Αθηναίοι ενωθείτε!

Σε ποιό δήμο της Αθήνας κατοικείτε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 86)

grgirl

Νεοφερμένος

Η grgirl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5 μηνύματα.
Παγκρατι!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thodoris7

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο thodoris7 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 46 ετών και επαγγέλεται Τεχνικός. Έχει γράψει 213 μηνύματα.
Νέα Σμύρνη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Bill

Επιφανές μέλος

Ο Bill αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10,408 μηνύματα.
Γαλατσι:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

pantazis

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο pantazis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 60 ετών. Έχει γράψει 134 μηνύματα.
Αργυρούπολη .... Βουλιαγμένης & Αλίμου περίπου

:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ηράκλειο αττικής
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Κανονικά θα έπρεπε να ψηφίσω Νίκαια, διότι εκεί μένω τους τελευταίους 5 μήνες, αλλά ψήφισα Γλυφάδα, διότι εκεί μεγάλωσα...:D

Κάτι ήξερα λέμε! :redface: 4 μέρες μετά μετακόμισα Γλυφάδα...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.

PYLH

Δραστήριο μέλος

Η PYLH αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τουριστικά. Έχει γράψει 599 μηνύματα.
ΑΓ.Παρασκευη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κουκάκι.
Η καλύτερη συνοικία από κάθε άποψη :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
Αχαρναί.

Κάτω από τη Πάρνηθα, ντε.
(Τραυματικές εμπειρίες από τις Αχαρνές... ας όψεται το καταραμενο στρατόπεδο Καποτά...)

Αμπελόκηπους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
Κουκάκι.
Η καλύτερη συνοικία από κάθε άποψη :)
ποιά είναι αυτή η κάθε άποψη?:confused: :hmm:
έχει πράσινο? έχει καθαρό αέρα?
ααα θυμήθηκα τι έχει:) ! στριπτιζάδικα, κίνηση (πολύ), ναρκωμανείς...:P
πλάκα κάνω... και εγώ θεωρώ πως η περιοχή μου είναι σχετικά καλή.....
ας μην ξεχνάμε εξάλλου πως εσύ είσαι στο κέντρο της αθήνας;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Demelene

Διάσημο μέλος

Ο Demelene αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,430 μηνύματα.

adespoto

Περιβόητο μέλος

Η adespoto αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών, επαγγέλεται Εκπαιδευτικός και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 5,603 μηνύματα.
Κατ'αρχήν είναι δίπλα σε όλα, έχει στάσεις μετρό, τραμ, τρόλευ και πολλών λεωφορείων. Είναι δίπλα στην Ακρόπολη, δεν έχει πολλή κίνηση (και προφανώς δεν εννοώ κάποιον που μένει πάνω στη Συγγρού), μπορείς να πάρεις τα ποδαράκια σου και να πας Μοναστηράκι, Θησείο ή Πλάκα για να πιείς τον καφέ σου.
Από τα υπόλοιπα προφανώς δεν ισχύει τίποτα :D , νταξ έχουμε κανά δυό τρελούς γέρους που γυρίζουν όλη τη μέρα και μιλάνε μόνοι τους.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

BadGuy

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 36 ετών. Έχει γράψει 386 μηνύματα.
Εγώ μένω Περιστέρι!:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
(Τραυματικές εμπειρίες από τις Αχαρνές... ας όψεται το καταραμενο στρατόπεδο Καποτά...)
μη μου πεις όμως ότι δε φχαριστήθηκες σουβλάκι....:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
μη μου πεις όμως ότι δε φχαριστήθηκες σουβλάκι....:P
Ξέρεις τι εφιάλτης είναι να είσαι μέσα να πήζεις και να σου μυρίζουν οι μπριζόλες απέξω.... άστα... + όταν έλεγες να παραγγείλεις, όλη την σαβούρα σου έφερναν.... θέλω τουλαχιστον 5 χρονια ψυχοθεραπείας για να επιστρέψω στην περιοχή αυτή :redface: :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Ξέρεις τι εφιάλτης είναι να είσαι μέσα να πήζεις και να σου μυρίζουν οι μπριζόλες απέξω.... άστα... + όταν έλεγες να παραγγείλεις, όλη την σαβούρα σου έφερναν.... θέλω τουλαχιστον 5 χρονια ψυχοθεραπείας για να επιστρέψω στην περιοχή αυτή :redface: :P

εμ κι εσύ, δε ρώταγες να σου πούμε τα καλά...:P
και που να βρεις νύφη απο κει να δούμε τι θα κάνεις:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
εμ κι εσύ, δε ρώταγες να σου πούμε τα καλά...:P
και που να βρεις νύφη απο κει να δούμε τι θα κάνεις:P

Βγάζουν καλά κορίτσια οι πλαγιές της Πάρνηθας? Και εγώ 11 μήνες εκεί τι έκανα :fool:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dooo

Διακεκριμένο μέλος

Η dooo αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών. Έχει γράψει 7,956 μηνύματα.
Βγάζουν καλά κορίτσια οι πλαγιές της Πάρνηθας? Και εγώ 11 μήνες εκεί τι έκανα :fool:
στη πλατεία πάντως δεν έβγαινες να δεις τι χάνεις:D

εντιτ: 11 μήνες στο ΚΑΠΟΤΑ? μιλάμε για τρελό βύσμα...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lawnmower man

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 42 ετών. Έχει γράψει 43 μηνύματα.
στη πλατεία πάντως δεν έβγαινες να δεις τι χάνεις:D

εντιτ: 11 μήνες στο ΚΑΠΟΤΑ? μιλάμε για τρελό βύσμα...:P

Χε χε χε... και όμως κανένα βύσμα :P

Απλά είμασταν δύο αδέρφια ταυτόχρονα στρατό και ο ένας (το θύμα) πήγε παραμεθόριο (Σαμο + Φλώρινα), και άλλος (ο τυχερός) πήγε στο Καποτά.... Να να καλα το θύμ... εεε ο αδερφός μου που αυτοθυσιάστηκε...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top