Παλέρμο #35 - Xtreme Xmas Edition!

Ποιος θέλετε να φύγει από το παιχνίδι;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Πάντως θέλω να πω ότι όντως χρησιμοποίησα την κάρτα του Ονείρου για τον Δημήτρη για να μάθω αν ήταν μαφιόζος. Η απάντηση ήταν θετική.

Όπως είπα και στη Myrtle σε πμ, δεν είναι λογικό να μπορεί ο καθένας να δημοσιεύσει την επικοινωνία του με τη ΣΕ γιατί χαλάει το παιχνίδι. Σκέψου πχ η μάγισσα που παίρνει το θύμα κάθε βράδυ να μπορεί να κάνει print screen το πμ της ΣΕ και να το δημοσιεύσει, ή ο ντετέκτιβ που ρωτάει για κάποιον, ή το μέντιουμ. Δεν το λέει κάπου στους κανόνες, αλλά για μένα εννοείται. Αλλά για να μην μπερδευόμαστε, θα το βάλουμε στους κανόνες την επόμενη φορά.

Από την αρχή του παιχνιδιού με τσάτισε πολύ η Himela. Δε ξέρω κάθε φορά που έμπαινα και έβλεπα ότι έγραψε σκεφτόμουν: ωχ!!! ποιον θα θάψει πάλι!!! Ήταν πολύ δυνατή παίκτρια και απέδωσε στο έπακρο τον ρόλο της και τώρα μετά το τέλος μας έδειξε και τις ικανότητές της στη συγγραφή. Θα χαρώ να γράψουμε ένα βιβλίο μαζί.

Μπες στη σειρά πουλάκι μου να σου υπογράψω αυτόγραφο.:pfff:

:P:P:P:P:P:P

(Ευχαριστώ για τα καλά σου λόγια...:redface:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Angelique.

Διακεκριμένο μέλος

Η Angelique. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 7,200 μηνύματα.
" Θα κοιμηθώ με το fantasmeno" ήταν ξανά το μήνυμα της Κλεοπάτρας εκείνη τη μέρα... "Δυο μέρες συνεχόμενα? Δεν επιτρέπεται. Μπράβο τέχνη ο Φαντασμένος!" :laugh: :redface:
Aχαχαχαχα. Οκ εδώ έλιωσα! :redface:

Να απαντησω στον freak .. Μπορει να βελτιωνομαι καπως περισσοτερο αλλα οταν εισαι ΣΕ μαθαινεις καλυτερα το παιχνιδι και κοβεις κινησεις απο ουδετερη πλευρα Επισης εχω απλετο χρονο να ασχοληθω με το game. Ααα και εγω θα μοιραζω καρτες απο τις 8 και μετα την ψηφοφορια
Σπύρο αυτό που λες από χθες για την "βελτίωση" στο παιχνίδι. Το Παλέρμο θεωρώ ότι δεν είναι έτσι. :confused:
Οκ πέραν από μερικά στάνταρ πράγματα.
Νομίζω ότι εκτός από λογική,πάει πολύ με το ένστικτο αυτό το παιχνίδι.
Επίσης θέλει να αφιερώσεις πολύ χρόνο σε αυτό.
Να πορωθείς με το Παλέρμο,να το βλέπεις και στα όνειρα σου που λένε!
Εγώ π.χ. αυτή τη φορά,ούτε χρόνο έδωσα,ούτε τίποτα.
Σε προηγούμενα Παλέρμο έβγαζα τα μάτια μου μπροστά από την οθόνη για αυτό είχα και αποτέλεσμα,αυτό θέλει το παιχνίδι νομίζω.
Γενικά δεν θα ξαναπαίξω Παλέρμο,αν δεν ήμουν σίγουρη ότι έχω πολύ χρόνο να αφιερώσω για αυτό. :redface:

"Χαίρομαι" τουλάχιστον που οι 3 ψήφοι που έδωσα δεν ήταν "τζάμπα" και είχαν πάει στην αστυνομικό Misskit. :redface:

Τι λέτε, λοιπόν, να απαγορέψουμε στους παίκτες να δηλώνουν ότι χρησιμοποίησαν την κάρτα όνειρο;
Ναι! Συμφωνώ και με όσα αναφέρεις στο πόστ σου Myrtle,σας το είχα πεί και από πμ,πως μου φαίνεται πολύ "εύκολο",αυτό με την κάρτα Όνειρο. :/: Καλύτερα να μένει κρυφή νομίζω.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Θα κάτσω να φτιάξω τους κανόνες και θα στους στείλω να τους ελέγξεις εσύ κι η Ζωή.

Η μόνη απορία που μου έχει μείνει από το παιχνίδι είναι η εξής: την Τετάρτη που η blue σκότωσε τη love, η love έγραψε σε ποστ της 4 δολοφόνους: fantasmenos, maria, Himela, Πατρεύς. Τους 3 πρώτους τους δικαιολογώ: τον Πατρέα πώς τον βρήκε; Θα ήθελα απάντηση σε αυτό πλζ.

Επίσης μια διευκρίνιση: τα θύματα δολοφονίας ΔΕΝ έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Το ημερολόγιο μίας συντονίστριας
.Eileen Edition.​

Πολύ ωραίο το ημερολόγιο!
Είναι ωραία να βλέπεις τα πράγματα ενώ είσαι ουδέτερος!

Να συνεχίσω όμως τις απορίες προς τη ΣΕ: (εφιάλτες θα βλέπουν τα κορίτσια με μένα και τις πολλές μου απορίες...)
1. Το ημερολόγιο λέει Eileen Edition.
Θα έχουμε και Myrtle Edition;
2. Εσεις ποιους υποστηριζατε;
Πόλιτες ή δολοφόνους; (θελουμε να μας πειτε και γιατι υποστηριζατε την ομαδα που υποστηριζατε)
Μην πείτε ουδέτερες, όλο και κάποια μιρκή προτίμηση θα είχε η καθεμία...
3. Βραβεία πότε θα πάρουμε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Σπυρακος (^^)

Περιβόητο μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 5,414 μηνύματα.
Πρέπει ο παίχτης να αναφέρει ότι χρησιμοποίησε την κάρτα όνειρο,να λέει ρόλο και μόνο αυτό γιατί έτσι γίνονται ωραίες μπλόφες:P Άσε Έλενα,λες και έχεις βάλει camera σπίτι μου.:P..όλη μέρα για το Παλέρμο μιλούσα..αφού τα συζυτούσα και με φιλους:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χοχο! Σας καλημερίζει και η πόρνη.:redface:

Η Phoebe πάλι μας βοηθούσε τόσο που την είχα για πόρνη!
That's me.:whistle:
Α καλά, αυτό με την άμεση προφυλάκιση της Κλεοπάτρας, ήθελα να σπάσω το πισί!!!! Ήμουν εδώ από τις 5 και την κρατούσα να την παίξω στις 8 παρά! Κι είχα διαβάσει τη φράση "παίζεται πριν το τέλος της ψηφοφορίας (7-8)" 800 φορές αλλά μπερδεύτηκα!!!!!
Χαχαχαχα, καλά να πάθεις! :pfff: :hug:
Η πορνη τελικα ποια ήτανε;
Κοιμηθηκε καμια μερα μαζι μου ή δεν της άρεζα;
Μπα, δεν είχες την τύχη. :lol:
Δυστυχως ομως..:P
Ποια έμεινε;
D
R
A
M
A
P
R
I
N
Z
E
S
S
I
N
Δεν εμεινε και καμια αλλη:P
Εεειι, με μαρτύρησες. :P
Η Ελενα ηταν αλεξισφαιρη!!Και πορνη;:P Μπααα δεν της φαινοτανε:P
Ενώ εμένα μου φαίνότανε; :mad:
Έτσι όπως σκεφτόμουν τις πιθανότητες του καρφώματος έρχεται ένα μήνυμα από την Κλεοπάτρα που έλεγε: "Θα κοιμηθώ με το fantasmeno". Καλέ τι λέει????:confused: Μετά πήρε μπρος το μηχάνημα και θυμήθηκα ότι ήταν η πόρνη!:redface:
Χαχαχαχα.
Αυτά είναι προσωπικά δεδομένα βρε Ζωή. :redface:
" Θα κοιμηθώ με το fantasmeno" ήταν ξανά το μήνυμα της Κλεοπάτρας εκείνη τη μέρα... "Δυο μέρες συνεχόμενα? Δεν επιτρέπεται. Μπράβο τέχνη ο Φαντασμένος!" :laugh: :redface:
Μα το είχα ξεχάσειιιι. :redface:
Καρφωνόταν τόσο πολύ που με παρέσυρε. :lol:

Τουλάχιστον δεν ανέφερες τις υπόλοιπες βραδιές.:look:

Εν πάσει περιπτώσει, συγχαρητήρια σε όλους! Παίξαμε πολύ καλά, αλλά κρίμα που δεν κράτησε πολύ. =\
Ευχαριστούμε και την αγαπητή ΣΕ μας, που έκανε ό,τι πιο πολλά μπορούσε για να μας ευχαριστήσει!:D

Υ.Γ. Έχω μια απορία. Εγώ έχασα ή νίκησα με τους πολίτες;:hmm: Είναι περίπλοκος ο ρόλος μου.:redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
τα βραβεία;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
Θα κάτσω να φτιάξω τους κανόνες και θα στους στείλω να τους ελέγξεις εσύ κι η Ζωή.

Η μόνη απορία που μου έχει μείνει από το παιχνίδι είναι η εξής: την Τετάρτη που η blue σκότωσε τη love, η love έγραψε σε ποστ της 4 δολοφόνους: fantasmenos, maria, Himela, Πατρεύς. Τους 3 πρώτους τους δικαιολογώ: τον Πατρέα πώς τον βρήκε; Θα ήθελα απάντηση σε αυτό πλζ.

Επίσης μια διευκρίνιση: τα θύματα δολοφονίας ΔΕΝ έχουν δικαίωμα για τελευταία λόγια.

Χιμέλα ο Πατρευς ήταν ύποπτος για μένα από το πρώτο του ποστ! Τον έχω ξανα δει σε παλέρμο να παίζει δολοφόνος και αυτές οι ασυναρτησίες του τύπου σίγουρα έχει κάποιο κακό ρόλο κλπ που έλεγε από το πρώτο του κιόλας ποστ τον κάρφωσαν αμέσως. Ακριβώς τα ίδια έλεγε και σε ένα άλλο παλέρμο που παίξαμε μαζί. Τον φαντασμενο τον ήξερα από την αρχή έτσι δεν άργησα να καταλάβω τη μαρία και εσένα σε κατάλαβα όταν οι συγκεκριμένοι χρήστες ψήφισαν τη χαρουλίτα για να σε σώσουν.

Νικήσαμε! :D

Α! Ξέχασα! Ο Πατρευς είχε να μπει μσν εδώ και 2 χρόνια περίπου και με το που ξεκίνησε το παλέρμο μπήκε! :loltooth:
Αν και είμαι χαζή και δε το πρόσεξα στην αρχή παρά μόνο όταν βγήκε! :P Δεν το καταλάβα από αυτό δηλαδή! Απλά επιβεβαιώθηκα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
γιατί; σε είχε φίλη;

τα βραβεία μας πού είναι;:rtfm: τα απαιτώ τώρα!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!





(:P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Myrtle

Διάσημο μέλος

Η Myrtle αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 36 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 2,779 μηνύματα.
Πολύ ωραίο το ημερολόγιο!
Είναι ωραία να βλέπεις τα πράγματα ενώ είσαι ουδέτερος!

Να συνεχίσω όμως τις απορίες προς τη ΣΕ: (εφιάλτες θα βλέπουν τα κορίτσια με μένα και τις πολλές μου απορίες...)
1. Το ημερολόγιο λέει Eileen Edition.
Θα έχουμε και Myrtle Edition;
2. Εσεις ποιους υποστηριζατε;
Πόλιτες ή δολοφόνους; (θελουμε να μας πειτε και γιατι υποστηριζατε την ομαδα που υποστηριζατε)
Μην πείτε ουδέτερες, όλο και κάποια μιρκή προτίμηση θα είχε η καθεμία...
3. Βραβεία πότε θα πάρουμε;

1. Εγώ δεν έγραφα ημερολόγιο. Με τόσα πμ που έπρεπε να διευθετήσουμε, πού να βρω χρόνοα για ημερολόγιο; Απορώ και πως πρόλαβε η Ζωίτσα να γράψει...:P
2. Προσωπικά δεν υποστήριζα κανέναν αλλά μπορώ να πω ότι από την 2η-3η μέρα και μετά λυπόμουν πολύ για τους δολοφόνους. Τους είχαν πάει όλα θεόστραβα. Δεν το είχα ξαναδεί αυτό το πράγμα σε Παλέρμο. Οπότε μετά από αυτό τους είχα λίγη περισσότερη συμπάθεια, είναι η αλήθεια!
3. Είναι σχεδόν έτοιμα! Όταν μπει η Ζωίτσα θα σας τα στείλουμε! ΥΠΟΜΟΝΗ και πάλι! :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χαρουλιτα

Διάσημο μέλος

Η Χαρουλιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Χημικός. Έχει γράψει 2,552 μηνύματα.
Για μενα τι εχετε να πειτε??
Για να βελτιωθω στο επομενο...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πω, μην κάνω λίγη ώρα παραπάνω να έρθω, πρέπει να γράψω πάλι έναν τόνο πράγματα...

Ως άλλος Ευκλείδης, ήρθε η ώρα να διατυπώσω το πρώτο αξίωμα, για το Παλέρμο του στεκιού: Η Άννα και ο φάντα έχουν ΠΑΝΤΑ, μα ΠΑΝΤΑ κακό ρόλο...

Σχόλιο με αφορμή αυτό που είπε η λαβ για το εμ ες εν: Ρε δολοφόνοι, την άλλη φορά χάλασε ολόκληρο παλέρμο, επειδή κάνανε βλακείες οι δολοφόνοι με το εμ ες εν και το χρησιμοποιούσατε σαν μέσο επικοινωνίας;; Την άλλη φορά επικοινωνήστε μέσω του τσατ, ίσως καρφωθείτε λιγότερο!!
Γενικότερο σχόλιο με βάση το προηγούμενο: Γενικώς, όταν με κάποια μέλη που παίζουμε μαζί το παιχνίδι, έχουμε προσωπικές επαφές και μας ξέρουν καλά, θέλει τεράστια προσοχή, γιατί είναι πολύ εύκολο να καταλάβουν τον ρόλο μας, μόνο και μόνο από την συμπεριφορά μας εκτός game...

Για το παιχνίδι: Ειλικρινά, ήταν τόσο μα τόσο άτυχοι οι δολοφόνοι και ανοργάνωτοι και -ορισμένοι από αυτούς(ονόματα δεν λέμε)- άμπαλοι, που ειλικρινά, δεν μπορούσα να πιστέψω ότι γινόταν αυτό και χάνανε τόσο εύκολα, που είχα αρχίσει να φοβάμαι ότι ήταν δολοφόνοι ο φρικ κι ο Βάιος και απλώς παίζανε εκπληκτικά, σε σημείο που ήμουν έτοιμος να επαναφέρω τον φαντασμένο(που δεν έκανα, γιατί είχαμε την ηχώ)... Ήταν από τα αξέχαστα παιχνίδια που περιέχουν μεγάλες συντριβές για την μία ομάδα... Θα το είχα ευχαριστηθεί πολύ περισσότερο αν άντεχαν 3-4 γύρους ακόμη οι δολοφόνοι, αλλά και αν είχα χρόνο να παίξω από την αρχή(btw, τον ρόλο μου δεν τον παραμέλησα παρ' όλα αυτά, αν και δεν πέτυχα κανέναν:redface:, και την μόνη φορά που δεν έσωσα άτομο, δεν μπορούσα να κάνω απολύτως τίποτα :P)...

Για το σπαμ: Σε κάποια φάση, ειδικά τις πρώτες μέρες που δεν έιχα και χρόνο και διάβαζα το θρεντ στο πόδι, ήθελα να σκοτώσω άτομα(κυριολεκτικά):mpinelik:... Να ποστάρουμε και να κάνουμε και την πλάκα μας, αλλά κάτι ποστ του Σπυράκου, του Μαυρούλη και της Χαρουλίτας(που δεν φτάνει που σπάμμαρε, δεν έλεγε και τίποτε σχετικό) νομίζω δεν παλεύονταν...

Για το επόμενο: Κάντε το ρε σεις το συντομότερο, γιατί αυτό δεν κράτησε σχεδόν καθόλου και μας άφησε με την όρεξη!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Για το επόμενο: Κάντε το ρε σεις το συντομότερο, γιατί αυτό δεν κράτησε σχεδόν καθόλου και μας άφησε με την όρεξη!!

Ρε παιδια ας συμφωνησουμε να μπουν 2-3 ατομα ΣΕ κι ας ανοιξει αμεσα νεο νημα με συμμετοχες
Αλλωστε σχεδον ολοι απ εδω θα ξαναπαιξουμε
Δεν νομιζω κανενας να μη θελει
Εγω προσφερομαι για ΣΕ, ας ερθει κ ο σπυρακος π θελει, μαζι με εναν mod και οι υπολοιποι ειναι ετοιμοι
Αφηνουμε τις συμμετοχες ανοιχτες για 1 βδομαδα κ απ 2/1 το ξεκιναμε
Ξερω οτι τ διαστημα ειναι πολυ μικρο αλλα αυτο ηταν απ τα πιο συντομα παλερμο π εχουν παιχτει
Και τωρα ειναι γιορτες και οι περισσοτεροι θελουν ακομη ενα
Τι λετε;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Μεταφέρω κάποιες ιδέες για το παιχνίδι εδώ για να συνεχιστεί η κουβέντα. Για σχόλια για το συγκεκριμένο παιχνίδι συνεχίστε εδώ ως κι αύριο που θα κλειδωθεί.;)

Σχετικά με το νέο παιχνίδι, θα ενημερωθείτε σύντομα. Ίσως γίνει ένα ακόμα παλέρμο αρχή του χρόνου. Stay tuned!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ για ακόμη ένα παλέρμο αυτές τις γιορτές. Δεν το απολαύσαμε τόσο, κράτησε τόσο λίγο. =\

Καλό θα ήταν να υπάρχουν 2 mods στην ΣΕ, αν δεν μπορεί ο ένας να μπει μια καθορισμένη ώρα, να μπει ο άλλος σε περίπτωση που χρειαστεί να μπει δημοσκόπηση.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
θέλουμε βραβεία!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κάνε υπομονή κ.Δολοφόνε. :P
Όποτε μπορέσουν τα κορίτσια θα μας τα δώσουν. ^^

Πάρε μπισκοτάκια προς το παρόν. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

blue_butterfly

Τιμώμενο Μέλος

Η Ριρίκα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 25,456 μηνύματα.
Συμφωνώ κι εγώ για ακόμη ένα παλέρμο αυτές τις γιορτές. Δεν το απολαύσαμε τόσο, κράτησε τόσο λίγο. =\

Καλό θα ήταν να υπάρχουν 2 mods στην ΣΕ, αν δεν μπορεί ο ένας να μπει μια καθορισμένη ώρα, να μπει ο άλλος σε περίπτωση που χρειαστεί να μπει δημοσκόπηση.

Ντάξει μπορούν να ζητήσουν και από ένα mod παίχτη να βάλει δημοσκόπηση.:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ντάξει μπορούν να ζητήσουν και από ένα mod παίχτη να βάλει δημοσκόπηση.:P

Σωστη
Ο μοντ χρειαζεται για να σβηνει ποστς, κλειδωνει το θεμα οταν χρειαζεται, παρατηρει τα μηνυματα για να ξερουμε αν γινεται κατι κατω απ το τραπεζι, κι αλλα τετοια
Ενας νομιζω αρκει
Αλλα ας βρεθει ενας που να θελει να μπει ΣΕ
Εκτος κι αν δε θελετε να το κανουμε τωρα τις γιορτες το παιχνιδι... :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 31,053 μηνύματα.
Σωστη
Ο μοντ χρειαζεται για να σβηνει ποστς, κλειδωνει το θεμα οταν χρειαζεται, παρατηρει τα μηνυματα για να ξερουμε αν γινεται κατι κατω απ το τραπεζι, κι αλλα τετοια
Ενας νομιζω αρκει
Αλλα ας βρεθει ενας που να θελει να μπει ΣΕ
Εκτος κι αν δε θελετε να το κανουμε τωρα τις γιορτες το παιχνιδι... :(

Δεν είναι ακριβώς έτσι Δημητράκη, γιατί αν εγώ πχ είμαι παίκτης και πάω και σβήσω ποστ κάποιου επειδή είναι οφ τόπικ, μπορεί να με υποπτευθεί οτι έχω κάποιο λόγο που το κάνω. Γι' αυτό σε αυτό το παιχνίδι δεν πείραξα ούτε εγώ και νομίζω κι ούτε άλλος μοντ κανένα ποστ.:/:

Αν συμφωνήσουμε στους κανόνες και βρεθεί ΣΕ, ίσως γίνει κι άλλο τώρα στις γιορτές. Λίγη υπομονή.;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 2 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top