Κανένας από το Phorum.gr ;

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Επειδή το νηματολόγιο phorum.gr μόλις έπαψε να υπάρχει αποφάσισα να κάνω εγγραφή σε μια καινούργια διαδικτυακή κοινότητα...:(
Υπάρχει μήπως κανένας άλλος εδώ μέσα που έγραφε τακτικά στο phorum ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Donatella

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Donatella αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 133 μηνύματα.
Εγώ προσωπικά όχι αλλά δεν πειράζει. Καλώς ήρθες στην παρέα. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Νηματολάγνος

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Νηματολάγνος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 27 ετών και επαγγέλεται Συγγραφέας. Έχει γράψει 338 μηνύματα.
Ευχαριστώ για το καλωσόρισμα !:)
Με λένε Ανέστη, εσένα;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τσιγάρα σέρτικα

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Στράτος :P αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,183 μηνύματα.
καλησπέρα και καλώς σε κι από εμένα! Τι έπαθε το μαγαζάκι του τρόμου; Κατεδαφίστηκε; Και να σκεφτείς πως μου το είχαν προτείνει προ ημερών. Δεν φαντάζομαι να κατεδαφίσεις και τούτο δω ε;:loltooth::loltooth:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

madrilenos

Νεοφερμένος

Ο madrilenos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 61 μηνύματα.
Κι εγω εγραφα εκει, αν και σπανια.
Κριμα που επεσε ετσι ξαφνικα και χαθηκαν τοσες δημοσιευσεις.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 6 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Πουπουλίνα

Επιφανές μέλος

Η Πουπουλίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ζωγράφος και μας γράφει απο Κόρινθος (Κόρινθος). Έχει γράψει 29,143 μηνύματα.
Επειδή το νηματολόγιο phorum.gr μόλις έπαψε να υπάρχει αποφάσισα να κάνω εγγραφή σε μια καινούργια διαδικτυακή κοινότητα...:(
Υπάρχει μήπως κανένας άλλος εδώ μέσα που έγραφε τακτικά στο phorum ;
Ε...καλα ελεγα απο την αρχη που σε ειδα πουλακι μου,ποιο Χαυγιτακι ησουν απο το πχωρουμ/βοθρουμ.Δεν ξαναγυρνας εκει;:bye2:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 31 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top