Τι είναι αυτό που σας αηδιάζει ή φοβίζει;

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,846 μηνύματα.
με αηδιάζει η υπερεκτίμηση των δυνατοτήτων μερικών μερικων
και με φοβίζουν πολύ οι σκάλες.
στους χειρότερους εφιάλτες μου βλέπω οτι κατρακυλαω απο σκάλες.
τραγικο για μένα... για τον υπολοιπο κόσμο οχι και τόσο.

Δε θα έβαζα και στοίχημα για την τελευταία φράση αν ήμουν στη θέση σου!:/: Τις φοβάμαι και έχω κατρακυλήσει κι όλας...:(

Με αηδιάζει που μερικά άτομα δεν κοιτάνε που στη ζωή τους και στο μυαλό τους δεν πιάνουν μια, ΑΠΑΙΤΟΥΝ οι άλλοι να τους βλέπουν σα βασιλιάδες και να έχουν ανάλογη ζωή... Ίσα ρε φιλαράκια, σε πορφύρα σας γεννήσανε; Παλέψτε τη ζωή από μόνοι σας, με τις δυνάμεις σας... Κάντε και κάτι δικό σας! Πω πω πως μου τη δίνουν... Βδέλλες, της προσκολλήσεως για ν' ανέβουν...:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ΛΑΡΑ7427

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ΛΑΡΑ7427 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ελεύθερος επαγγελματίας και μας γράφει απο Αγία Παρασκευή (Αττική). Έχει γράψει 178 μηνύματα.
Με αηδιάζει η ακαθαρσία, και με φοβίζει ο θάνατος.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
τι είναι αυτό που σας αηδιάζει

Ο Κούγιας
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WhiteDrum

Διάσημο μέλος

Η Κατίγκω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Γιατρός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,786 μηνύματα.
Πριν 2 μήνες περίπου είχα δει στον ύπνο μου ότι έκλαιγα και ότι ήμουν με πυτζάμες νοσοκομείου σε ιατρικό κρεβάτι.Από δίπλα η μητέρα μου με βλέμα :"το ήξερα ότι θα καταλήξεις έτσι".. Ο γιατρός με μία ειδική πλάκα έδειξε έναν μαύρο όγκο στον δεξιό μου πνεύμονα. Ξύπνησα έντρομη. Από μικρή βλέπω ότι είμαι άρρωστη (πότε αποστεωμένη, πότε να κυλάει αίμα από τα μάτια μου,πότε ακρωτηριασμένη, ΠΑΝΤΑ με τη μάνα μου να κλαίει και να με σέρνει ανάμεσα σε αυτοκίνητα).Αργότερα ησύχασα όταν θυμήθηκα πως με τις περισσότερες διαγνωστικές μεθόδους(αναίμακτες) ο όγκος φαίνεται λευκός(ακτινογραφίες π.χ). Σήμερα το απόγευμα ξεφύλλιζα τον τόμο Gray's Anatomy for students που μου έκαναν δώρο οι γονείς απ το εξωτερικό, είδα ότι με την μέθοδο FDG Pet scan ο όγκος φαίνεται μαύρος. Ντινγκ!Κοίταξα τον καπνό μου και θυμήθηκα μια διωρία που έχω δώσει στον εαυτό μου.
Ένας τεράστιος φόβος μου είναι να φύγω νωρίς (ηλικία<50) από καρκίνο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.

sukerakos13

Νεοφερμένος

Ο sukerakos13 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 35 μηνύματα.
το σκοταδι και τα φιδια :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Lost_Prophet

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Lost_Prophet αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 170 μηνύματα.
Τί είναι αυτό που σας αηδιάζει ή σας φοβίζει???

Με αηδιάζουν οι "βρώμικοι" άνθρωποι κυριολεκτικά κ μεταφορικά κ αυτό που με φοβίζει είναι η απόρριψη στην καθημερινότητα μου.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

angelique95

Νεοφερμένος

Η angelique95 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
οι μυγες με αηδιαζουν αφανταστα!επισης ο μεγαλυτερος μου φοβος ειναι η θαλασσα(ιδιαιτερα τη νυχτα)...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

lovesome

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η για σήμερα Debbie ;p αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 316 μηνύματα.
Χαχα! ωραίο θέμα! έχω πολλά να γράψω!

Λοιπόν
Αηδιάζω:
τις κατσαρίδες:sick::sick:
τις σουπες με λαχανικα:sick:
την μυρωδία των αποβλημάτων:sick:
τις άσχημες μυρωδίες γενικά:sick:
δεν μπορώ να με αγγίζουν ζωήφια:sick:

Τώρα απ'την άλλη
φοβάμαι υπερβολικά τις κσταρίδες:worry:
το ύψος
τους καρχαρίες:redface:
λιγο τα αερολπάνα:worry:
καιιι τις ταινίες τρόμου και τα θρίλλερ:worry:

Και βασικά πέρα από αυτά είναι και κάποια τα οποία δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που να μην φοβάται ή τουλάχιστον να μην πέρασε μια στιγμή απ'το μυαλό του! Λοιπόν φοβάμαι απίστευτα το κενό,δηλαδή το ΤΙΠΟΤΑ,αυτό που υπάρχει μετά το θάνατο,αυτό το ακατανοήτο! Βασικά είναι κάτι για το οποίο δεν έχουμε ιδέα και κάποιες φορές πανικοβάλομαι.:redface::worry:
Ξέρω είναι λίγο βλακεία αλλά πραγματικά φοβάμαι! Όχι τον θάνατο,αλλά αυτό που υπάρχει μετά τον θάνατο!
Εχτός αυτό φοβάμαι πολύ το σκοτάδι,δεν μιλάω μόνο για το περπάτημα την νύχτα στα σκοτεινά,αλλά γενικά, τα σκοτείνά δωμάτια,τα σκοτεινά μυαλά,οι σκοτεινές σκέψεις,το απόλυτο σκοτάδι!
Και έχω και μια άλλη φοβία...η σκέψη του σύμπαντος! Βασικά ειναι τόσο μεγάλη και τόσο ασύληπτη που φοβάμαι και μόνο που το σκέφτομαι! Γενικά το να σκεφτομαι πως είμαι μια κουκίδα,τι μια κουκίδα, ένα τίποτα είμαστε μέσα σε αυτό το χαώδες σύμπαν!:worry::confused:
:redface::redface:Ξέρω μαμακίες...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

AntziWin

Διάσημο μέλος

Η Κουφό Χρυσόψαρο αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 2,096 μηνύματα.


ΙΧΧΧΧΧΧΧΧΧΧ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΙΟ ΑΗΔΙΑΣΤΙΚΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΠΛΑΝΗΤΗ ΓΙΑ ΕΜΕΝΑ...!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
Με αηδιάζουν:
1. οι βλάκες- ηλιθίοι
2. οι και καλά μάγκες - νάρκισσοι
3.κάποια ζωύφια, όχι όλα...


Με τρομάζει κάποιες φορές ο εαυτός μου...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rina45

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η rina45 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 167 μηνύματα.
οι αράχνες και το αίμα! ιου!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mindcircus

Περιβόητο μέλος

Η mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,956 μηνύματα.
Πολλα μπορεί να με αηδιάσουν, απο μία κίνηση και μια συμπεριφορά ενός ατόμου εώς ένα φαγητό, μια εικόνα, μια άσχημη γεύση κοκ.
Με φοβίζει το να φτάσω να έχω φοβίες, δεν υπαρχει πιο άχρηστο και περιττό, δεν είμαστε για φοβίες η ζωή τρέχει κι εγώ δεν έχω χρόνο να στραβολαιμιάζω φοβούμενη!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Στραβοτιμονιές.

Νεοφερμένος

Ο Στραβοτιμονιές. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Ο συνδικαλιστής και ο ακτιβιστής.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

LightOfEärendil

Νεοφερμένος

Η Lady Marian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Αγιάσος (Λέσβος). Έχει γράψει 43 μηνύματα.
τα ζωηφια!!!!
τα συχενομαι!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top