[Καπνιστές] Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;

Τι μάρκα τσιγάρα καπνίζετε;
Multiple votes are allowed.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 112)
  • Davidoff

    Ψήφοι: 13 11.6%
  • Chesterfield

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Malboro

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • Origin

    Ψήφοι: 0 0.0%
  • Lucky Strike

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Carelia

    Ψήφοι: 10 8.9%
  • Camel

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • GR

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Στριφτό!

    Ψήφοι: 20 17.9%
  • Winston

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Prince

    Ψήφοι: 7 6.3%
  • BF

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Next/Leader

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Silk Cut

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Black Devil

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Old Navy

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Phillip Morris

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Pall Mall

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • maxim slims και λοιπά οικονομικά slims

    Ψήφοι: 2 1.8%
  • Slim Line

    Ψήφοι: 1 0.9%
  • Άλλο

    Ψήφοι: 5 4.5%
  • Μάρκα "η καλή η τράκα" :P

    Ψήφοι: 3 2.7%
  • Δεν καπνίζω

    Ψήφοι: 43 38.4%

Jesus ate your cake

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Χεσούς αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Ταχυδρόμος. Έχει γράψει 211 μηνύματα.
Πως ειναι δυνατον η ερωτηση "Τι μαρκα τσιγαρα καπνιζετε" να περνει ως πιθανη απαντηση και το "δεν καπνιζω" ;:rolleyes:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Eκεί που λέει "δεν καπνίζω", βάλε "κουμπάκιας" και καθάρισες. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

duffy

Νεοφερμένος

Η duffy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καπνος craven,χαρτακια κοκκινα rizla κ swan φιλτρακια.
Τα χαρτακια διαφερουν κυριως στο ποσο λεπτο ειναι το καθενα.
Το κοκκινο αν δεν κανω λαθος ειναι το πιο παχυ κ το γαλαζιο το πιο λεπτο.Επισης καποια διαφερουν και στις ακρες.Το πρασινο εχει κομμενες τις ακρες για να σε βοηθαει στο στριψιμο.
Ελπιζω να σε βοηθησα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Καπνος craven,χαρτακια κοκκινα rizla κ swan φιλτρακια.
Τα χαρτακια διαφερουν κυριως στο ποσο λεπτο ειναι το καθενα.
Το κοκκινο αν δεν κανω λαθος ειναι το πιο παχυ κ το γαλαζιο το πιο λεπτο.Επισης καποια διαφερουν και στις ακρες.Το πρασινο εχει κομμενες τις ακρες για να σε βοηθαει στο στριψιμο.
Ελπιζω να σε βοηθησα.
:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

invalid

Πολύ δραστήριο μέλος

Η δεν είναι συνδεδεμένη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών. Έχει γράψει 1,279 μηνύματα.
Οld Holborn κίτρινο και rizla πορτοκαλί χαρτάκια (όχι αυτά με τη γλυκόριζα). Τα υπόλοιπα χαρτάκια απλά δεν τα μπορώ. Αν και τελευταία έχω ελαττώσει το κάπνισμα πάρα πολύ, maximum 8 τσιγάρα την ημέρα και άμα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

chazlp1989

Νεοφερμένος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καπνίζω εδώ και 7 χρόνια δυστυχώς και δεν υπάρχει κάποια μάρκα που να μην εχω κάνει... Θα σταθώ σε αυτές που για αρκετό καιρό συμβίωσα μαζί τους.
Το πρώτο μου τσιγάρο ήταν Marlboro Lights από πακέτο που αγόρασα μόνη μου, άλλωστε δεν κάπνιζαν και πολλοί στην ηλικία μου ώστε να κάνω τράκα. Από τότε δεν έχω ξαναπάρει αυτή τη μάρκα... Συνέχισα με χρυσή κασετίνα Karellia για 1 περίπου χρόνο. Και μετά άρχισαν οι πειραματισμοί από τις διάφορες τράκες. Λόγω οικονομικής στενότητας το γύρισα στο στριφτό με καπνό Old Holborn κίτρινο, χαρτάκια Rizzla γαλάζια και Swan φιλτράκια. Μέχρι και σήμερα αν βρω κάποιον που να κάνει αυτόν τον καπνό κάνω 1-2 στριφτά... Συνέχισα με Prince κόκκινο, πολύ γρήγορα άλλαξα σε ένα από τα αγαπημένα μου μέχρι και σήμερα τσιγάρα το Chesterfield Μπλε 20αρι για 2 και πλέον χρόνια. Τα τελυταία τρία χρόνια καπνίζω σταθερά Lucky Strike κόκκινο, είτε σκληρό είτε μαλακό πακέτο... :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rempeskes

Επιφανές μέλος

Ο Rempeskes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Hair stylist. Έχει γράψει 8,045 μηνύματα.
Αpollon






...(απ' όλων)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Prince medium (mellow τώρα πια) ΡΕ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ninaki

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nina21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Λογιστής/ρια. Έχει γράψει 1,187 μηνύματα.


Πάντως χαίρομαι που πολλοί απο εδώ δεν καπνίζουν... ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.


Πάντως χαίρομαι που πολλοί απο εδώ δεν καπνίζουν... ;)
Νίνα το άσπρο είναι η το μπες ?

Και εγώ αυτό πίνω το άσπρο όχι το λεπτό τσιγάρο το κανονικό
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Πίνεις;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

commie

Πολύ δραστήριο μέλος

Η commie αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Κύπρος (Ευρώπη). Έχει γράψει 1,147 μηνύματα.

:P σόρρυ στη Κύπρο αντί να πούμε τι μάρκα καπνίζεις λέμε τι μάρκα πίνεις :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dj.deniss

Νεοφερμένος

Ο dj.deniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.
davidoff rich blue
FOREVER
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tetragrammaton

Διάσημο μέλος

Ο Site Bot αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Συνταξιούχος και μας γράφει απο Πειραιάς (Αττική). Έχει γράψει 2,671 μηνύματα.
:P σόρρυ στη Κύπρο αντί να πούμε τι μάρκα καπνίζεις λέμε τι μάρκα πίνεις :P

Εδώ όταν λέμε πίνεις εννοούμε κάτι όχι και τόσο νόμιμο...:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dj.deniss

Νεοφερμένος

Ο dj.deniss αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 23 μηνύματα.

LaLuna

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η LaLuna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 146 μηνύματα.
καπνιζω gauloises κοκκινο και κατα καιρους το σπαω με golden virginia πρασινο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

sesilia

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η ράνια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Φιλόλογος. Έχει γράψει 142 μηνύματα.
old holborn χαρτάκια ρίζλα πράσσινα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Λοιπόν, έχω δοκιμάσει διάφορες μάρκες κατά καιρούς. Ξεκίνησα με Marlboro κόκκινο σκληρό (ήθελε βαρειά η αφεντιά μου). Μετά στράφηκα στα Davidoff μαύρα, αλλά με πείραζαν οπότε πήγα στα Davidoff gold που τα βρίσκω γευστικά και σχετικά απαλά. Μου αρέσουν τα στριφτά, αλλά δεν έμαθα ποτέ να στρίβω:(. Πάντως, κατά καιρούς σε περιόδους αφραγκίας το ρίχνω στην τράκα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 15 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
davidoff gold superslims
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Στριφτά κάνω και εγώ...
Καπνό Old Holborn, me χαρτάκια Ρizla άσπρα ή γλυκόριζα και φιλτράκια swan.....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top