Palermo #45 - Marvels Cinematic Universe comes to Palermo

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (Ψηφοφορία 28/7)

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 4)
  • Eileen

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Σπυρακος (^^)

    Ψήφοι: 1 25.0%
  • Είμαι ΣΕ

    Ψήφοι: 2 50.0%

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Ερις

Περιβόητο μέλος

Η Ερις αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Σκηνοθέτης. Έχει γράψει 4,955 μηνύματα.
Δε θα μπορούσε να υπάρχει πιο ωραίο θέμα! Ίσως μετά το LOTR! Πολλά πολλά συγχαρητήρια! Είμαι ενθουσιασμένη!!! :clapup:

Α! Ναι, και καλό παιχνίδι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Παιδιά μου :D

Χαίρομαι που βλέπω να επιστρέφουν οι παλιές καραβάνες του Παλέρμο, όπως είναι ο tsarachaf, η Eileen, η Μελανία, ο Wild_boy και η Έρις... Θα ήθελα να αναφέρω ιδιαιτέρως τον φίλο μου τον Τάσο και την αγαπητή Himela, ευχόμενος καλή τύχη και καλή επιτυχία και στους δύο!! :happy::happy::happy:

Να έχετε ένα όμορφο παιχνίδι και να το ευχαριστηθείτε :D
Να περάσετε όμορφα :happy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Παιδιά μου :D

Χαίρομαι που βλέπω να επιστρέφουν οι παλιές καραβάνες του Παλέρμο, όπως είναι ο tsarachaf, η Eileen, η Μελανία, ο Wild_boy και η Έρις... Θα ήθελα να αναφέρω ιδιαιτέρως τον φίλο μου τον Τάσο και την αγαπητή Himela, ευχόμενος καλή τύχη και καλή επιτυχία και στους δύο!! :happy::happy::happy:

Να έχετε ένα όμορφο παιχνίδι και να το ευχαριστηθείτε :D
Να περάσετε όμορφα :happy:

Τον καλό μου τον Τζιτζίκο που μεγάλωσε! Ελπίζω όλα να σου πηγαινουν τελεια καλό μου! Την αγάπη μου! <3
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,125 μηνύματα.
Παιδιά μου :D

Χαίρομαι που βλέπω να επιστρέφουν οι παλιές καραβάνες του Παλέρμο, όπως είναι ο tsarachaf, η Eileen, η Μελανία, ο Wild_boy και η Έρις... Θα ήθελα να αναφέρω ιδιαιτέρως τον φίλο μου τον Τάσο και την αγαπητή Himela, ευχόμενος καλή τύχη και καλή επιτυχία και στους δύο!! :happy::happy::happy:

Να έχετε ένα όμορφο παιχνίδι και να το ευχαριστηθείτε :D
Να περάσετε όμορφα :happy:

Μου έχεις δώσει μια ωραιότατη πεντάδα, συν ένας εσύ έξι. Γιατί δεν παίζεις ρε jj, να μας διευκόλυνες στο ποιον να ψηφίσουμε πρώτο?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

~Melania~

Περιβόητο μέλος

Η Insomnia ♥ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Στρατιωτικός και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,354 μηνύματα.
Ήλπιζα οτι μέχρι να γράψω αυτό το μήνυμα θα είχε ξεκινήσει μια συζήτηση να μην φανω τοσο άκυρη αλλα δυστυχως είμαι η μονη που θα ψηφίσει από σημερα γιατί αύριο δεν θα μπω ολη μερα. Όπως σας ειχα πει και στο θέμα με τις συμμετοχές θα είμαι σε άσκηση στο βουνό αύριο και την Τρίτη οποτε για να μην πάρω δύο συνεχόμενες απουσιες θα αναγκαστώ να ψηφίσω στην τυχη τώρα. Έτσι λοιπόν θα ψηφίσω την αγαπημένη μου Emilouko γιατί είναι ακριβώς δίπλα απο εμένα στο φοιτητικό και ζηλεύω να ακούω ''ξημερώματα" και πάρτι ενω κανω σκοπια :P :P Εμιλυ με ολη την αγάπη μου, ξέρω δεν θα παρεξηγήσεις χαχαχα!


Φίλοι του Παλέρμο εμένα θα με ξαναδείτε στην καλυτερη Τρίτη βράδυ ή την Τετάρτη. Δεν εχω ιδεα αν θα καταφέρω να μπω ενδιάμεσα. Ξερω ο.τι πολλοι θα πιαστουν από αυτό το συμβάν αλλα αφου αποφασισα να παίξω και με αυτή τη δυσκολία θα πρέπει να υποστώ τις συνέπειες :hehe: σας ειχα ενημερώσει πάντως απο πριν. Καληνύχτες! :hug:

ΥΓ: jj! Φιλιά από εμένα μας λείπεις στο παιχνίδι :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 24/7
  1. aggelogiannos
  2. Claire Rentfield
  3. ComfortablySmug
  4. Deutsch... Lover
  5. Dimitris S
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Emmanouilmyrgia
  10. Fast
  11. Himela
  12. Ikarionas
  13. JKaradakov
  14. Johnny15
  15. ~Melania~ --> Emilouko
  16. methexys
  17. Nefeli Graf
  18. PolGR1509
  19. Soukouu
  20. Guest 278211
  21. tsarachaf
  22. Wild_Boy
  23. Ερις
  24. Σπυρακος (^^)
  25. Τάσος97

Ψήφοι
1 Emilouko

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Emilouko ο ήρωας της φωτογραφίας είναι ο Robin;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Άντε ρε παιδιά. Τι νέκρα είναι αυτή; Φοβάστε μη γίνεται στόχοι; Περιμέναμε αρκετό καιρό για να ξεκινήσει το παιχνίδι. Δώστε λίγη ζωή. Αφού λογικά οι υπόλοιποι διστάζετε να κάνετε την αρχή για να μην σας κατηγορήσει κανείς καχύποπτος ότι ''πολύ βιάζεσαι να ψηφίσεις φίλε/φίλη μου'', θα την κάνω εγώ για να ξεκινήσουμε και κάποτε. Θα ακολουθήσω την ίδια τακτική που ακολούθησα και στα προηγούμενα παιχνίδια εστιάζοντας τις ψήφους μου αρχικά σε άτομα που δεν μιλούν και μένουν σιωπηλά. Απ' όλα τα προηγούμενα παιχνίδια έχει αποδειχτεί ότι πάντα υπάρχει κακός ρόλος ανάμεσα στα σιωπηλά άτομα (και πάντα επιβιώνει μέχρι τέλους). Πέρα απ' αυτό, επειδή παρότι θανατόφιλος μου αρέσει η ζωή στο παιχνίδι, δεν μπορώ τις πολλές σιωπές γιατί δεν σου δίνουν στοιχεία και δεν μπορείς να καταλάβεις αν αυτοί που δεν μιλούν είναι αθώοι που απλώς αδιαφορούν για το παιχνίδι ή βαριούνται να γράφουν ή αν είναι κακοί που κρύβονται. Καλύτερα να κρυφτούν οι κακοί ρόλοι μέσα σε άτομα που θα συμμετέχουν στο παιχνίδι, οπότε θα υπάρχει και η δυνατότητα να προδοθούν από κάποια αβλεψία, παρά να κρύβονται στο σκοτάδι. Μέχρι στιγμής τα άτομα που δεν έχουν γράψει τίποτα απ' όταν ξεκίνησε το παιχνίδι (τι στο καλό τόσο βαρετούς ρόλους πήρατε; ή μήπως επειδή κάποιοι από σας είναι μαφιόζοι περιμένετε να πάρετε πρώτα έγκριση από την Cosa Nostra; ), είναι τα εξής: aggelogiannos, confortably, Dimitris S., Emmanouilmyrgia, Fast, Johnny 15, soukouu, wild boy και Tάσος, οπότε η αρχική μου ψήφος θα κινηθεί σε κάποιον απ' αυτούς. Απ' τα άτομα αυτά νομίζω ο Τάσος είχε πει κάπου ότι αυτές τις μέρες θα δυσκολεύεται να μπει. Για τους άλλους δεν θυμάμαι να είπαν κάτι άρα προς το παρόν εξαιρώ τον τελευταίο, απ' τον οποίο περιμένω περισσότερη συμμετοχή στο μέλλον. Απ' τους υπόλοιπους αναγκαστικά θα ψηφίσω κάποιον στην τύχη. Η ψήφος μου ασφαλώς δεν σημαίνει πως θα είναι οριστική. Μέχρι αύριο το απόγευμα που θα λήξει η ψηφοφορία, ελπίζω όλοι τους να έχουν πει κάτι, οπότε αν δω ότι κάποιος με αυτά που λέει με πείθει, θα αλλάξω όσες φορές χρειαστεί την ψήφο μου. Η πρώτη ψήφος είναι πάντα διερευνητική και ένα τσίγκλισμα για περισσότερη συμμετοχή. Ρίχνω λοιπόν την πρώτη μου ψήφο τυχαία στον πρώτο απ' αυτούς όπως είναι στη λίστα, τον AGGELOGIANNO.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλό παιχνίδι να έχουμε παιδιά.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Οκ μόλις είδα ότι με πρόλαβε η Μελανία κι ότι σχολίασε κάτι (άκυρο) ο Comfortably.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Δευτέρα 24/7
  1. aggelogiannos
  2. Claire Rentfield
  3. ComfortablySmug
  4. Deutsch... Lover
  5. Dimitris S
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Emmanouilmyrgia
  10. Fast
  11. Himela
  12. Ikarionas --> aggelogiannos
  13. JKaradakov
  14. Johnny15
  15. ~Melania~ --> Emilouko
  16. methexys
  17. Nefeli Graf
  18. PolGR1509
  19. Soukouu
  20. Guest 278211
  21. tsarachaf
  22. Wild_Boy
  23. Ερις
  24. Σπυρακος (^^)
  25. Τάσος97

Ψήφοι
1 aggelogiannos
1 Emilouko

Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

ComfortablySmug

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο ComfortablySmug αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 25 ετών. Έχει γράψει 150 μηνύματα.
Οκ μόλις είδα ότι με πρόλαβε η Μελανία κι ότι σχολίασε κάτι (άκυρο) ο Comfortably.


Δε νομίζω ότι ήταν άκυρο. Το ποστ της δε σας φαίνεται λίγο διαφορετικό από τα άλλα (όχι τόσο εύθυμος τόνος + το τελευταίο σχόλιό της)?

Άρχικά όταν είδα το ποστ της νόμιζα ότι ήταν η δικηγόρος (
JUSTICE league) Αλλά γιατί να προδώσει έναν ρόλο των καλών που δε μπορεί να προστατεύσει τον εαυτό της από δολοφονία (Άτοπο)

Όσο για το ότι άλλαξε τη φώτο της με αυτή του Robin έχω δύο περιπτώσεις

1. Της άρεσε η φώτο: Οκ,πιθανό αλλά δεν υπάρχουν και πιο ενδιαφέροντες ήρωες της DC που να της αρέσουν περισσότερο (λογικά είναι κοριτσάκι και δε ποντάρω να πολυασχολείται με super-ήρωες)

2. Θέλει να στείλει μήνυμα στη μαφία: Τι σας έρχεται πρώτα στο μυαλό όταν ακούτε Robin; Λογικά το ότι είναι το δεξί χέρι του batman (aka το δεύτερο βιολί).Υπάρχουν 3 ρόλοι που ταιριάζουν με τη λογική του 2ου βιολιού: ο ΑΜ(λογικά άτοπο,γιατί να πάρει από τώρα θέση και πόσο μάλλον υπέρ της μαφίας), ο ΔΑ (λογικά θα κάθονταν να περίμενε σήμα από τη mafia) + η πόρνη

Ίσως να με επηρρέασε και το Can I call you dad(dy)? που σε κάνει να σκέφτεσαι της συνωμοσίες θεωρίας που λένε ότι batman και robin είναι κρυφοί εραστές (καμμένο το τελευταίο, το ξέρω)

Κατ'εμέ ίσως είναι η πόρνη του παλέρμο η οποία με ένα σχετικά περίεργο ποστ ήθελε να τραβήξει την προσοχή των μαφιόζων για να κοιτάξουν τη φώτο και να σκεφτούν γιατί την άλλαξε

Ίσως (Πιθανότατα) λέω βλακείες αλλά ας μην ξεχνάμε υπονοούμενα από προηγούμενες πόρνες και ΔΑ του παλέρμο(π.χ attention-whore του ultra στο #43) κάποια βάζαν δήθεν αθώα τραγουδάκια, άλλοι μηνύματα στις λεζάντες κτλ κτλ κτλ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Δε νομίζω ότι ήταν άκυρο. Το ποστ της δε σας φαίνεται λίγο διαφορετικό από τα άλλα (όχι τόσο εύθυμος τόνος + το τελευταίο σχόλιό της)?

Άρχικά όταν είδα το ποστ της νόμιζα ότι ήταν η δικηγόρος ([/SIZE]JUSTICE league) Αλλά γιατί να προδώσει έναν ρόλο των καλών που δε μπορεί να προστατεύσει τον εαυτό της από δολοφονία (Άτοπο)

Όσο για το ότι άλλαξε τη φώτο της με αυτή του Robin έχω δύο περιπτώσεις

1. Της άρεσε η φώτο: Οκ,πιθανό αλλά δεν υπάρχουν και πιο ενδιαφέροντες ήρωες της DC που να της αρέσουν περισσότερο (λογικά είναι κοριτσάκι και δε ποντάρω να πολυασχολείται με super-ήρωες)

2. Θέλει να στείλει μήνυμα στη μαφία: Τι σας έρχεται πρώτα στο μυαλό όταν ακούτε Robin; Λογικά το ότι είναι το δεξί χέρι του batman (aka το δεύτερο βιολί).Υπάρχουν 3 ρόλοι που ταιριάζουν με τη λογική του 2ου βιολιού: ο ΑΜ(λογικά άτοπο,γιατί να πάρει από τώρα θέση και πόσο μάλλον υπέρ της μαφίας), ο ΔΑ (λογικά θα κάθονταν να περίμενε σήμα από τη mafia) + η πόρνη

Ίσως να με επηρρέασε και το Can I call you dad(dy)? που σε κάνει να σκέφτεσαι της συνωμοσίες θεωρίας που λένε ότι batman και robin είναι κρυφοί εραστές (καμμένο το τελευταίο, το ξέρω)

Κατ'εμέ ίσως είναι η πόρνη του παλέρμο η οποία με ένα σχετικά περίεργο ποστ ήθελε να τραβήξει την προσοχή των μαφιόζων για να κοιτάξουν τη φώτο και να σκεφτούν γιατί την άλλαξε

Ίσως (Πιθανότατα) λέω βλακείες αλλά ας μην ξεχνάμε υπονοούμενα από προηγούμενες πόρνες και ΔΑ του παλέρμο(π.χ attention-whore του ultra στο #43) κάποια βάζαν δήθεν αθώα τραγουδάκια, άλλοι μηνύματα στις λεζάντες κτλ κτλ κτλ

Προσπαθώ να καταλάβω σε τι αναφέρεσαι αλλά δυσκολεύομαι. Αρχικά δεν βρίσκω δεύτερο σχόλιο της Emilouko. Ένα βλέπω εγώ να υπάρχει. Οπότε τι εννοείς με το ''τελευταίο σχόλιο''; Εκτός κι αν εννοείς τη μεσαία σειρά που λέει αυτό για την justice league, την οποία έγραψε ορθογραφικά λάθος ή την τελευταία σειρά με το ''ώπα λάθος''. Δεν είμαι σίγουρος για το αν είναι ο Robin αυτός που ανέβασε αλλά δεν πολυκαταλαβαίνω τι προσπαθείς να πεις και τη σύνδεση που κάνεις ανάμεσα στον Robin, στην πόρνη και στο δεύτερο βιολί (wtf). Εγώ αν ήμουν μαφία ούτε καν θα πρόσεχα την αλλαγή φωτογραφίας της. Από σένα την παρατήρησα. Πόσο μάλλον να συνδέσω τον robin με την πόρνη. Αρκετά σουρεάλ είναι αυτό που λες εκτός κι αν χάνω κάποιο point εγώ. Πάντως για να κάθισες να σκεφτείς όλο αυτό το σενάριο, δύσκολο να έχεις κακό ρόλο. Δεν νομίζω πως έχεις να κερδίσεις κάτι με όσα λες. Θα δείξει όμως.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Τι στο καλό απ' τα 25 άτομα κανείς δεν είναι μέσα ή δεν ενδιαφέρεται να συμμετέχει; Καλές οι ευχές για να έχουμε καλό παιχνίδι αλλά να παίξουμε κιόλας. Μην πηγαίνουν όλοι για ύπνο από νωρίς. Είμαστε κι εμείς που δουλεύουμε βράδυ και βαριόμαστε τη ζωή μας. Ακόμη 02.00 είναι η ώρα. Όλοι έπεσαν για ύπνο περιμένοντας το αύριο; Τι βαρετά πράγματα είναι αυτά; Τίποτα δεν μας εγγυάται πως θα υπάρχει αύριο. Η περατότητα σκάβει βαθιά μέσα στον καθένα. Όλα είναι ένα ψέμα, μια ανάσα, μια πνοή. Το γαρ εφήμερο της ζωής....

Νιώθει ανυπομονησία στην τοποθεσία Ωραιόκαστρο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Soukouu

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Soukouu αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών. Έχει γράψει 127 μηνύματα.
Ολη η φαση παει καπως ετσι.Το γκειμ αρχισε στα χαρτια αλλα δεν αρχισε στην πραξη.Δεν θα κατσω να ψηφισω ενα ατομο στην τυχη ακομα χωρις να ακουσω καν τι εχουν να πουν τουλαχιστον οι μισοι.Οι ραντομ ψηφοι μονο για καλο δεν μου καθονται στο ματι.Ο Ικαριονας προσπαθησε απλα να αρχισει το γκειμ και ειναι σεβαστο,αλλα δεν θα συμφωνησω ακομα μαζι του διχως να ακουσω ατομα να λενε την γνωμη τους.Η Μελανια απο την αλλη εριξε φουλ καρφωτη ψηφο στο Εμιλουκο διχως να μας δειξει γιατι.Δυο πραγματα στεκουν εδω.Ειναι μπατσος και το κανει φουλ φανερο σε ολους μας ή απλα δεν εχει την διαθεση να ασχοληθει στο γκειμ επειδη δεν θα μπορει να μπει.Μεχρι στιγμης οι πληροφοριες που εχουμε για να γινει μια ψηφος για μενα ειναι μηδαμινες και τις θεωρω στην τυχη.Αν συνεχιστει ετσι το γκειμ μεχρι αυριο λογικα θα δωσω ψηφο στην Μελανια,διχως ομως να ειναι σιγουρο για τωρα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanouilmyrgia

Νεοφερμένος

Ο Emmanouilmyrgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Γεια σας παιδιά! Καλα ξεκινάμε βλεπω πολυς λαος σχολίασε ηδη! Εγω θα πω περισσότερα αυριο λογικα , προα το παρον βλεπω ότι πολυ το ζει ο ικαριωνας αρα λογικα δε θα τον ψηφίσω 1η γυρα απο την αλλη όμως μου φανηκε τραβηγμένο το σεναριο κατηγορίας για εμιλουκο οποτε δε ξερω αν θελω να παρω θεση θετικη η αρνητική εκει. Θα κινηθω με τη λογική του οτι μεσα στα σκοτάδια παντα κρύβονται οι κακοι και θα ψηφισω fast γιατι το όνομα δηλώνει γρηγορος αλλα τον βλέπω να αργει!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,777 μηνύματα.
Μόλις ετοιμαζόμουν για ύπνο, βλέπω ψήφο. :P

Ψηφοφορία για Δευτέρα 24/7
  1. aggelogiannos
  2. Claire Rentfield
  3. ComfortablySmug
  4. Deutsch... Lover
  5. Dimitris S
  6. DumeNuke
  7. Eileen
  8. Emilouko
  9. Emmanouilmyrgia --> Fast
  10. Fast
  11. Himela
  12. Ikarionas --> aggelogiannos
  13. JKaradakov
  14. Johnny15
  15. ~Melania~ --> Emilouko
  16. methexys
  17. Nefeli Graf
  18. PolGR1509
  19. Soukouu
  20. Guest 278211
  21. tsarachaf
  22. Wild_Boy
  23. Ερις
  24. Σπυρακος (^^)
  25. Τάσος97

Ψήφοι
1 aggelogiannos
1 Emilouko
1 Fast
Η Χώρα των Φαντασμάτων
---

Οριστικές Αποχωρήσεις
---

Απουσίες
---

Λοιπές Ενέργειες Παιχτών
---
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emmanouilmyrgia

Νεοφερμένος

Ο Emmanouilmyrgia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών. Έχει γράψει 44 μηνύματα.
Χαχαχα συγγνώμη φιλε καληνυχτα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Χαίρετε.
Θα ψηφίσω προς το παρόν DumeNuke, για να μην πάρω απουσία.
Αν - καλώς εχόντων των πραγμάτων - ξυπνήσω πριν το τέλος της ψηφοφορίας θα κοιτάξω τι έχει ειπωθεί και πιθανότατα θα αλλάξω ψήφο.

Συγχωρέστε με, ήταν ενα δύσκολο (:whistle:) διήμερο. Καλημέρα και καλό μας παιχνίδι. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 6 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top