Συμμετοχές για το Παλέρμο #31

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
:eek:
Σε μια βδομάδα θα μας πεθάνετε!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Ηρθα και εγω! Απο οτι ειδα με εχετε δηλωσει:) Στα ποσα ατομα περιπου θα αρχισουμε?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λουλού!Περιμενε..4 μέρες υπάρχει το θέμα.Σε μια βδομάδα μάλλον θα αρχίσει,θα'χουμε μαζευτεί και καμιά 20αριά άτομα..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ηρθα και εγω! Απο οτι ειδα με εχετε δηλωσει:) Στα ποσα ατομα περιπου θα αρχισουμε?
Δεν το πάμε με άτομα, όσοι περισσότεροι δηλώσουν τόσο το καλύτερο. Θα δούμε πότε θα τελειώσει ο κόσμος με την εξεταστική του. Ο Τσαφ νομίζω είναι αυτός που μας πάει πιο πίσω απ' όλους :P γιατί θέλει μετά τις 10 Φλεβάρη.

edit: το ελενάκι ήταν, όχι ο Τσαφ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
:eek:
Σε μια βδομάδα θα μας πεθάνετε!! :P

Λάδωσες το Γιώργο και θα σε κάνει δολοφόνο Ιωάννα; :shifty:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JaneWin

Διάσημο μέλος

Η JaneWin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,240 μηνύματα.
Λάδωσες το Γιώργο και θα σε κάνει δολοφόνο Ιωάννα; :shifty:

Μπααα,βαριόμουν να μαγειρέψω!! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Και σε περίπτωση που ένας από τους δύο είναι δολοφόνος,μπορεί να σκοτώσει και τον εαυτό του σκοτώνοντας τον άλλον? Ο.ο
Φυσικά. Ο έρωτας σκοτώνει, δεν το ήξερες;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
Μέσα κι εγώ. =)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Λίστα συμμετοχών για Παλέρμο #31
  1. CiNeFiL
  2. Edmund
  3. elenaki_arnea08
  4. _elena_
  5. foreverfreak
  6. JaneWin
  7. jj!
  8. Κατερίνα ***
  9. Κλεοπάτρα
  10. love_angel
  11. lucky_sunray
  12. maria_lulu
  13. Myrtle
  14. tsarachaf
  15. vaios13
  16. Wild_Boy

Εγώ, εγώ!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Ήδη 16 άτομα κι αναμένουμε την άφιξη του επόμενου:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

maria_lulu

Επιφανές μέλος

Η Mαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 8,475 μηνύματα.
Μαλλον θα αρχισουμε την αλλη βδομαδα!:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Δεν το πάμε με άτομα, όσοι περισσότεροι δηλώσουν τόσο το καλύτερο. Θα δούμε πότε θα τελειώσει ο κόσμος με την εξεταστική του. Ο Τσαφ νομίζω είναι αυτός που μας πάει πιο πίσω απ' όλους :P γιατί θέλει μετά τις 10 Φλεβάρη.

edit: το ελενάκι ήταν, όχι ο Τσαφ.

Ο τσαφ(αμαν πια μ'αυτο) Ειναι ακομη χειροτερα γιατι τελειωνει 17... Αλλα απο 14 και μετα θα τα κουτσοκαταφερνει...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Συγγνώμη τσαφ. :redface: Προτιμάς το τσαφ-τουφ;

Η λογική λέει ότι στις 14 θα ξεκινήσει. Θα μπορείς να παίξεις. Μόνο μην την πατήσεις όπως την άλλη φορά και καρφωθείς νωρίς, αν έχεις ρόλο. :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Συγγνώμη τσαφ. :redface: Προτιμάς το τσαφ-τουφ;

Η λογική λέει ότι στις 14 θα ξεκινήσει. Θα μπορείς να παίξεις. Μόνο μην την πατήσεις όπως την άλλη φορά και καρφωθείς νωρίς, αν έχεις ρόλο. :whistle:

Ουτε το τσαφ-τσουφ προτιμω...

Χαχαχα... Μπορεις να με δουλεψεις οσο θες... Αλλα μια φορα την παταμε αγαπητη μου...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Εντάξει, Ακριβέ. Τελευταία φορά που σε απεκάλεσα έτσι. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Ουτε το τσαφ-τσουφ προτιμω...

Χαχαχα... Μπορεις να με δουλεψεις οσο θες... Αλλα μια φορα την παταμε αγαπητη μου...:P

μπαν και στον τσαρατσαφ γιατι εξαιτιας του δεν νικησα στο προηγουμενο παλερμο! ημουν εκπληκτικη serial killer, δε με ειχε υποψιαστει κανεις! :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Ρε Τσαφ, 10 λεπτά τη μέρα δεν θα 'χεις να πηγαίνεις μέχρι την Βεργίνα; :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elenaki92

Δραστήριο μέλος

Η elenaki92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών. Έχει γράψει 590 μηνύματα.
Γιώργο με επεισες. Ας ξεκινήσει και τη Δευτέρα. Αλλά τον τσαφ :P σκέφτομαι που δε θα μπορεί! Και το δηλώνω από τώρα, για να μη με παρεξηγήσουν οι αγαπητοί μου συμπαίκτες και παλιές καραβάνες του Παλέρμο, θα μπαίνω μόνο για να ψηφίσω εκτός κι αν έχει τελειώσει η εξεταστική μου οπότε θα ποστάρω όσο περισσότερο μπορώ!! :P
(πάλι λογοδιάρροια με έπιασε! :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lucky sunray

Πολύ δραστήριο μέλος

Η lucky sunray αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 1,441 μηνύματα.
Κι εγω δεν μπορω,εχω εξεταστικη μεχρι τις 18/2:'(
Επειδη δεν εχω ξαναπαιξει,ελπιζω να μην χρειαζεται κατι παραπανω απο την ψηφο ανα ημερα...τουλαχιστον μεχρι να τελειωσω:ermm::|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Κι εγω δεν μπορω,εχω εξεταστικη μεχρι τις 18/2:'(
Επειδη δεν εχω ξαναπαιξει,ελπιζω να μην χρειαζεται κατι παραπανω απο την ψηφο ανα ημερα...τουλαχιστον μεχρι να τελειωσω:ermm::|
Τυπικά, το μόνο που χρειάζεται είναι να μπαίνεις και να δηλώνεις "θέλω να ψηφίσω τον ΤΑΔΕ". Αν το κάνεις αυτό, δεν μένεις από "απουσίες". Τυπικά δηλαδή το μόνο που χρειάζεται είναι 3-4 λεπτά.
Από 'κει και πέρα είναι στην κρίση σου πόσο θα μπαίνεις στον κόπο να απαντάς σε άλλα μηνύματα και πιθανές κατηγορίες.

Ακριβέ / Τσαφ, από Δευτέρα δηλαδή δεν μπορείς ΚΑΘΟΛΟΥ; Ούτε καν για να ψηφίζεις;


Σημειωτέον ότι εγώ δεν έχω καν αρχίσει εξεταστική, έτσι; Εγώ αρχίζω μέσα Φλεβάρη. :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top