Δείξε μου το γραφείο σου να σου πω ποιός είσαι

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
1. Όποιος θέλει να παίξει τραβάει μια φωτογραφία του γραφείου του και την ανεβάζει στο https://www.imageshack.us/ (χωρίς διακριτικό τίτλο)
2. Εγώ θα μαζέψω όλα τα link που θα μου στείλετε (σε PM ή mail: hisdragoness@yahoo.com) των φωτογραφιών και θα τα ανεβάσω στο συγκεκριμένο post.
3. Οι υπόλοιποι καλείστε να αναγνωρίσετε σε ποιόν ανήκει το κάθε γραφείο.

Παρακαλώ όποιος στείλει φώτο/link στο mail μου να με ειδοποιήσει για να το κοιτάξω!!
Φροντίστε αν θέλετε επάνω στο γραφείο να υπάρχει κάτι που σας χαρακτηρίζει, χωρίς όμως να σας προδίδει.

Καλή διασκέδαση! :)

Γύρος 1ος
(Αν υπάρξει ενδιαφέρον, οργανώνουμε και έναν δεύτερο:whistle: )

ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ:
1. crazyhellen
2. Hunter
3. Isiliel

Οι φωτογραφίες: (Προσοχή!! Οι δύο είναι ψεύτικες και δεν ανήκουν σε κανέναν!)

#1 https://img391.imageshack.us/img391/4733/photo1070ah.jpg
#2 https://img91.imageshack.us/img91/6899/image0164az.jpg
#3 https://img173.imageshack.us/img173/4714/office6fl.jpg
#4 https://img173.imageshack.us/img173/4144/20050316office2eb.jpg
#5 https://img426.imageshack.us/img426/3417/desktop7tn1.jpg
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Εγω θα σου στειλω κατα το μεσημερη γιατι τωρα δεν εχει μπαταρια το κινιτο μου
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
εγω σου εστειλα ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

crazyhelen

Διάσημο μέλος

Η crazyhelen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,771 μηνύματα.
Κ γω σου στειλα! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Όσοι μου στείλατε τις έχω λάβει.

Θα προσθέσω τα ονοματά σας το βράδυ στο αρχικό ποστ (μαζί με νέες συμμετοχές-αν υπάρχουν)
wishfull thinking! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Σκέφτηκα να παίξουμε με τις φώτο που έχουμε να μην πάνε χαμένες, και αν υπάρξει ενδιαφέρον κάνουμε και δεύτερο γύρο!

Οι συμμετοχές στο πρώτο πόστ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
η πρώτη είναι της λενίτσας, νι :redface::clapup:(ωραίο γραφείο, τέλω κι εγώ τέτοιο, αλλά αυτοί οι κακοί άντρωποι δε μου παίρνουν :'()

η δεύτερη του χαντρούλι, υποθέτω... (το μόνο λιτό και απέριττο γραφείο:))
τώρα για το isil, είμαι μεταξύ του 4 και του 5.....χμ........ άντε διαλέγω το κιτρινο-μπλε τοίχο (παίζεις μουσική όταν γράφεις στο στέκι?:P)

μη λες τις απαντήσεις εδώ, στέλνε πιμί με τα σωστά ή τα λάθη, για να προσπαθούμε πάλι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
επαναφερω το θεμα μπας και εχουμε αλλες συμμετοχες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maik85

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο maik85 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται IT. Έχει γράψει 913 μηνύματα.
Nα κατέβω εγώ εκτός συναγωνισμού??:P:P
Μια γρήγορη ματιά γύρω μου με έκανε να κοκκινίσω.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
1 crazy helen
5 isiliel
2 hunter
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
1 crazy helen
5 isiliel
2 hunter
Το ίδιο. Φαίνεται από μακριά ότι τα #3 και #4 είναι μαϊμού :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
5. isiliel.
2 ή 3. hunter.
4. τρελοελενακι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Εγω θα σου στειλω κατα το μεσημερη γιατι τωρα δεν εχει μπαταρια το κινιτο μου

ποιο μεσημερι? λοοοοοοολλλλλ!!
ποσα χρονια περασαν απο τοτενες!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Αρκετα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
μαρεσει αυτο το παιχνιδι!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Εντός ολίγου θα στείλω κι εγώ φώτο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Έστειλα κι εγώ το μαιλ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 52 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Λόγω φόρτου εργασίας όμως, δεν μπορώ να φροντίσω πια τα διαδικαστικά του παιχνιδιού...
Αν μπορεί, ας αναλάβει κάποιος άλλος παρακαλω! :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 25 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top