Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,963 μέλη και 2,478,057 μηνύματα σε 78,923 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 279 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

5 Πράγματα που δεν ξέρετε για μένα…

Loreley

Επιφανές Μέλος

H Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 2,212 μηνύματα.

H Loreley έγραψε: στις 23:06, 11-04-12:

Αρχική Δημοσίευση από Frida_sp
4)εχω septum αλλα η μαμα ΔΕΝ το 3ερει
μα δεν το έχει δεί;;;

-----------------------
στο θέμα μας:
1)Έχω ως όνειρο να πάω τουλάχιστον μία φορά εξωτερικό, να μάθω ιταλικά και να παίζω βιολί.
2)Δεν μαρέσει η γυμναστική αλλά λατρεύω το χορό.
3)Έχω κακαριστικό και πραγματικά αξέχαστο γέλιο.
4)Μαρέσει η ταβανοθεραπεία και το να σκέφτομαι πράγματα που αποκλείεται να συμβούν αν και θα ήθελα
5)σε λίγα χρόνια θα ήθελα να κάνω side labret piercing

αυτάαααααα
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Frida_sp (Σπυ)

Νεοφερμένος

H Σπυ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Μαθητής/τρια και μας γράφει απο Βόλος (Μαγνησία). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H Frida_sp roses are red,violets are blue... έγραψε: στις 19:49, 12-04-12:

δν τ φοραω μπροστα της ρεεε!!

1)κουρευτηκα σημερα
2)εχω facebook μ μια φιλη μ
3)εχω κ tumblr
4)εχω κ msn...
5)αγορασα αδιαβροχο αλλα δν εχω τι να βαλω στν ανασταση
1
Παράθεση

Dalian (Substrata)

Επιφανές Μέλος

H Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 25 ετών . Έχει γράψει 2,609 μηνύματα.

H Dalian έγραψε: στις 20:18, 12-04-12:

Είμαι λιγάκι γλωσσού
Παράθεση

μαριώ

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H μαριώ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ζωγράφος (Αττική). Έχει γράψει 110 μηνύματα.

H μαριώ έγραψε: στις 04:30, 06-09-12:

• μεχρι τα 12 δεν ετρωγα αλλο κρεας εκτος απο κοτοπουλο, η χοιρινη μπριζολα μου φαινοταν χαλια.
  • ακομα δεν ξερω κολυμπι παροτι φετος εκανα φιλοτιμες προσπαθειες
  • οταν ασχολουμαι με δουλειες του σπιτιου προσπαθω για το βελτιστο αποτελεσμα απο αποψη συμμετριας και καθαριοτητας (σε σημειο να συγκρινω εως χιλιοστο το υψος βιβλιων για να τα βαλω στη σωστη σειρα απο το μεγαλυτερο στο μικροτερο)
  • οταν γεννηθηκα λογω μικρης διακοπης της γεννας το πανω μισο του κεφαλιου μου ηταν μπλαβι ενω τα μαλλια που ειχα ως εμβρυο ηταν ακαταστατα. η μαμα μου αργοτερα μου εξομολογηθηκε οτι καποια στιγμη μου γυρισε την πλατη και κοιταγε το μωρο της διπλανης που ηταν πανεμορφο.
  • το αποτελεσμα της εφηβειας ηταν για μενα στροφη 180 μοιρων. απο μικρη κουκλιτσα, καλη μαθητρια, με ροζ νυχια, ροζ δωματιο, κουκλακια και ευαισθητη να ειμαι υπερμαχος της λογικης (σε βαθμο αναισθησιας), να διαβαζω ελαχιστα και να εχω ξεγραψει ο,τιδηποτε girly (εκτος απο το δωματιο το οποιο λειτουργει σαν υπενθυμιση του παρελθοντος). τελευταια αναπολω τις παλιες μερες κυριως γιατι μου φαινεται αδυνατο να ξαναγυρισω εκει.
  • μικρη ημουνα ησυχη σε βαθμο κακουργηματος. συχνα η μαμα φωναζε "μαριαα" "ναι;" "ζεις;" "ναι" . καθομουν και επαιζα μονη μου. Ακομα μου αρεσει να περναω χρονο μονη μου αλλα ως αναισθητη διωχνω τους ανθρωπους απο γυρω μου απροκαλυπτα. (εκφραζομαι λιγο ωμα στο στεκι αλλα μαλλον τα διατυπωνω μηπως και τα συνηδητοποιησω αυτα που κανω)
  • θυμαμαι ακομα μια ιστορια που περιεγραψε ενας συμμαθητης μου μες στην ταξη στην β΄δημοτικου. Οτι ειχε παει να αναψει το φως οντας βρεγμενος και τον χτυπησε ρευμα. απο τοτε το σκεφτομαι καθε φορα που αγγιζω διακοπτη,
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη μαριώ : 06-09-12 στις 05:38.
Παράθεση

Imadlak (Άννα)

Τιμώμενο Μέλος

H Άννα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Παραγωγός και μας γράφει απο Ουγγαρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.

H Imadlak έγραψε: στις 10:59, 20-09-12:

1)έχω μεγάλη αδυναμία στα λούτρινα
2)είμαι εθισμένη στις ταινίες
3)θέλω κάποια στιγμή στο μέλλον να πάρω ένα σκύλο
4)πίνω πολλά λίτρα νερό τη μέρα
5)θα ήθελα να είχα μάθει μπαλέτο μικρότερη,τώρα είναι αργά...
1
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 17:42, 24-10-14:

1.Ειμαι πολυ καλη στον γραπτό λογο.
Μαλιστα σκεφτομαι να ασχολιθω κι
επαγγελματικα (εχω καιρό μπροστά μου)

2.Ειμαι παντοτε χαμογελαστη!!!
Ποτέ δεν χανω το χαμογελο μου.
Γιατί το χαμόγελο μου είναι η δύναμη μου...

3.Οταν ημουν μικρή το κομμωτήριο
το ελεγα κουρευτιριο. (Ειχε και λιγη λογικη
αφου εκεί κουρευομαστε.)

4.Δεν ειμαι απο τον Ωρωπό αλλά απο
την Αθηνα απλα εχω μετακομίσει.

5.Εχω μπει μια και τελευταία φορα
παραστατης!!! Στην εκτη δημοτικού
την 25η Μαρτίου.
Παράθεση

methexys

Τιμώμενο Μέλος

H methexys αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Πολωνία (Ευρώπη). Έχει γράψει 7,961 μηνύματα.

H methexys έγραψε: στις 00:13, 25-10-14:

1. Η σοκολάτα και ο καφές ειναι οι αδυναμίες μου. Ο συνδυασμός τους ειναι ακομα καλύτερος.
2. Οταν ειμαι κουρασμένη κάθε απόπειρα να επικοινωνήσετε μαζί μου θα παει χαμένη Δεν λειτουργώ οταν ειμαι κουρασμένη
3. Το όνειρο μου ειναι να ταξιδέψω στην Ασία (Ιαπωνία κυρίως)
4. ...καιιι να εχω μια καλη επαγγελματική πορεία, γενικά ειμαι φιλόδοξη
5. Θελω πολυ ενα σκυλάκι
1
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Ενδιαφέρεται για μένα ? - Από Mairh-Mairh
      Το θέμα έχει λάβει 5 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Συζήτηση ...επι προσωπικού.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 25-10-15 στις 21:26.
    • Με συγχωρείτε…λάθος…?! - Από prime
      Το θέμα έχει λάβει 43 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ερωτικές Σχέσεις.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 17-09-11 στις 03:18.
    • Γιώργος …κέρασε, Μυλωνάς… ήπιε - Από H-M
      Το θέμα έχει λάβει 4 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-06-10 στις 20:15.
    • Τι συμβαίνει με μένα; - Από Katerina192
      Το θέμα έχει λάβει 16 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Προβλήματα με τον κοινωνικό περίγυρο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 03-05-10 στις 12:24.
    • Ετυχε και σε μενα ... - Από phyllis
      Το θέμα έχει λάβει 39 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Σεξουαλικά προβλήματα και απορίες.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 14-08-07 στις 09:06.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα