Ποιο χρώμα ματιών σας αρέσει;

eraskino

Νεοφερμένος

Ο eraskino αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Τι χρώμα μάτια έχετε;
Ποιό χρώμα σας αρέσει πρισσότερο;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CiNeFiL

Διακεκριμένο μέλος

Η CiNeFiL αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,229 μηνύματα.
έχω καστανά
παλιά παραπονιόμουν γι'αυτό επειδή η μάνα μου είχε πράσινα αλλά τώρα δεν μ'αρέσει περισσοτερο κάποιο χρωμα,κυριως νομίζω το βλέμμα παίζει ρολο, έχω δει ανθρώπους με γαλαζια,πρασινα και τετοια χρώματα και δεν με έκαναν καθόλου εντύπωση και άλλοι με σκουροχρωμα -που θεωρούνται πιο συνηθισμένα- να φαινεται οτι έχουν πολυ πιο ωραία μάτια
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος Mt

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Heihachi Mishima αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 842 μηνύματα.
<--- Αυτό το χρώμα μ'αρέσει. :redface:
Έχω σκούρο καφέ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Έχω μελί. ( Α ρε μάνα, δεν πήρα τα γκριζοπράσινα.:P)
Παλιά είχα ένα κόλλημα με τα γαλανά(όχι το ξεπλυμένο μπλε), όμως τώρα πια όχι.Όπως είπε και η Νεφέλη παραπάνω, το βλέμμα μετράει. Έχω δει γαλανά ή πράσινα και μου φάνηκαν αδιάφορα και από την άλλη έχω δει φανταστικά μελί-καστανά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 781029

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εμένα γαλαζοπράσινα είναι αλλά κάποιες φορές φαίνονται μόνο μπλε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Aliona

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Aliona αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 370 μηνύματα.
Εμένα γκριζοπράσινα είναι.Λατρεύω το χρώμα μου όμως στους άλλους μ'αρέσουν τα καστανά.
Είναι πιο ζεστά,πιο όμορφα.Αυτό που μετρά φυσικά είναι το βλέμμα και το βάθος.Η έκφραση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

timonierhs

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,430 μηνύματα.
Ισχύει ότι το χρωμα των ματιών το παίρνουμε κυρίως απο τους πατεράδες, ιδίως τα αγόρια, η είναι μύθος?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Ισχύει ότι το χρωμα των ματιών το παίρνουμε κυρίως απο τους πατεράδες, ιδίως τα αγόρια, η είναι μύθος?
δεν είναι φυλοσύνδετο όχι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

carpe_nochtem

Πολύ δραστήριο μέλος

Η carpe_nochtem αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 943 μηνύματα.
Ρε σεις,το χρώμα γαλαζογκρί,καστανοπράσινο,ανάλογα με τι αλλάζει προς το μπλε/καφε/κλπ; Μην πείτε φωτισμό,δεν πιάνεται. χΔ
Εγώ τα έχω σκούρο πράσινο-καφετί και παρατήρησα πως πρασινίζουν με το κλάμα [τρατζίκ,ξέρω :P],τι γίνεται;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Έχω μελί. ( Α ρε μάνα, δεν πήρα τα γκριζοπράσινα.:P)
Παλιά είχα ένα κόλλημα με τα γαλανά(όχι το ξεπλυμένο μπλε), όμως τώρα πια όχι.Όπως είπε και η Νεφέλη παραπάνω, το βλέμμα μετράει. Έχω δει γαλανά ή πράσινα και μου φάνηκαν αδιάφορα και από την άλλη έχω δει φανταστικά μελί-καστανά.


απορρίπτομαι δηλ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Gate4

Επιφανές μέλος

Η Ηägring αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ασία. Έχει γράψει 25,581 μηνύματα.
Γαλάζια/πράσινα μάτια με αρέσουν πάρα πολύ:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DarthFederer

Διάσημο μέλος

Ο DarthFederer αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,281 μηνύματα.
Σιγουρα τα πιο ωραια ειναι τα μεγαλα γαλαζια, αλλα και πρασινα δν με χαλανε. Το σημαντικοτερο κατα τη γνωμη μου ειναι να ειναι μεγαλα τα ματια, οχι γουρλωτα βεβαια. Τα μεγαλα ματια δειχνουν πιο ωραια σε συγκριση με τα ματια-κουμποτρυπες
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Εμένα γαλαζοπράσινα είναι αλλά κάποιες φορές φαίνονται μόνο μπλε :P
Δε θα εκφραστώ. Θα συγκρατηθώ.:P
Εγώ έχω σοκολατί.Είναι χάλιαααααααααααααααααααααααααααααααααααααα._.
Εγώ έχω φετίχ στα γκριζοπράσινα.
Ή σαν αυτά του Ντέσμοντ.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.

Αγγελική!!!

Δραστήριο μέλος

Η Αγγελική αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 727 μηνύματα.
Εχω γαλαζια ανοιχτα! Και φυσικά λατρεύω τα γαλάζια και τα βαθιά καστανά!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
σα να τα έβαλες στη χλωρίνη ένα πράμα :P

Δηλαδή είσαι σαν χάσκι; :P
Μόνο μην τα γουρλώνεις, θα τρομάζεις κόσμο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ajusshi

Διάσημο μέλος

Ο η σκέψη μου σκέφτηκε τον εαυτό της αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 2,810 μηνύματα.
Δηλαδή είσαι σαν χάσκι; :P
Μόνο μην τα γουρλώνεις, θα τρομάζεις κόσμο. :P

παλιά, όταν γκομένιζα, τα γούρλωνα και έπιανε :P

τώρα, καμιά φορά, όταν φοράω φακούς και κυκλοφορώ βράδυ,
με κοιτάν καλά, καλά, σα δημότης καρπαθίων μοιάζω :P .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_Shadow

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Dark_Shadow αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Χορτιάτη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 137 μηνύματα.
Έχω καφέ,γουστάρω άπειρα τα πράσινα χωρίς αυτό να ναι κανόνας :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Imadlak

Τιμώμενο Μέλος

Η Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 6,231 μηνύματα.
καστανά έχω και εγώ, αλλά σαν τα γαλάζια...;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top