Μια ευχή...

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
:) Αξιον εστί το φώς και η πρώτη χαραγμένη στην πέτρα ευχή του ανθρώπου..... Ο.Ε.
Να το χαρίσω στους ...πιστούς στο θέμα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
Έυχομαι οι άνθρωποι που ζούν στη χληδι και προκαλούν πολέμους να αλλαξουν θέσεις με τα παιδιά του πολέμου:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Έυχομαι οι άνθρωποι που ζούν στη χληδι και προκαλούν πολέμους να αλλαξουν θέσεις με τα παιδιά του πολέμου:/:
:) Για ...μια εβδομάδα μόνο οκ ?:D Και μετα να ευχηθούμε να σταματήσουν ολοι οι πόλεμοι απανταχού οκ ? Αλλοιώς απλά θ'αλλάξουν τα θύματα σε...ποιότητα !!! Ο πόλεμος θα παραμένει κι εμείς δεν το θέλουμε:) :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

mania

Επιφανές μέλος

Η mania αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 12,949 μηνύματα.
:) Για ...μια εβδομάδα μόνο οκ ?:D Και μετα να ευχηθούμε να σταματήσουν ολοι οι πόλεμοι απανταχού οκ ? Αλλοιώς απλά θ'αλλάξουν τα θύματα σε...ποιότητα !!! Ο πόλεμος θα παραμένει κι εμείς δεν το θέλουμε:) :)

Να είσαι σίγουρος οτι άν έμπαιναν τα παιδιά στις τρανές θέσεις ο κόσμος σε μια ευδομάδα θα άλλαζε, τα παιδιά δεν θέλουν πόλεμο και είναι τα μόνα που δεν καταλαβένουν εξουσία αλλα αγάπη, προς θεού ενωείτε οτι οι πόλεμοι ΠΡΕΠΕΙ να σταματήσουν αλλα όσο υπάρχουν συμφέροντα και εξουσία δεν γίνετε τίποτα.:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

manouela

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η μανουελα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών, επαγγέλεται Δημόσιος υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 211 μηνύματα.
εύχομαι όλη να είναι χαρούμενοι
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Χρόνια πολλά Για τα...Σπυριά:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.
εμένα η ευχή μου είναι
ας συμβεί ότι ΠΡΕΠΕΙ να συμβεί για το ΚΑΛΥΤΕΡΟ όλων


κάτι που σήμερα μπορεί να δείχνει τραγικό, αύριο μπορεί αποδειχθεί ότι ήταν το μέσον για να γίνει κάτι πραγματικά ΥΠΕΡΟΧΟ!

:)
+1
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

roumana

Διάσημο μέλος

Η Εμμα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών, επαγγέλεται Γονιός/Οικοκυρικά και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 3,923 μηνύματα.
Μέρες τώρα έχω στο μυαλό μου μια μαμά, ενός παιδιού που έφυγε. Εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου να βρει δύναμη να αντέχει τον πόνο. :/:
[FONT=&quot]
[/FONT]
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
Ας είναι η τελευταία μανούλα, η τελευταία σ'υντροφος που της συμβαίνει αυτό.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Ευχομαι να ήταν Αυριο 1-1-2009
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Isiliel

Επιφανές μέλος

Η Φεγγάρω αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 51 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 13,854 μηνύματα.
Μέρες τώρα έχω στο μυαλό μου μια μαμά, ενός παιδιού που έφυγε. Εύχομαι από τα βάθη της ψυχής μου να βρει δύναμη να αντέχει τον πόνο. :/:
[FONT=&quot]
[/FONT]

Τις ίδιες μέρες πάνω-κάτω, μαζί με τη μανούλα αυτή, σκέφτομαι τρία μικρά παιδιά που ρωτούν μια άλλη μανούλα: "Μαμά, που είναι ο μπαμπάς;" Μακάρι να μη τα δείχνουν κάποτε, λέγοντας: "Να! Τα παιδιά του δολοφόνου" :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Absent Minded

Νεοφερμένος

Ο Τζένη Μπότση αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ψυχοθεραπευτής και μας γράφει απο Ωρεοί (Εύβοια). Έχει γράψει 44 μηνύματα.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Χαίρομαι για καινούρια πόστς στο θέμα γιατί,ευχές καλοπροαίρετες,πολλές χρειαζόμαστε !
Να ευχηθώ λοιπόν,αυτή η κρίση να εχει & δίκαιη...κρίση & βαθειά για τα κακώς κείμενα & να ξαλείψει οσο το δυνατον περισσότερα.
Είναι & κρίση αξιών παράλληλα.Δεν είναι ?:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ioakos

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ioakos αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 49 ετών. Έχει γράψει 152 μηνύματα.
καλές γιορτές σε όλους παιδιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Metallou19

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Blood Guzzler In Wonderland αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Τεχνικός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,244 μηνύματα.
Να είμαστε όλοι καλά και το 2009 να φέρει ότι δεν έφερε το 2008.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

e-sofia

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Σοφια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 46 ετών, επαγγέλεται Designer και μας γράφει απο Καβάλα (Καβάλα). Έχει γράψει 1,522 μηνύματα.
Νιώθω την ανάγκη να ευχηθώ:
Υγεία
Χαρά
Ευτυχία
Και Αγάπη σε όλο το κόσμο.
Είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη που σας αγαπάω όλους..

:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
..να βγει κάτι καλό απ' όλα αυτά :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

WildCherry

Νεοφερμένος

Η WildCherry αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 99 μηνύματα.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Ευχή : Το 2009 να είναι η καλύτερη χρονιά από όλες τις προηγούμενες και η χειρότερη από όλες τις επόμενες!


πς. η κρυμμένη αισιοδοξία της ευχής... ποιος θα τηνε βρει :angel::D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wishful

Δραστήριο μέλος

Ο Wishful αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 617 μηνύματα.
Νιώθω την ανάγκη να ευχηθώ:
Υγεία
Χαρά
Ευτυχία
Και Αγάπη σε όλο το κόσμο.
Είμαι τόσο χαρούμενη και ευτυχισμένη που σας αγαπάω όλους..

:D:clapup:
:D Κι εμείς Σοφία μου σ'αγαπάμε πολύ !:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top