Κουβεντούλα χωρίς θέμα ΧΙΙΙ

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Το batmobile .:P
Ενα astra εχω.Έχω επιπλέον λάμπες,αλλα 5W τσου.:redface:Σε βενζιναδικα πουλανε τετοιες,ε;Γιατι κοντα μου ηλεκτρολογο δεν εχει.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Το batmobile .:P
Ενα astra εχω.Έχω επιπλέον λάμπες,αλλα 5W τσου.:redface:Σε βενζιναδικα πουλανε τετοιες,ε;Γιατι κοντα μου ηλεκτρολογο δεν εχει.

Ναι, ναι πουλάνε! Στην αλλάζουν κι όλας αν θες!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Ναι, ναι πουλάνε! Στην αλλάζουν κι όλας αν θες!
Να σαι καλα.Γιατι δεν ειχα ορεξη να τρεχω προς το κεντρο να βρω ηλεκτρολογο.:redface:
Ευτυχώς αλλάζουνε ευκολα,μετα την πρωτη φορα που θα το κανεις.
Αφου να φανταστεις μεχρι να αλλαξω την πρωτη λαμπα νομιζα οτι ηταν βιδωτες.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Τι θέλω και βοηθάω τους ανθρώπους... Δε μου κόβεται από τη ρίζα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Τι θέλω και βοηθάω τους ανθρώπους... Δε μου κόβεται από τη ρίζα....

Το ποιό; Πρόσεχε τι εύχεσαι βαλ!:P
Τι σου κάνανε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Το ποιό; Πρόσεχε τι εύχεσαι βαλ!:P
Τι σου κάνανε;

Δε θέλω να το συζητήσω Σιμπύλλι μου, γιατί και γι αυτό θα είμαι κακός. Απλά δεν ξαναβοηθάω.- :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Δε θέλω να το συζητήσω Σιμπύλλι μου, γιατί και γι αυτό θα είμαι κακός. Απλά δεν ξαναβοηθάω.- :|

ok... do not :P


[και τώρα η οργή του άρχοντα έρχεται να πέσει πάνω μου....:D]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Όπως λέει και η λαϊκή ρήση "Ουδείς αχαριστότερος του ευεργετηθέντος";)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
hello σ'ολους!!!
ΥΓ:Βαλ παω να σου φερω κεκακι να φας να ηρεμησεις :P ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
ok... do not :P


[και τώρα η οργή του άρχοντα έρχεται να πέσει πάνω μου....:D]

Εσύ είσαι ωραίο γκομενάκι, δεν θα πέσει η οργή μου μόνο, θα πέσω όλος επάνω σου! Hell yeah sexy babe (βγάζει τα μαστίγια και τα ηλεκτροσόκ)

ΥΓ: Αστειεύομαι για όλα πλην του χαρακτηρισμού ωραίο γκομενάκι.:) Καλάμι μην καβαλήσεις μόνο για θα φας κλωτσα!!

hello σ'ολους!!!
ΥΓ:Βαλ παω να σου φερω κεκακι να φας να ηρεμησεις :P ;)

Δευτέρα μετά το τελευταίο μάθημα. Φτιάξε κι άλλο ως τότε αν το χεις ήδη φάει αυτό! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cibyllian

Περιβόητο μέλος

Η Μπούι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,205 μηνύματα.
Καλό απόγευμα σε όλους! Εύχομαι η αυριανή μέρα να είναι καλύτερη!:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
Καλό απόγευμα σε όλους! Εύχομαι η αυριανή μέρα να είναι καλύτερη!:/:

Θα είναι! Το λέει το Βαλντεράκι! Σου είπα τι να κάνεις! ΜΗ ΜΑΣΑΣ!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
καλησπερα παιδες!! τι μου κανετε?:)
εγω εχω μεγαααααλη μερα σημερα.. πρεπει να μαζεψω καπως το σπιτι.. που τον τελευταιο καιρο, λογω εξεταστικης, ειναι σε αποδιοργανωση, γιατι αυριο καταφθανουν οι γονεις Αθηνα για κατι δουλειες..
πφφφφφφφφφ... και βαριεμαι!! :/:
αλλα νταξει χαιρομαι που θα τους δω, μου χουν λειψει τα ατιμουλικα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

giamen

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η γεωργια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 164 μηνύματα.
Καλησπερα Ηρω!Που να δεις και το δικο μου...σαν να επεσε ο χθεσινος δορυφορος.....lol!

C
ibyllian ενοειται πως η αυριανη θαναι καλυτερη!!ΠΑΝΤΑ θετικη σκεψη!;)

Δευτέρα μετά το τελευταίο μάθημα. Φτιάξε κι άλλο ως τότε αν το χεις ήδη φάει αυτό! :D

Ενοειται πως θα το εχω φαει!!Ειμαι μια γλυκατζου εγω!!:P Θα σου φτιαξω αλλο !!Τεταρτη ομως γιατι Τριτη δινω και τη Δευτερα:no time.λεμε τωρα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
Εσύ είσαι ωραίο γκομενάκι, δεν θα πέσει η οργή μου μόνο, θα πέσω όλος επάνω σου! Hell yeah sexy babe (βγάζει τα μαστίγια και τα ηλεκτροσόκ)

ΥΓ: Αστειεύομαι για όλα πλην του χαρακτηρισμού ωραίο γκομενάκι.:) Καλάμι μην καβαλήσεις μόνο για θα φας κλωτσα!!
λολ... και μου το λέγαν στη σχολή ότι οι άντρες έχουν τέτοια κριτήρια και θα το δω στο μέλλον και δεν τους πίστευα :P:P:P:P

[για το...χμμμ...κοπλιμέντο να το πω? merci, i suppose :P:P:P]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.
σαν να επεσε ο χθεσινος δορυφορος.....lol!

Ενοειται πως θα το εχω φαει!!Ειμαι μια γλυκατζου εγω!!:P Θα σου φτιαξω αλλο !!Τεταρτη ομως γιατι Τριτη δινω και τη Δευτερα:no time.λεμε τωρα...:P

Έπεσε δορυφόρος;:confused:

Με εμπαίζεις Τζώρτζια; (Atlanta GeorΤΖΑ:P) Τετάρτη θα το χεις έτοιμο,αν δεν θες να σκούξω!:mad::P

λολ... και μου το λέγαν στη σχολή ότι οι άντρες έχουν τέτοια κριτήρια και θα το δω στο μέλλον και δεν τους πίστευα :P:P:P:P

[για το...χμμμ...κοπλιμέντο να το πω? merci, i suppose :P:P:P]

Στην ποιά;:P:P:P

Για το κοπλιμέντο μαντάμ δε βγάζουνε γλωσσίτσες... άτακτη, άτακτη... Στο δωμάτιό μου και γρήγορα!:mad:

ΥΓ: Δεν είναι να πεις ενα ψέμα τη σήμερον ημέρα! :bleh:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Resident Evil

Διακεκριμένο μέλος

Η Resident Evil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,959 μηνύματα.
:P:P:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,499 μηνύματα.

Αυτό αγαπητοί μου φίλοι ονομάζεται Διακαής Πόθος για τον Άρχοντα*! Να της λες είσαι άτακτη, έλα να σε τιμωρήσω και να γίνεται πιό άτακτη! :shifty:

Αφού τώρα προκαλέσαμε τρικυμίες στην αγαπητή ΗΜΜΥ, πάμε να διαβάσουμε για τα καράβια του αγαπητού μου καθηγητή μπας και περάσω το μάθημα!:) Πολλές λεπτομέρειες έχει γμτ!:(


* Γνωστό και ως ΔΠΑ. Είναι το αδελφάκι του ΦΠΑ, με τη μόνη διαφορά ότι το ΦΠΑ το πληρώνω μια φορά προτού απολαύσω το υποκείμενον. Το ΔΠΑ το πληρώνω και μετά.:hehe: Γκοντ νταμ, θα μου κάνει καμιά επιστροφή η εφορία;:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 13 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top