Οι κάφροι της ζωής μας!

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Ε δεν θέλετε συστάσεις, θέλετε; :D

Ακούμε!

Δωρεάν ποπ κορν για όλους και κοκα κολα εννοείται! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
Ζήτω οι κάφροι :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Zήτω τα ρεμάλια! :clapup:

(με βλέπω με μπαν σύντομα, σας το πα; :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

zanin

Διάσημο μέλος

Η zanin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και μας γράφει απο Ηράκλειο (Αττική). Έχει γράψει 2,838 μηνύματα.
ο άγγελος και:P οι φίλοι του
γιατί όταν είναι μαζί τους είναι τόσο κάφρος όσο και οι φίλοι του......(μου αρέσει)

αλλά όταν είναι μαζί μου και μου λέει τις καφρίλες τους γελώ πολύ και μάρέσει που είναι τρυφερός
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
τι εχουν τα ρεμαλια καλε;:P :P :P
μια χαρα παιδια ειναι :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Kakerlak

Περιβόητο μέλος

Η Kakerlak αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών. Έχει γράψει 6,204 μηνύματα.
ζητω οι τεμπελιδες:clapup: :clapup: :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
το θεμα παει κατ ευχην βλεπω παντως....ολο ζητω λεμε:P :P :P :D :D :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Περιγραφές δεν βλέπω και ανησυχώ! :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Eίστε off topic :P
Μιλάμε για κάφρους γκόμενους που είχαμε...τι μας έκαναν...τι περάσαμε...τι ανακαλύψαμε!
Άιντε συμμορφωθείτε :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
υπάρχουν καλοί κάφροι υπάρχουν κ κακοί
εχω δει απόλα
οι καλοί δε παίζονται
οι κακοί πρέπει να πεθάνουν
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
Περιγραφές δεν βλέπω και ανησυχώ! :D

καγιρι εσυ ανοιξες το θεμα αρα επρεπε να κανεις την αρχη στις περιγραφες...σωστα;;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Άντε να αρχίσω εγω.. κάποτε όταν ήμουν ακομα στο Λύκειο είχα ελεύθερη σχεση με κάποιον που είχε σχέση και με μια άλλη κοπέλα. :redface: Εγώ το ήξερα, εκείνη όχι. Για διάφορους λόγους που δεν μπορώ να αναφέρω δεν γινόταν να είμαστε μαζί κανονικά, αλλά ο τύπος μου πούλαγε έρωτες και αγάπες και διάφορα νον στοπ κι εγώ ως ερωτευμένο, μικρό και χαζό τον πίστευα. Αλλά επειδή ο Θεός αγαπάει τον κλέφτη, αγαπάει και τον νοικοκύρη, κάποια στιγμή η άλλη κοπέλα έμαθε πως υπάρχω. Τότε εκείνος της είπε πως δεν έχουμε τίποτα, πως όλα εγώ τα φαντάστηκα και πως με άφηνε να πιστεύω πως έχουμε κάτι (!) επειδή με λυπόταν και δεν ήμουν και πολύ καλά στα μυαλά μου. Κι αυτή έκανε το λάθος να με πάρει τηλέφωνο να τα επιβεβαιώσει (!). Και της έδωσα ραντεβού κάπου έξω να μιλήσουμε. Έκανε δεύτερο λάθος και ήρθε. Τις έδωσα κάτι γυμνές φωτογραφίες του που είχαν και ημερομηνία επάνω κι έφυγα.. :D

Ακολούθησαν τραγελαφικά μηνύματα του στυλ "Θα σε σκοτώσω μωρή!" - "Έτοιμα σου (με κενό), θα σε εκδικηθώ!" και τέτοια. Ο τύπος ήταν 18 τότε λογικό. Εξίσου λογικές και οι απαντήσεις μου: "Μαζί σου και στην κόλαση μωρό μου!" - "Τα έτοιμα σου δεν κάνουν καλό στην διαιτά μου, κάτι σε σαλάτα έχεις;"

:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ναι για να δω να με περιγραφεις ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
btw hunter είσαι ο καλύτερος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
ναι για να δω να με περιγραφεις ;)

Γοητευτικός, πρασινομάτης, καλοσυνάτος, τέλειος εραστής :redface:, κυκλοφορείς μονίμως με κάτι τρισάθλια σπορτέξ :P, αλλά είσαι φοβερός τζέντλεμαν και δεν λες ποτέ όχι! ;)

Τι; Βγήκα οφφ; :P Περιγραφή κάφρου δεν είναι αυτή; :P

(Καλά καλα πολλές φορές είσαι στον κόζμο σου και μου σπας τα νεύρα.. :D)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.

NINJAKI

Περιβόητο μέλος

Η ΧΑ!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 4,052 μηνύματα.
ο καλυτερος ανθρωπος :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
παιδιά δεν θέλω να σας στεναχωρήσω αλλά το θέμα πάει σούμπιτο για chat & fun για να μην πω ότι θα συγχωνευτεί με την κουβεντούλα όπως το πάτε....

η συνεχίστε το σε θέμα που αξίζει να είναι στις "ερωτικές σχέσεις" ή θα φύγει πάραυτα!

Σορρυ..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

hamsteraki

Δραστήριο μέλος

Η hamsteraki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 743 μηνύματα.
Αν μπορούσες kajira να εξηγήσεις τι εννοείς όταν λες "κάφρος" ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top