24 ώρες πριν το τέλος του κόσμου!

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Ένας μετεωρήτης θα χτυπήσει την Γη σε 24 ώρες η καταστροφή που θα προκαλέσει είναι ολοκληρωτική και είσαι ο μόνος που το ξέρεις τι κάνεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αυτοκτονώ. :tongue:

Χμμμ σοβαρά τώρα ειναι πολυ δύσκολο ερώτημα, γιατι κατ'αρχήν ποιος θα με πιστευε? Επίσης δεν έχω τις γνώσεις, τα χρήματα και τα μέσα για να φύγω απο τον πλανήτη και ακόμη κι αν τα ειχα απλα θα καθυστερούσα λίγο το θάνατο μου. Οπότε μάλλον θα το έλεγα σε όποιον πιστευα οτι θα με ακούσει χωρίς να με ειρωνευτει και απο κει και πέρα θα αποφασίζαμε μαζι πως θα περνάγαμε την τελευταία μας μέρα στη γη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Εγώ δεν νομίζω ότι θα ενημέρωνα κανένα, δεν υπάρχει λόγος να του χάλαγα την μέρα ιδίως αν ήταν και η τελευταία του. Θα νοίκαζα ένα πανάκριβο αμάξι, θα έμενα στην καλύτερη σουίτα στο Hilton και θα την ώρα που θα έσκαγε ο κομμήτης θα έπινα ένα πανάκριβο κρασί σε ένα γεύμα με αστακό κτλ. Αν είναι να πάς ας πάς χαρούμενος τουλάχιστον
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,507 μηνύματα.
Θα πήγαινα σ' εκείνη που θέλω, θα της το έλεγα, θα πέρναγα τις 24 ώρες μαζί της και θα την κράταγα στην αγκαλιά μου την ώρα που θα πέσει ο κομήτης. Αφού θα πάμε που θα πάμε, ας πάμε μαζί :knife: :whatever: :giveup: :vava: αλλά κατα βάθος :inlove:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Scandal

Διαχειριστής

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Web developer και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 16,692 μηνύματα.
Εγώ θα έκανα πρώτα μια εξομολόγηση σε κάποιον :redface:, και θα αυτοκτονούσα... σιγά μη καθόμουν μέχρι να πέσει ο μετεωρήτης στη γη :jumpy:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

nv

Πολύ δραστήριο μέλος

Η nv αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αρχιτέκτονας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 904 μηνύματα.
Μμμμμ... δύσκολο..... Μάλλον θα άραζα σε μια παραλία ή θα ξεκαθάριζα καποια πράγματα με φίλουσ και γνωστούς!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Μια παρτίδα Unreal, άλλη μια Rome κ ένα τελευταίο Diablo run.
Μετά ένα μουσακά και μετά θα κοιμόμουν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ifrit[ ]
Μια παρτίδα Unreal, άλλη μια Rome κ ένα τελευταίο Diablo run.
Μετά ένα μουσακά και μετά θα κοιμόμουν.

Ωραίος. Cowrun όμως, έχει καλύτερο exp ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεΕεΕεε!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

]ifrit[

Περιβόητο μέλος

Ο Βασίλης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,451 μηνύματα.
Diablo όμως να κάνει και κανα καλό drop :)
τελευταία μέρα της γης, να μην πέσει κανα unique? :whistle:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
ifrit[ ]
Diablo όμως να κάνει και κανα καλό drop :)
τελευταία μέρα της γης, να μην πέσει κανα unique? :whistle:

More Offtopic: Για drops κοίτα στον Baal. Ακόμα και οι Cows έχουν καλύτερο drop από τον Diablo, αλλά θες τρελό mf. Εγώ που στα λέω αυτά έπαιζα τρελά diablo ΙΙ online (και με pstn) όλη μέρα για 2 χρόνια. Όχι αστεία.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
εγώ απλός θα αυτοκτονούσα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ :D

Χαχαχαχα !!!!! έγραψες! :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

emufear

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο emufear αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,730 μηνύματα.
Ποτέ δεν είναι αργά για μια αληθινή αγκαλιά
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Subject to change

e-steki.gr Founder

Η Λία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Web developer. Έχει γράψει 15,891 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Εγώ θα προσπαθούσα με κάθε μέσο να διαφύγω για τη Γη. Ε τί στον κόρακα; Κατάφερα να προβλέψω μια πτώση μετεωρίτη με τόση ακρίβει ακαι δε μπορώ να φτιάξω στα γρήγορα ένα υποτυποώδες διαστημοπλοιάκι; Α! Και θα έπαιρνα την κοπέλα μου μαζί.

ΠΑΤΡΩΩΝ ΓΕΝΟΣ ΡΕ :D

Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...
Που ξέρεις μπορεί να γίνονταν παραδουλευτρα σε κανέναν εξωγήινο :D και να έκανε καριέρα :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Vkey

Επιφανές μέλος

Η Κοινό Μυστικό!!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Εκπαιδευτικός. Έχει γράψει 8,253 μηνύματα.
Θα έκανα όσα πράγματα δεν είχα τολμήσει να κάνω στην ζωή μου και μετά θα ξαπλωνα αγκαλιά με αυτόν που θέλω και θα του έλεγα ότι πραγματικά νιώθω!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Founes

Διάσημο μέλος

Ο Founes αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 3,548 μηνύματα.
θα έπινα τόσο αλκοόλ που οι τελευταίες στιγμές θα μου φένονταν ενα τεράστιο πάρτι πυροτεχνιμάτων!

ps. τώρα που το σκέφτομε θα σνιφαρα και λιγη κοκα λιγο πριν το μπαμ!!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

YoMaNaTiOn

Δραστήριο μέλος

Ο YoMaNaTiOn αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών και επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια. Έχει γράψει 487 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από Michelle :
Ναι αλλα και με αυτό που θα έκανες τι θα κέρδιζες? Θα σου τέλειωναν τα εφόδια κάποια στιγμή και θα πέθαινες με πολύ χειρότερο τρόπο...

Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο :hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιάννης

Περιβόητο μέλος

Ο Παπαφλέσσας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 48 ετών. Έχει γράψει 4,851 μηνύματα.
Αρχική Δημοσίευση από YoMaNaTiOn :
Nαι αλλά θα ζούσα περισσότερο μουαχααχαχαχαχχε. Μπορεί σιγά σιγά να άρχιζα να τρώω το διαστημόπλοιο :hehe:

Αν και το έχεις ξεφτιλήσει το topic εγω πραγματικά κατουρίθηκα στα γέλια με τις απαντήσεις σου. Μπράβο ρε YoMaNaTiOn
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 18 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top