Θεσσαλονικείς ενωθείτε!!!

Σε ποια περιοχή μένετε;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 19)

xristinaki

Δραστήριο μέλος

Η xristinaki αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών και επαγγέλεται Παιδαγωγός. Έχει γράψει 709 μηνύματα.
:clapup: :clapup: thanks
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Καστρα οεο :clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 17 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

evi_zoi

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Εύη - Ζωή αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 981 μηνύματα.
Αν και δεν μένω Σαλονίκη,είναι λίγο ατυπο το θέμα αλλά είπα να πάρω μέρος και εγω.... Οπότε...

Mενεμένη σε λεω!!! ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 13 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_mel

Νεοφερμένος

Η elena_mel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Κατ'αρχας γεια σας! Ειμαι καινουργια στο φορουμ! Επέλεξα να "ανοίξω" το πρωτο μου αυτο θέμα με σκοπο να γνωριστούμε κατ αρχας απο δω,ηλεκτρονικα, με ολους τους συντοπίτες,να ανταλαξουμε γνωμες και στέκια της πολης μας και στο μελλον αν (ξανα)κανονιστεί καποια συναντηση να ειναι πιο ευκολη! Φοιτητες,φοιτητριες,μαθητες,μαθήτριες και καθες λογής Σαλονκιά/ιός ενωθειτεεεε !!! :):):)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rootbreaker

Τυχερό μέλος 2014

Η rootbreaker αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Έχει γράψει 700 μηνύματα.
κ εμεις οι υπολοιποι τι θ απογινουμε :( ;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Guest 209912

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Κι εγώ Σαλονίκη μένω, οι υπόλοιποι να μετακομίσουν :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Pequeño

Τιμώμενο Μέλος

Η Pequeño αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,829 μηνύματα.
Και εγώ Θεσσαλονίκη :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
Εγώ της Χαλκιδικής μπορώ να περάσω; :P
Α και στέκια δεν ξέρω φυσικά. Τον Σερραίο ξέρω μόνο κει στην Αριστοτέλους κάπου γιατί ο μόνος λόγος μου μέχρι τώρα για να έρχομαι Θεσσαλονίκη ήταν τα ψώνια και το πρωί μια μπουγάτσα στον Σερραίο επιβάλλεται.:P
Τα υπόλοιπα περιμένω να μου τα μάθουν.
Και καλώς ήρθες κι εσύ. ^^
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Darkness

Περιβόητο μέλος

Η Darkness αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,129 μηνύματα.
κ εμεις οι υπολοιποι τι θ απογινουμε :( ;
Να κάτσετε στα αυγά σας κυρά rootbreaker.:mad:
Τόσους και τόσους έχουμε από τα μέρη σου μη θες να μας πάρεις και την Σαλλονίκη. :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
Εεεελα ρε δικε μου.Τι με λες τωρα?μπραααβο,μπρααααααβο.....Εδω θεσσαλονικη και εμεις !!! :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Monte Cristo

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Mad Max αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,336 μηνύματα.
να ανταλαξουμε γνωμες και στέκια της πολης μας

Ωραία ιδέα ;) Για πες κάνα καλό στέκι στην πόλη... Κατά προτίμηση εκτός κέντρου, τα έχουμε φάει στην μάπα όλα

Και καλωσήλθες :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Ναι ρε Σαλλονικάρα!!!Λοιπόν προτάσεις για καλή μπυραρία εκτός από λαδάδικα που είναι τα γνωστά....και κανα μαγαζάκι με χαλαρή ελληνική μουσική(alternative)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

αορ

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο the less you know,the better it is.... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 184 μηνύματα.
κ εμεις οι υπολοιποι τι θ απογινουμε :( ;

ΧΑΑΧΧΑΧΑ .Ειστε καταδικασμενοι να μεινετε μονοι σας στην κολαση του εαυτου σας :devil::devil:
Περα απ την πλακα! Ρουτ σε περιμενουμε στα μερη μας!!! καλεσμενηηηη :D:D:D:D:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devian

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Devian αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Καλαμαριά (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 243 μηνύματα.
να κλείσουμε για κανα καφέ αμα είναι:Ρ έτσι στα χαλλαρά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

elena_mel

Νεοφερμένος

Η elena_mel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται 3D designer και μας γράφει απο Θέρμη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Ναι ρε σεις!Να κανονισουμε ετσι για κανενα 2ωρο παρασκευης η σαββατου ετσι χαλαρά!Αλλα να μαζευτούμε καλεεε πρωτααα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Zed

Διάσημο μέλος

Ο Zed αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται IT και μας γράφει απο Ηλιούπολη (Αττική). Έχει γράψει 2,488 μηνύματα.
κ εμεις οι υπολοιποι τι θ απογινουμε :( ;

Σιγά ρε Βόλος, εδώ εμείς είχαμε σηκωθεί από Αθήνα και τους κανονίσαμε meeting...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Ναι ρε Σαλλονικάρα!!!Λοιπόν προτάσεις για καλή μπυραρία εκτός από λαδάδικα που είναι τα γνωστά....και κανα μαγαζάκι με χαλαρή ελληνική μουσική(alternative)

Μπυραρία θες; :P Καφωδείο Ελληνικό. Έχει άπειρες μπύρες, έχει ρίξει και τιμές, κάνουν και Live (ντάξει, περισσότερο το χειμώνα). Πολύ ωραίο μέρος. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Rainbow Blues

Εκκολαπτόμενο μέλος

Η Rainbow Blues αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Έμπορος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 305 μηνύματα.
Kι εγώ Σαλλονικιά είμαι. Γέννημα θρέμα που λένε....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Jason Del Piero

Δραστήριο μέλος

Ο Jason Del Piero αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 546 μηνύματα.
Μπυραρία θες; :P Καφωδείο Ελληνικό. Έχει άπειρες μπύρες, έχει ρίξει και τιμές, κάνουν και Live (ντάξει, περισσότερο το χειμώνα). Πολύ ωραίο μέρος. :)

Καλό σαν μαγαζί αλλά δεν με τρελαίνει(εκτός απο τις τιμές του που είναι αρκετά καλές)...και Βαλαωρίτου και έτσι, γενικά είναι καλά στέκια αλλά ψάχνουμε και κάτι καινούριο!Κάτι προς θάλασσα μεριά!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Θάλεια

Διάσημο μέλος

Η Θάλεια αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών και μας γράφει απο Ιωάννινα (Ιωάννινα). Έχει γράψει 3,424 μηνύματα.
Καλό σαν μαγαζί αλλά δεν με τρελαίνει(εκτός απο τις τιμές του που είναι αρκετά καλές)...και Βαλαωρίτου και έτσι, γενικά είναι καλά στέκια αλλά ψάχνουμε και κάτι καινούριο!Κάτι προς θάλασσα μεριά!

Το νερό που καίει; Δεν βλέπει θάλασσα αλλά κάνεις ένα τσουπ και είσαι εκεί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top