Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Και ναιιι, τα κατάφερα! Τα αιματοβαμμένα μου χέρια μαρτυρούν τα αυγά που έβαψα, αλλά και ό,τι πρόκειται να συμβεί σε αυτήν την ανατριχιαστική πόλη που όμοιά της παίζει να υπάρχει κάπου στη Σικελία. :jumpy:

Φυσικά μιλάω για την υπέροχη πόλη του Παλέρμο η οποία σε αυτό το γύρο (γιάμι καλός θα ήταν τώρα) φιλοξενεί τους παρακάτω ρόλους: Αρχιμαφιόζος, Φανερός Μαφιόζος Α, Φανερός Μαφιόζος Β, Διεφθαρμένος Αστυνομικός, Πόρνη, Αντίπαλος μαφιόζος, Πληροφοριοδότης, Δικηγόρος, Ιατρός, Συγκάτοικοι (2), Ντετέκτιβ, Μάγισσα, Μέντιουμ, Αυτοκράτορας, Αλεξίσφαιρος

Οι κάρτες που θα μοιραστούν (χρωστάω μερικές :redface:) είναι: Νεκροφάνεια x 2, Τυμβωρυχία x 2, Άμεση Προφυλάκιση x1, Ακύρωση Προφυλάκισης x1, Ηχώ από το Υπερπέραν x2, Χρησμός Πυθίας (Όνειρο) x2, Αποτυχία Δολοφονίας x1, Εξαίρεση ψηφοφορίας x2, Επιπλέον Ψήφος x10, Ακύρωση ψήφου x9.

Οι παίκτες μας! :clapup:
  1. amalia6
  2. blue_butterfly
  3. cr7
  4. Drama Prinzessin
  5. Elena Kr
  6. jj!
  7. katerina16
  8. MAUROULIS
  9. ~~~Melania~~~
  10. Mercury
  11. Πατρεύς
  12. Πουλάκι
  13. silent song
  14. Sofia Loony
  15. Τάσος97
  16. tsarachaf

Οι κανόνες του παιχνιδιού βρίσκονται >>εδώ<<.

ΥΓ: Παρακαλείστε να μη γράψετε στο θέμα, αν δεν έχετε λάβει προσωπικό μήνυμα με το ρόλο σας, αλλά να επικοινωνήσετε με τη ΣΕ.

ΥΓ2: Αν δεν έχω ξεχάσει κάτι, το παιχνίδι αρχίζει! :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,487 μηνύματα.
Ξεκινάμε, λοιπόν:happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Τέλος παιδιά. Αν κάποιος περιμένει κάτι από εμένα, ας μου το πει, καθώς τυπικά πρέπει να σας έχω καλύψει όλους. :redface:

Ενημερώνω πως ψηφίζουμε κανονικά για αύριο και το παιχνίδι θα συνεχίσει τη Δευτέρα. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Καλό μας παιχνίδι! :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Τέλος παιδιά. Αν κάποιος περιμένει κάτι από εμένα, ας μου το πει, καθώς τυπικά πρέπει να σας έχω καλύψει όλους. :redface:

Ενημερώνω πως ψηφίζουμε κανονικά για αύριο και το παιχνίδι θα συνεχίσει τη Δευτέρα. ^^
Εγώ εσένα θέλω αλλά εσύ δεν.:pfff::P

Ντάξει, σκάω, καλό παιχνίδι να έχουμε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Καλό μας παιχνίδι!! ;)
Η 1η ψήφος είναι πάντα τυφλή..άμπεμπαμπλομ θα το παίξω να ξέρετε!! :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Brace yourselves...
Palermo is coming!!!

Πρώτο μου Palermo(ναι παρθένα:redface:),so bear with me...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Καλώς να ξεπαρθενευτείς Merc, χεχε.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Οκ..Απορία του ανίδεου..
Η ψηφοφορία ξεκινάει αύριο;;
Και είναι δημόσια ή ιδιωτική με πμ στην ΣΕ;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Η ψηφοφορία είναι από σήμερα μέχρι αύριο το απόγευμα στις 20:00 λογικά και είναι δημόσια, γίνεται εδώ στο θέμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Aς χαιρετίσω κι εγώ το Παλέρμο...

Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.

Έεεεεεελαααααα, δώσε Χαρούλη, πες κι άλλα. Γιατί την ώρα πουυ ξυπνώωωω κάθε χαρά τελειώωωνειιιι. Έτσι χαρούμενα πράγματα. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Γεια σας κι από μένα απ' το κρεβάτι του πόνου. :P
Καλό Παλέρμο κι από μένα να έχουμε. :D


Και με μία υπενθύμιση: όταν ψηφίζουμε κάποιον το κάνουμε με μεγάλα και έντονα γράμματα για να βοηθήσουμε το έργο της Κιτ και του Ζωρζ. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

katerina16

Πολύ δραστήριο μέλος

Η katerina16 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λαμία (Φθιώτιδα). Έχει γράψει 887 μηνύματα.
Καλημέρα παιδιά και καλό μας παιχνίδι! :clapup:

Και γω παίζω πρώτη φορά παλέρμο :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Ήμουν ικανή να φύγω χωρίς να ψηφίσω.. :redface:
Λοιπόν...Εγώ ψηφίσω το Πουλάκι για ευνόητους λόγους..
Μέχρι τώρα οι κινήσεις της μου φάνηκαν πολύ.. πολύ..περιέργες.. :shifty:
Καθαρά θέμα τύχης..συγνώμη Πουλάκι μου!. :(
;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Καλημέρες και απο μένα απο το κρεβάτι του πόνου(poor Ζωρζ και Μερκ:/:)

Η ψήφος πάει στον Πατρεύς.Μου φαίνεται πολύ ύποπτο μούτρο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Καλημέρες και απο μένα απο το κρεβάτι του πόνου(poor Ζωρζ και Μερκ:/:)

Η ψήφος πάει στον Πατρεύς.Μου φαίνεται πολύ ύποπτο μούτρο...

dafuq guys... Αμα είναι να ξεκινησουμε έτσι ζήτω που καήκαμε.. Πρώτα θα μιλήσουμε και μετά θα ψηφίσουμε. Έλεος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
ναι ρε παιδιά!πώς σου φαίνεται ύποπτος ο πατρεύς μερκ; μίλησε καθόλου; μήπως είσαι δολοφόνος και θες να τον βγάλεις από τη μέση;;;; (ή απλώς βαριέσαι να περιμένις να μιλήσει;:P)

καλή μας αρχή :D (και προσοχή στους δολοφόνους :worry:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Αχετο.. Μαυρουλη έκλεισες τα 4.. wow.. 3 σε θυμόμουν *.*
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Σιγά ρε σεις, χαλαρώστε κι αφήστε τον κόσμο να εκφραστεί...

Πρώτος γύρος είναι, αν δεν αρχίσουμε με πιθανώς άστοχες και σίγουρα αβάσιμες υποψίες πώς θα αρχίσουμε να προχωρήσουμε στην συνέχεια;;

Αφήστε που απ' όσο βλέπω, παίζουν αρκετοί για πρώτη φορά(έστω από τις πρώτες), οπότε πώς περιμένετε να προχωρήσουμε;;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top