Πώς αποκαλείτε το έτερον ήμισυ;

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
τωρα τελευταια μου κολλησε το τσοπανη μου...
αλλα σε μνμ... ζωη μου αντρουλι μου

κ αυτος δεν με εχει φωναξει ποτε με το ονομα μου εδω κ 3 1/2 χρονια με φωναζει μπεμπα... μια μερα ειμασταν αθηνα...
κ χαθηκαμε στο μετρο αυτος με εβλεπε εγω οχι κ αρχιζε να με φωναζει με το ονομα μου εγω ουτε που το ακουγα μολις φωναξε μπεμπα αμεσως γυρισα κ τον ειδα...
το μωρο μου...:inlove::inlove::inlove::inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

suspiria

Διάσημο μέλος

Η ρόζα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,065 μηνύματα.
τωρα τελευταια μου κολλησε το τσοπανη μου...
αλλα σε μνμ... ζωη μου αντρουλι μου

κ αυτος δεν με εχει φωναξει ποτε με το ονομα μου εδω κ 3 1/2 χρονια με φωναζει μπεμπα... μια μερα ειμασταν αθηνα...
κ χαθηκαμε στο μετρο αυτος με εβλεπε εγω οχι κ αρχιζε να με φωναζει με το ονομα μου εγω ουτε που το ακουγα μολις φωναξε μπεμπα αμεσως γυρισα κ τον ειδα...
το μωρο μου...:inlove::inlove::inlove::inlove:

στη συγκεκριμένη περίπτωση είναι πολύ γλυκό αλλά έχω μία θεία που είναι γύρω στα 80-90 και της έχει μείνει και τη φωνάζουν 'μπέμπα', κι εγώ δηλαδή 'η θεία η μπέμπα' την γνωρίζω και όταν ήμουν μικρή έψαχνα απο ποιο όνομα βγαίνει το μπέμπα :P

το δικό μου προπρώην έτερον ήμισυ αυτοαποκαλούταν 'φεγγαρούλης' που είχε μείνει απο μία συζήτηση σε μία παραλία, και γενικότερα ήθελε να τον λέω έτσι. δεν μπορώ να πω οτι μου άρεσε τόσο αλλα οκ, τον έλεγα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Sleeping Beauty

Νεοφερμένος

Η Sleeping Beauty αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών. Έχει γράψει 15 μηνύματα.
τον αποκαλω love εκεινος μου το κολλησε :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LiZardKing69

Νεοφερμένος

Ο Δημητρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 81 μηνύματα.
Στην αρχη της σχεσης μας ειχαμε παει σε ενα νησι διακοπες και καποια στιγμη βγαινοντας απ το μπανιο σκουπιστηκε με μια μπλε πετσετα θαλασσης.Γυρναει λοιπον με περισσο ναζι και μου λεει οτι γεμισε μπλε χνουδακια αλλα ετσι οπως το ειπε ακουστηκε σαν να λεει "μπλιχνουδακια", ε αυτο ηταν, απο εκεινη την μερα ειναι το μπλιχνουδακι μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
χμμ...το καλυτερο μου ειναι το "ΑΤΙΑ"
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αυτό θα είναι που λένε "Η αγάπη ηρθε απο μακριά"...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lorien

Περιβόητο μέλος

Ο Lorien αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
μπλιχνουδακι ;; !! ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑχαχαχα :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
πλέον... μπαμπά :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Σε έκανε πριν γεννηθεί ε; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Που είσαι ρε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

The Djinn

Τιμώμενο Μέλος

Ο Mario αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 4,513 μηνύματα.
Eνα απο τα πολλα που λεω ειναι το "αφεντικο".:D:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
bioulaki
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
"Ψωνάκι μου" και "παραπονιάρα"... :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
Τι κάνει αλήθεια η Σουζυ σου?? :P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Phoebe

Διακεκριμένο μέλος

Η Κομπάρσα α αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Αεροσυνοδός και μας γράφει απο Νότιος Αμερική (Αμερική). Έχει γράψει 7,312 μηνύματα.
Έντερον μου ήμισυ :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evouli

Διάσημο μέλος

Η evouli αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 3,396 μηνύματα.
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Επίσης "ψιτ εσύ". :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
καθίκι...σπασικλάκι...κακομαθημένο... λάθος της ζωής μου :P (κι έχω σε όλα δίκαιο εεεεεεεεεεε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dark_kronos

Επιφανές μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Ισπανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 20,660 μηνύματα.
Πολλα και διαφορα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimitris athens

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dimitris athens αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 52 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Εγώ για κάθε νέο έτερο ήμισυ επιλέγω ένα φρούτο. Εχοντας εξαντλήσει πεπονάκι ,αχλαδάκι , συκαλάκι και διάφορα άλλα το τελευταίο το αποκαλώ κερασάκι λόγω χρώματος μαλλιών.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 3 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top