Συμμετοχές για το Παλέρμο #32

Ποια έκδοση του παιχνιδιού θέλετε να παίξετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 20)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Πιστεύω πως είναι ευκαιρία για ένα παιχνιδάκι τώρα στις διακοπές.
Μετά σχολικές εξετάσεις, εξεταστικές, διακοπές καλοκαιριού, με λίγα λόγια δε θα έχουμε παίκτες. :P
Ψήνεστε για ένα game; :D
Γκουχ γκουχ.

Θέλουμε Καλοκαιρινό Παλέρμο,guys. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και μόλις χτες σκεφτόμουν να γράψω εδώ..:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Ψήνομαι κι εγώ. Βάλτε με!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Αγαπημένη μας ΣΕ, πού είσαι?:slourp:
Θέλουμε Παλέρμο!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Όποιος από την ΣΕ είναι διαθέσιμος ας δηλώσει παρών...αλλιώς (φοβάμαι ότι) θα το ξεκινήσουμε μόνοι μας (με μπροστάρισσα τη Λουλού:P)

Οκ? :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Όποιος από την ΣΕ είναι διαθέσιμος ας δηλώσει παρών...αλλιώς (φοβάμαι ότι) θα το ξεκινήσουμε μόνοι μας (με μπροστάρισσα τη Λουλού:P)

Οκ? :ermm:
Βασικά..δεν είναι μόνο αυτό.

Δεν έχει δείξει και κανα τρελό ενδιαφέρον κανένας για να παίξει.
Theodora που στο καλό είσαι τέλος πάντων? Δώσε το παρόν. :P

Όσο για την συντονιστική,το σίγουρο είναι ότι άτομα που ενδιαφέρθηκαν να παίξουν,
δεν θα θέλουν με τίποτα να είναι ΣΕ.
Δηλαδή εσύ κι εγώ και όσοι τέλος πάντων δήλωσαν ότι θα ήθελαν καινούργιο Παλέρμο. =/

Πάντως το έχει η παράδοση κάθε καλοκαίρι να παίζουμε Παλέρμο ρε παιδιά. :/:
Κρίμα να μην υπάρξει συμμετοχή φέτος. =(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Βασικά..δεν είναι μόνο αυτό.

Δεν έχει δείξει και κανα τρελό ενδιαφέρον κανένας για να παίξει.

Ε ναι! Είναι λογικό. Και θες να σου πω γιατί;

Για τους μισούς είναι περίοδος εξεταστικής και για τους άλλους μισούς περίοδος διακοπών. Προσωπικά, θεωρώ πως είναι η χειρότερη περίοδος για Παλέρμο η συγκεκριμένη. Θα έλεγα να γίνει προς το τέλος του Σεπτέμβρη που οι διακοπές θα έχουν τελειώσει, οι εξεταστικές θα κοντεύουν και τα σχολεία δεν θα έχουν καλοανοίξει ακόμα...

Για Ιούνιο μήνα, μου φαίνεται πολύ δύσκολο! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Ε ναι! Είναι λογικό. Και θες να σου πω γιατί;

Για τους μισούς είναι περίοδος εξεταστικής και για τους άλλους μισούς περίοδος διακοπών. Προσωπικά, θεωρώ πως είναι η χειρότερη περίοδος για Παλέρμο η συγκεκριμένη. Θα έλεγα να γίνει προς το τέλος του Σεπτέμβρη που οι διακοπές θα έχουν τελειώσει, οι εξεταστικές θα κοντεύουν και τα σχολεία δεν θα έχουν καλοανοίξει ακόμα...

Για Ιούνιο μήνα, μου φαίνεται πολύ δύσκολο! ;)
Πέρυσι είχαμε αρχίσει το παιχνίδι στις 29/6 πάντως.
Οι εξεταστικές τελειώνουν σιγά-σιγά.
(Τουλάχιστον μέσα στις επόμενες 1-2 βδομάδες,θα έχουν τελειώσει οι περισσότεροι.)

Παίζαμε Παλέρμο τα καλοκαίρια και υπήρχε συμμετοχή.
Για Σεπτέμβρη που λες,εκτός του ότι είναι πολύ μακρυά και έχει να γίνει παιχνίδι από τον Φλεβάρη,
όσοι είναι μαθητές και θέλουν να συμμετέχουν,θα είναι δύσκολο γιατί θα έχουν και τα σχολεία και τα φροντιστήρια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Εδώ είμαι Έλενα.
Δεν ξέρω αν θα παίξω, θα δείξει η πορεία αλλά και οι συμμετοχές.
Μηδενίστε τις παλιές συμμετοχές και ξεκινήστε το μέτρημα.


Συμμετοχές:

  1. Πατρεύς
  2. _elena_
  3. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Δηλώνω κι εγώ συμμετοχή, αν και το έχω ήδη κάνει έμμεσα.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συμμετοχές:

  1. Πατρεύς
  2. _elena_
  3. vaios13
  4. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Και εγώ θα παίξω ως συνήθως.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συμμετοχές:

  1. Πατρεύς
  2. _elena_
  3. vaios13
  4. Κλεοπάτρα^^
  5. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Βασικά αν είναι σίγουρο ότι δεν θα γίνει τώρα το παιχνίδι (δηλαδή σε 1-2 εβδομάδες) αλλά τον Σεπτέμβριο, τότε καλύτερα να μην δηλώνουμε συμμετοχές από τώρα..:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Προφανώς αν είναι για Σεπτέμβρη οι συμμετοχές θα ματαιωθούν όπως και οι προηγούμενες.
Αν μαζευτούν παιδιά θα παίξετε/παίξουμε τώρα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Δεν ξερω τι θα κανετε το καλοκαιρι εδω εσεις,αλλα τελη Αυγουστου εγω θελω να παιξω Παλερμοοοο!!
οκ;:pfff::look:

:knife:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Joaquín

Διάσημο μέλος

Ο Joaquín αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,153 μηνύματα.
Βάλε με κι εμένα :popcorn:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Αφού θα παίξει και ο Μάκης, θα είναι τέλεια! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Boom

Επιφανές μέλος

Ο Boom αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 12,249 μηνύματα.
Συμμετοχές:

  1. Πατρεύς
  2. _elena_
  3. vaios13
  4. Κλεοπάτρα^^
  5. Alchemist
  6. εσύ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,243 μηνύματα.
Θα μπω κι εγώ για πρώτη φορά ! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top