Thread για νέα μέλη

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Γεια σας καινούργιος κι εγώ. Είμαι αρκετά καλότροπος και υπομονετικός με τους συνομιλητές μου. Ήρθα εδώ για να κάνω πολλούς φίλους και ευελπιστώ σε πολλές ήρεμες συζητήσεις, δίχως εντάσεις και λογομαχίες.

Φίλτατε Χακέριε,

Καλώς ήλθατε στην ομήγυρη! Ευελπιστώ ο εποικοδομητικός διάλογος και ο συγκερασμός των απόψεών μας, να αποτελέσουν το εναρκτήριο λάκτισμα για μια ανεπανάληπτη φιλία. Μια φιλία βασισμένη στη φιλαλληλία, την αλληλοβοήθεια και τον αλτρουϊσμό. Υπενθυμίζω ότι οι δηκτικοί υπαινιγμοί, η κακόβουλη σάτιρα και η υβρεολογία προς τους συνδιαλεγόμενούς μας τιμωρούνται με εξοστρακισμό.
 

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,869 μηνύματα.
Γεια σας καινούργιος κι εγώ. Είμαι αρκετά καλότροπος και υπομονετικός με τους συνομιλητές μου. Ήρθα εδώ για να κάνω πολλούς φίλους και ευελπιστώ σε πολλές ήρεμες συζητήσεις, δίχως εντάσεις και λογομαχίες.

Φίλτατε Χακέριε,

Καλώς ήλθατε στην ομήγυρη! Ευελπιστώ ο εποικοδομητικός διάλογος και ο συγκερασμός των απόψεών μας, να αποτελέσουν το εναρκτήριο λάκτισμα για μια ανεπανάληπτη φιλία. Μια φιλία βασισμένη στη φιλαλληλία, την αλληλοβοήθεια και τον αλτρουϊσμό. Υπενθυμίζω ότι οι δηκτικοί υπαινιγμοί, η κακόβουλη σάτιρα και η υβρεολογία προς τους συνδιαλεγόμενούς μας τιμωρούνται με εξοστρακισμό.
Get a room. :look:
 

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Φίλτατε Χακέριε,

Καλώς ήλθατε στην ομήγυρη! Ευελπιστώ ο εποικοδομητικός διάλογος και ο συγκερασμός των απόψεών μας, να αποτελέσουν το εναρκτήριο λάκτισμα για μια ανεπανάληπτη φιλία. Μια φιλία βασισμένη στη φιλαλληλία, την αλληλοβοήθεια και τον αλτρουϊσμό. Υπενθυμίζω ότι οι δηκτικοί υπαινιγμοί, η κακόβουλη σάτιρα και η υβρεολογία προς τους συνδιαλεγόμενούς μας τιμωρούνται με εξοστρακισμό.

No cybersex? πφφφ
 

panagiotis G

Νεοφερμένος

Ο panagiotis G αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια. Έχει γράψει μόλις ένα μήνυμα.
Γεια σας είμαι καινούργιος κι εγώ. Ήρθα εδώ για να γνωρίσω νέα πράγματα και να συμμετέχω στις ευχάριστες συζητήσεις σας γύρω από ενδιαφέροντα θέματα.
 

nPb

Επιφανές μέλος

Ο nPb αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 19,771 μηνύματα.

giannhs2001

Επιφανές μέλος

Ο Ιωάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Είναι 22 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κατερίνη (Πιερία). Έχει γράψει 17,298 μηνύματα.

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.
γεια σας και απο μενα!!
 

dum dum boy

Διάσημο μέλος

Ο Θανάσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Εργάτης/τρια και μας γράφει απο Αλβανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,777 μηνύματα.

sunsetpp

Νεοφερμένος

Η Penny αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Fashion designer και μας γράφει απο Ραφήνα (Αττική). Έχει γράψει 104 μηνύματα.

Aleksa

Τιμώμενο Μέλος

Η Aleksa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 19,575 μηνύματα.
γεια σας και απο μενα!!
Welcome-Wave.gif
 

Fernando_A

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Manos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 21 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 345 μηνύματα.
Καλησπέρα έκανα χτες εγγραφή :)
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top