Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,744 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 214 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Ο Τιτανικός επιστρέφει

iJohnnyCash (Panayotis Yannakas)

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 11:49, 29-04-06:

Οριστε και ενα trailer
Πιστευω οτι οι fans του Leonardo Di Caprio πρέπει να την δουν.
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

MonaXoS (Δημήτρης Αγοραστός)

Διακεκριμένο μέλος

Ο Δημήτρης Αγοραστός αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 34 ετών και επαγγέλεται Ψυχολόγος . Έχει γράψει 1,595 μηνύματα.

O MonaXoS έγραψε: στις 11:58, 29-04-06:

Να το πώ; Να το πω; Άντε καλα... Δεν το λέω!

Τρομερό trailer!
Παράθεση

weak and powerless

Περιβόητο Μέλος

Ο weak and powerless αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Η.Μ.Μ.Υ. . Έχει γράψει 2,242 μηνύματα.

O weak and powerless έγραψε: στις 12:45, 29-04-06:

καλή φάση
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:26, 29-04-06:

Γμτ...δεν μπορώ να δω το βιντεο....Μόνο τον ήχο ακούω
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:33, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Vkey
Γμτ...δεν μπορώ να δω το βιντεο....Μόνο τον ήχο ακούω
Δοκίμασε να κάνεις αυτό που είπα στον Dark_kronos εδώ. Τέτοια φαινόμενα προκαλούνται συνήθως από την έλλειψη κάποιου codec.
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:37, 29-04-06:

Σαν ταινια πρεπει να ειναι ωραια, αλλα ξεφτιλιζει την πρωτη.
Παράθεση

Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Επιχειρηματίας . Έχει γράψει 17,181 μηνύματα.

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:40, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Σαν ταινια πρεπει να ειναι ωραια, αλλα ξεφτιλιζει την πρωτη.
Συμφώνω, όμως ας μην ξεχνάμε όμως ότι πολλοί είναι εκείνοι που βλέπουν μια ταινία μόνο και μόνο για τον ηθοποιό
Παράθεση

Scandal (Πέτρος)

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 6,664 μηνύματα.

O Scandal έγραψε: στις 13:40, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Δοκίμασε να κάνεις αυτό που είπα στον Dark_kronos εδώ. Τέτοια φαινόμενα προκαλούνται συνήθως από την έλλειψη κάποιου codec.
Hmmm τώρα που το ξανα σκέφτομαι [μια που δεν παίζει ούτε σε μένα παρόλο που έχω εγκαταστήσει τους παραπάνω codecs ], τα αρχεία *mov είναι αρχεία που παίζουν κυρίως με τον Quick Time Player, αργότερα θα τον κατεβάσω κι εγώ.
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός . Έχει γράψει 4,179 μηνύματα.

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 13:48, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Petros
Hmmm τώρα που το ξανα σκέφτομαι [μια που δεν παίζει ούτε σε μένα παρόλο που έχω εγκαταστήσει τους παραπάνω codecs ], τα αρχεία *mov είναι αρχεία που παίζουν κυρίως με τον Quick Time Player, αργότερα θα τον κατεβάσω κι εγώ.
Κι εγώ τα έχω τα codecs....αλλά δεν μου ανοίγει το Quick Time
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

Ο Rognan αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 28 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 13,507 μηνύματα.

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:51, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Exposed_Bone
Συμφώνω, όμως ας μην ξεχνάμε όμως ότι πολλοί είναι εκείνοι που βλέπουν μια ταινία μόνο και μόνο για τον ηθοποιό
Δεν διαφωνω καθολου. Σαν ταινια θα τα παει πολυ καλα, και ο στοχως του παραγωγου και ολου επιτελιου (δλδ να βγαλουν λευτα) θα επιτευχθει.
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:53, 29-04-06:

μηπως εχεις παλια εκδοση; Μπορεις επισης να κανεις δεξι κλικ και save as και οταν κατεβει να το ανοιξεις απο εκει
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 13:54, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από Dark_kronos
Δεν διαφωνω καθολου. Σαν ταινια θα τα παει πολυ καλα, και ο στοχως του παραγωγου και ολου επιτελιου (δλδ να βγαλουν λευτα) θα επιτευχθει.
Παντως θελω να την δω απο περιέργια ... ίσως επειδη έχω δει τον τιτανικό ...
Εσυ;
Παράθεση

Dark_kronos (Rognan)

Επιφανές Μέλος

O Dark_kronos . έγραψε: στις 13:59, 29-04-06:

Και εγω θελω να την δω. Και δεν ειμαι και κανενας που παει στο σινεμα συχνα, μια φορα τον χρονο και αν ...
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 14:01, 29-04-06:

Προφανώς κάνετε πλάκα, ε;
Παράθεση

Founder

O iJohnnyCash έγραψε: στις 14:07, 29-04-06:

Αρχική Δημοσίευση από emufear
Προφανώς κάνετε πλάκα, ε;
Τωρα εσυ γιατι μου το χαλάς;
Παράθεση

emufear

Περιβόητο Μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 33 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 1,272 μηνύματα.

O emufear έγραψε: στις 14:08, 29-04-06:

Μάλιστα....
Παράθεση

Vkey (Κοινό Μυστικό!!!)

Επιφανές Μέλος

H Vkey ,αφού σκέφτηκε λίγο, έγραψε: στις 14:23, 29-04-06:

Όποιος είναι παρατηριτικός θα καταλάβει τι παίζει Νιιιιιιιιι!Το είδα
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 14:27, 29-04-06:

Επειδη βαριεμαι να κατεβασω ενα τετοιο βιντεακι με τη 56αρα μου, μπορει να μου πει καποιος το περιεχομενο αυτου του βιντεο;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Hetfield : 29-04-06 στις 14:32.
Παράθεση

Hetfield (Paris)

Δραστήριο Μέλος

Ο Paris αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 30 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 318 μηνύματα.

O Hetfield Move b**ch έγραψε: στις 14:55, 29-04-06:

ΟΚ το ειδα. Να ναι καλα το youtube.com
Παράθεση

Little_johnny77 (Ιβάν)

Νεοφερμένος

Ο Ιβάν αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 13 μηνύματα.

O Little_johnny77 έγραψε: στις 15:05, 29-04-06:

Έλεος … καλή φάση … θέλω να την δω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια