Τι επάγγελμα θέλατε να ακολουθήσετε όταν ήσαστε μικροί;

Mercury

Επιφανές μέλος

Ο Doctor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαέστρος και μας γράφει απο Ισλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 13,611 μηνύματα.
Αστροναύτης!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

εμμα_τριντεντ

Πολύ δραστήριο μέλος

Η εμμα_τριντεντ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,327 μηνύματα.
Πρωθυπουργός :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Αυτό που κάνω σήμερα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Muxu Su

Διάσημο μέλος

Η Muxu Su αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 3,019 μηνύματα.
Αυτό που κάνω σήμερα!
Το οποίο είναι; (Αν επιτρέπεται) :)
Εγώ ήθελα να γίνω detective! :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 018946

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Εγω ηθελα να κανω τον μαλακα .
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΔΕΣΠΟΙΝΑ Μ.

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Δέσποινα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 324 μηνύματα.
Το οποίο είναι; (Αν επιτρέπεται) :)
Εγώ ήθελα να γίνω detective! :shifty:[/QUOTE
Και εγώ....αλλά μετά μου πέρασε και ήθελα να γίνω ιατροδικαστής...Και τώρα δεν θα με χάλαγε:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
το πρωτο επαγγελμα που ελεγα οτι θα εκανα ηταν αυτου του ζωγραφου ,αργοτερα ομως μισησα τα καλλιτεχνικα και το επαγγελμα αυτο εγινε παρελθον .Υστερα ελεγα οτι ηθελα να γινω δασκαλα . Τωρα θελω να γινω καθηγητρια γερμανικων ή μεταφραστρια πραγματικα ειναι εκπληκτικο επαγγελμα :yes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

SparksFly

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 64 μηνύματα.
αρχικά ήθελα να γίνω -τι άλλο?-δασκάλα...μετά μου κόλλησε Ναυπηγός (για να φτιάξω τον Τιτανικό πάλι...αυτός ήταν ο σκοπός της ζωής μου για 6-7 χρόνια...-.- ) και τώρα δίνω πανελλαδικές και ΔΕΝ ΞΕΡΩ! ΝΑιιιι!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
ηθελα να γινω τραγουδιστρια χαχα! καμια σχεση με το τωρα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrEaMErOus

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο DrEaMErOus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 187 μηνύματα.
να ανοίξω δικό μου παιχνιδάδικο και να πουλάω παιχνίδια :lol: :lol:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mel999

Δραστήριο μέλος

Η Τζάνα η Μελι(τζά)να αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 556 μηνύματα.
Ανθοπώλης:flowers: ούτε ξέρω πως μου ρθε:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drymenia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Drymenia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 180 μηνύματα.
Αρχαιολόγος!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Evdokia...

Νεοφερμένος

Η Evdokia... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 40 μηνύματα.
Στην αρχή ήθελα μοντέλο :P:P:P (έκοβα βόλτες μέσα στο σπίτι κάνοντας πασαρέλα)!!!
Έπειτα ηθοποιός...
και μετά χορεύτρια!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

*metal fairy*

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Εύη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αχαρνές (Αττική). Έχει γράψει 174 μηνύματα.
γιρω στα 5 ειθελα να γυνω scooby doo....:worry: :P
στα 8 ειθελα να γινω κατασκοπος....:)
α, και στα 10 doctor house....:worry: :P

και τωρα θελω να γινω ψιχολογος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
στα 6 νηπιαγωγος, στα 9 παιδιατρος και τωρα καθηγητρια δεν εχ αποφασισει ακριβως τι καθηγητρια αλλα καθηγητρια!!! τωρα χημικος, φυσικος, μαθηματικος, φιλολογος, γερμανικης φιλολογιας.... κατι απο αυτα παντως με τιποτα γυμναστρια, μουσικος, οικ οικονομιας, πληροφορικος , θεολογος και αγγλικης φιλολογιας ( τα σιχενομαι!!!!)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

KingFox

Δραστήριο μέλος

Ο KingFox αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 516 μηνύματα.
Π.Μ.Η.
(αα θες και εξήγηση προγραμματιστής ηλεκτρονικών υπολογιστών. ουυφφ)
τώρα λέω ηθοποιός.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vampi

Περιβόητο μέλος

Η Vampi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,185 μηνύματα.
Ζωγράφος. Close enough.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
δασκαλα, αρχαιολογος, αστροναυτης:P , κωμμωτρια , αεροσυνοδος.... γραμματεας....κλπ

Τωρα θελω καθηγητρια αγγλικων!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Avisitor

Νεοφερμένος

Η Avisitor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
Δικηγορος ελεγα, χειρουργος θα ηθελα, αλλου κατεληξα, μα αν πηγαινα τωρα για σπουδες θα πηγαινα για εκπαιδευτικος ανεξαρτητως βαθμιδας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Δικηγορος ελεγα, χειρουργος θα ηθελα

βσκ τα γλιτωσες αυτα τα δυο



υγ.
τι επαγγελμα θελατε...

ζωγραφος,
αλλα δεν ειμαι τοσο κακός ώστε να στραφώ στη φωτογραφία
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top