Συμμετοχές για το Palermo #41 - Extreme

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.

Χάρη γιατί τρολλάρεις;:sly:
Γιατί μπορώ. :smoke:
Δε θες και καλό ρόλο διάβασα, ε; Εντάξει, θα σε κάνουμε πόρνη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Γιατί μπορώ. :smoke:
Δε θες και καλό ρόλο διάβασα, ε; Εντάξει, θα σε κάνουμε πόρνη. :P
Τόλμα και θα ακούσεις ΕΣΥ συγκεκριμένα τα δέοντα καντήλια.:D
:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Τόλμα και θα ακούσεις ΕΣΥ συγκεκριμένα τα δέοντα καντήλια.:D
:redface:
Έεετσι, να δούμε λίγη ένταση σ' αυτό το Παλέρμο. :boxing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
Έεετσι, να δούμε λίγη ένταση σ' αυτό το Παλέρμο. :boxing:
Δεν έχεις πολλά εισερχόμενα και θες να γεμίσεις ε;:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Libertus

Συντονιστής

Ο Libertus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 10,233 μηνύματα.
Δεν έχεις πολλά εισερχόμενα και θες να γεμίσεις ε;:whistle:
Μπράβο, να στέλνεις πολλά να έχω να απαντώ, γιατί θα κρατιέμαι να μην κατηγορήσω στο δημόσιο. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
για τον Χαρούλη και μόνο,μέσα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Και φυσικά δε θα μπορούσα να μην πω σήμερα χρόνια πολλά στον αγαπημένο μου άντρα!!!!!!!:clapup:
Χρόνια πολλά αγάπη μου! (έτσι να ζηλεύετε, το καλύτερο παιδί σας πήρα! :pfff:)

 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

_fairygirl_

Διακεκριμένο μέλος

Η Τηγάνι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταφραστής/Διερμηνέας και μας γράφει απο Αυστραλία. Έχει γράψει 7,789 μηνύματα.
για τον Χαρούλη και μόνο,μέσα!

Έλα έλα Ναουσαίε. Λες και ψέματα.:pfff:
Επειδή σ'αρεσε το ταίρι σου παίζεις. Όχι για το Χάρη.:teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Αν τον κάνω να μιλήσει τι θα πάρω εγώ;:whistle::whistle:
θα τον πεισω εγω η ιδια να σου κατσει :P
Εεε μα πες τα!.
Αυτή με΄σωσε στο προηγούμενο Παλέρμο.
Να μην έχω και μία σανίδα σωτηρίας σε αυτό;:redface:
Δημητράκο,αν θες να μιλήσει ο Χάρης (αγαπημένο όνομα) βάλε την Ντόιτς να σπαμμάρει.
Είμαι σίγουρη ότι στο 2λεπτο θα γράψει: "Ντόιτς σταμάτα για θα σε διώξουμε.

Χιουμοράκι.:redface:
Μη ξεχνας ποια σου εκανε δολοφονια υπερπαραγωγη-.-
E,τσα πρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρρ.:P
Και΄γω θέλω σούπερ σπέσιαλ ρόλο.
Έστω μία άμεση προφυλάκιση.:redface:
Ή μια αποτυχία δολοφονίας.
ΚΑΤΙ ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ.:redface:
Χάρη γιατί τρολλάρεις;:sly:

*τσαπρρ μαζι ειναι:P

εσενα αν σε βαλουν μαφιοζο,εχω πει τι θα κανω8)


Μαρια,μη γλειφεις την ΣΕ για καλο ρολο.
Γιατί μπορώ. :smoke:
Δε θες και καλό ρόλο διάβασα, ε; Εντάξει, θα σε κάνουμε πόρνη. :P

Πορνη εγω. :hehe:
Έλα έλα Ναουσαίε. Λες και ψέματα.:pfff:
Επειδή σ'αρεσε το ταίρι σου παίζεις. Όχι για το Χάρη.:teasing:

Ναιιι μωρεε τον εβλεπες πως εκανε οταν του ειπε η Μαρια πως τον αγαπαει;
Εκοψε περα ο κακομοιρης:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Θα μπορούσα να παίξω κι εγώ; :redface:

Έχουμε και party βλέπω, χρόνια πολλά στον εορτάζοντα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
θα τον πεισω εγω η ιδια να σου κατσει :P
Τι λες μωλή; :P:hehe:
Ααααααααα λέω και εγώ να πάρω μέρος τελικά.:whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
Άντε να πάρω το αυστηρό μου αφού βλέπω οτι τα δυο καμάρια της ΣΕ κωλύονται: ελπίζω να ξέρετε οτι οι κανόνες για το σπαμ στο θρεντ του παιχνιδιού όταν ανοίξει εξακολουθούν να ισχύουν και ξέρω οτι κάποιοι από σας έχετε ήδη προειδοποίηση από το τελευταίο παιχνίδι. Ας αφοσιωθούμε στο παιχνίδι όταν αρχίσει και ας κάνουμε κουβεντούλα σε άλλα θέματα όπου ενδείκνυται, έτσι καλά μου; Μπράβο τα καμάρια μου. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
κάποιοι από σας έχετε ήδη προειδοποίηση από το τελευταίο παιχνίδι.
Απ όσο θυμάμαι κανείς δεν κουβαλάει τίποτε μαζί του απ το #40. Τίποτε απ όσα είχαμε δώσει δεν αφορούσε το επόμενο παιχνίδι.
Αλλά καλά κάνεις και θυμίζεις τα περί spam κτλ!

βλέπω οτι τα δυο καμάρια της ΣΕ κωλύονται
Τα παράπονά σου στον Χάρο... :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

thomas l.

Τιμώμενο Μέλος

Ο ΘΩΜΑΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 3,526 μηνύματα.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
α?:confused: nein natürlich:whistle:

αξης. <3
Τι λες μωλή; :P:hehe:
Ααααααααα λέω και εγώ να πάρω μέρος τελικά.:whistle:

τι τι λεω;
αστα αυτα,σε βλεπω πως τον ποθεις τον Χαρη:hehe:
:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.

τι τι λεω;
αστα αυτα,σε βλεπω πως τον ποθεις τον Χαρη:hehe:
:P

Να τον πνίξω θέλω :hehe:
Ευτυχώς που είναι ΣΕ αυτή την φορά αλλιώς δεν το γλίτωνε το :mastigio
Τι κόλλημα ήταν αυτό στο προηγούμενο παλέρμο :ermm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
Απ όσο θυμάμαι κανείς δεν κουβαλάει τίποτε μαζί του απ το #40. Τίποτε απ όσα είχαμε δώσει δεν αφορούσε το επόμενο παιχνίδι.
Αλλά καλά κάνεις και θυμίζεις τα περί spam κτλ!


Τα παράπονά σου στον Χάρο... :P
φαντάσου για να πήρες θετική...ακού εκεί μεταφέρονται και οι προειδοποιήσεις ,λολ:P

Άντε να βλεπουμε συμμετοχές :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,870 μηνύματα.
φαντάσου για να πήρες θετική...ακού εκεί μεταφέρονται και οι προειδοποιήσεις ,λολ:P

Είπα εγώ πουθενά οτι μεταφέρονται οι προειδοποιήσεις; :worry:
Απλά είπα οτι παρ' όλο που είχαμε ενημερώσει οτι τα σπαμ απαγορεύονται, κάποιοι πήραν προειδοποιήσεις. Λάθος το καταλάβατε και με κάνετε να δείχνω και κακιά.
:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Alma Libre

Επιφανές μέλος

Η Sinéad αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Συγγραφέας και μας γράφει απο Ιρλανδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,229 μηνύματα.
Να τον πνίξω θέλω :hehe:
Ευτυχώς που είναι ΣΕ αυτή την φορά αλλιώς δεν το γλίτωνε το :mastigio
Τι κόλλημα ήταν αυτό στο προηγούμενο παλέρμο :ermm:


:hehe:
Κρυφοί πόθοι.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 10 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top