Παλέρμο #33 - The Game

Ποιός θα είναι ο πιο αδύναμος κρίκος;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 12)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
εγώ θα ψηφίσω τζέι! δεν μπορώ ,μετά την τρομερη συζητηση που ειχαμε όταν φτιάχναμε την προκυρηξη για τον Βάιο περί κιμάδων και σουτζουκακίων(ακομα τα θυμαμαι και γελαω), να ψηφισω soter:pfff: jj! από εμένα... ΣΕ περιμένω την ανανεωμενη λιστα :hehe:
Δεν μπορούσατε να βάλετε κάτι που να με αντιπροσωπεύει καλύτερα; :ermm: :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Δεν μπορούσατε να βάλετε κάτι που να με αντιπροσωπεύει καλύτερα; :ermm: :pfff:
Εγώ στη θέση τους, θα έβαζα ένα σπασμένο sony vaio:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Εγώ στη θέση τους, θα έβαζα ένα σπασμένο sony vaio:P
:stunned:
Προτιμώ νιτρογλυκερίνη.:bounce:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

toi_toi

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο toi_toi αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 1,051 μηνύματα.
και δολοφονος θα γινόταν η πεταλουδίτσα.
την ειρηνη θα κανεμε!:P
βασικά σκοπό είχα να κάνω την rinaking δολοφόνο, να συνεχίσει να μου τα χώνει, να βγω, να δείτε πως είμαι δολοφόνος και να μην την υποπτεύεστε. αλλά τελικά.............:D

ναι γιατι μας ειχε σπασει τα νευρα!:mad::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

soter

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο soter αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Έχει γράψει 212 μηνύματα.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
:stunned:
Προτιμώ νιτρογλυκερίνη.:bounce:
Οκέικ:P
________________________________________________________________________
Περίμενα, πάντως, κάποιον να πει ότι είμαι δολοφόνος, λόγω αβατάρ:P:hmm: Είχα αλλάξει το αβατάρ μου, μόλις άρχισε το Παλέρμο. Δεν είναι τυχαίος ο χαρακτήρας. Γράφει ονόματα σε ένα τετράδιο και μετά από λίγο τα θυματα πεθαίνουν:P

Μάλλον δεν υπήρχε κάποιος anime fan στην παρέα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Οκέικ:P
________________________________________________________________________
Περίμενα, πάντως, κάποιον να πει ότι είμαι δολοφόνος, λόγω αβατάρ:P:hmm: Είχα αλλάξει το αβατάρ μου, μόλις άρχισε το Παλέρμο. Δεν είναι τυχαίος ο χαρακτήρας. Γράφει ονόματα σε ένα τετράδιο και μετά από λίγο τα θυματα πεθαίνουν:P

Μάλλον δεν υπήρχε κάποιος anime fan στην παρέα:P

yeah here I am! but I only watch pokemon! απο Σεπτεμβρη θα δουμε και απο αυτα;) αντε θα σε κανω παρεα:P:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Παιδιά μιλήστε και οι υπόλοιποι! ^^
Θέλουμε να ακούσουμε απόψεις για το γκέιμ! :happy:

Ελάτε, μην ντρέπεστε. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.
Παιδιά μιλήστε και οι υπόλοιποι! ^^
Θέλουμε να ακούσουμε απόψεις για το γκέιμ! :happy:

Ελάτε, μην ντρέπεστε. :redface:

Κλεοπάτρα το προηγουμενο αβαταριο ηταν απλά γαματο!:redface: γιατι άλλαξες;:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

foreverfreak

Διάσημο μέλος

Ο Βαγγελας αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Επαγγελματίας οδηγός και μας γράφει απο Αροανία (Αχαΐα). Έχει γράψει 2,618 μηνύματα.
Ρε JJ εννοειται πως ειμαστε anime fans, αλλα σιγα να μην εμπαινα στον κοπο να σε κατηγορησω, επειδη ειχες avatar απο το death note:P!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Κλεοπάτρα το προηγουμενο αβαταριο ηταν απλά γαματο!:redface: γιατι άλλαξες;:(
Γιατί την βαρέθηκα, ήθελα μια αλλαγή. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Devina

Τιμώμενο Μέλος

Η Devina αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 5,968 μηνύματα.
στη ΣΕ που έκανε το καλύτερο δυνατό για εμάς

Soter, ευχαριστούμε ρε συ!Μιας και είσαι και ο μόνος που μας το είπε, ήθελα να στο πω από όταν έκανες το post. :hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

jj!

Τιμώμενο Μέλος

Ο jj! αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος. Έχει γράψει 13,477 μηνύματα.
Ρε JJ εννοειται πως ειμαστε anime fans, αλλα σιγα να μην εμπαινα στον κοπο να σε κατηγορησω, επειδη ειχες avatar απο το death note:P!!
Η αλήθεια είναι, ότι από αυτό το Παλέρμο, περίμενα τα πάντα:look: Είχε αρκετές "άκυρες" υποψίες:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MAYROULIS

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 1,900 μηνύματα.
λοιπόν, εγώ νόμιζα πως ο τζέι ήταν δολοφόνος αλλά όχι λόγω του άβαταρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εχέμυθη

Περιβόητο μέλος

Η Εχέμυθη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 5,863 μηνύματα.
Ρε παιδια εγω τι να πω που νομιζα οτι η Rinaking ηταν Σ/Κ ;;;;;;;Αλλα ειπαμε...καινουργια οποτε διακιολογουμαι...χιχιχιχιχι!!!;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Catalyst

Επιφανές μέλος

Ο Catalyst αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 9,434 μηνύματα.
Να ευχαριστήσω κι εγώ με τη σειρά μου όσους παίκτες βοήθησαν να γίνει ένα όμορφο παιχνίδι.
Επίσης, να πούμε πολλά ευχαριστώ στην ΣΕ (Devina, _elena_, Κλεοπάτρα^^-νυν Drama Prinzessin) που κατάφερε να κουμαντάρει όλο αυτό το μπούγιο (:P) και απαντούσε με μεγάλη υπομονή σε κάθε ερώτησή μας.:)


Αφού σταματήσατε να μιλάτε, δεν υπάρχει λόγος να παραμείνει το θέμα ανοικτό, άρα κλειδώνεται.:lock:

Μέχρι τη διεξαγωγή του επόμενου παλέρμο, μπορείτε να συζητάτε εδώ θέματα που αφορούν στο παιχνίδι και/ή, γιατί όχι, να καταθέσετε τις δικές σας προτάσεις που πιθανόν να βοηθούσαν στη βελτίωση του game.:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top