστατικό από την ταπεινή μου ζωούλα σχετικό με το νήμα, για να αποφύγω λίγο ακόμα τα γαλλικά μου.

Πριν από κάνα 2μηνο ήμουν μέσα σε γνωστό αστικό του μέγιστου οργανισμού μεταφορών του βορρά, οπου συνήθως είμαι η τύπισσα που τους κοιτάζει όλους περίεργα και αναρωτιέμαι τι σκέφτονται, ποιοι είναι, πού πάνε και τα λοιπά για να περάσει η ώρα μου ευχάριστα. Πιάνει λοιπόν το αυτάκι μου μια συζήτηση δύο γυναικών, η μία γύρω στα 45 η άλλη γύρω στα 25:

-Η Μαρία (ή όπως) Μάιο δεν έχει γενέθλια;
-Ναι νομίζω... Χμμ όχι όχι, λάθος η Μαρία έχει τον Μάρτιο.
-Α ναι τον Μάιο έχει η μάνα της. Ταύρος είναι, σωστά.
-Ασε, δεν υπάρχει χειρότερο.
-Είναι μια καπάτσα αυτή...
-Πες τα... Συν ότι όλοι οι Ταύροι είναι άθεοι.

Ως Ταύρος γελούσα κάτω απ τα μουστάκια μου.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Ένα μικρό περιστατικό από την ταπεινή μου ζωούλα σχετικό με το νήμα


Η αλήθεια είναι ότι ακόμα και όσοι δεν πιστεύουμε σ΄αυτά, όταν γίνεται μια σχετική συζήτηση μας κεντρίζει το ενδιαφέρον και θέλουμε να την παρακολουθήσουμε άσχετα αν μετά το τέλος της την ξεχνάμε.
΄Ισως οφείλεται στο ότι όλοι μας θέλουμε και συγχρόνως δεν θέλουμε να ξέρουμε τι μας επιφυλάσσει το μέλλον.
Για πείτε μου λοιπόν, όσοι έχουν γεννηθεί στις 11 Ιουνίου, στις 10.45 το πρωί, τι ωροσκόπο έχουν και πώς συνδυάζεται με το ζώδιο των Διδύμων;
 

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Κι εγώ ταυράκι! :music:
 

Νάσια21

Νεοφερμένος

Η Νάσια21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 32 μηνύματα.
Λοιπόν εγώ είμαι Τοξότης με πολύ Αιγόκερω στον αστρολογικό μου χάρτη. Επίσης διαβάζω αστρολογία εδώ και τέσσερα χρόνια. Οπότε αν έχετε ερωτήσεις εδώ :bye2:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 26 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top