Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,969 μέλη και 2,478,525 μηνύματα σε 78,942 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 161 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Μια ιστορία...

iordaki-s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O iordaki-s έγραψε: στις 18:17, 10-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 22:33, 10-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι...
1
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 22:53, 10-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 23:19, 10-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!

(εχω μεγαλη περιεργεια για την τροπη αυτης της ιστοριας )
1
Παράθεση

Maraki4you

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Maraki4you έγραψε: στις 11:37, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 12:06, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Βάσω. αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Άνεργος/η . Έχει γράψει 5,599 μηνύματα.

H Claire Rentfield έγραψε: στις 12:36, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο
Παράθεση

timonierhs

Περιβόητο Μέλος

Ο timonierhs αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Έχει γράψει 1,243 μηνύματα.

O timonierhs έγραψε: στις 12:41, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους
Παράθεση

roccohooshie (Μαρία)

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Μαρία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Λάρισα (Λάρισα). Έχει γράψει 71 μηνύματα.

H roccohooshie έγραψε: στις 14:31, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται

ΥΓ: μία λέξη κάθε φορά, ακόμη κι αν είναι άρθρο, μόνο τα σημεία στίξης μπορούμε να βάζουμε επιπλέον
1
Παράθεση

Loony

Διάσημο Μέλος

H Loony αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 611 μηνύματα.

H Loony έγραψε: στις 16:48, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

Ο Φρεντος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 1,125 μηνύματα.

O Φρεντος έγραψε: στις 18:58, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες
Παράθεση

iordaki-s

Εκκολαπτόμενο Μέλος

Ο iordaki-s αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 62 μηνύματα.

O iordaki-s έγραψε: στις 20:03, 11-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις
Παράθεση

wherever

Δραστήριο Μέλος

H wherever αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 170 μηνύματα.

H wherever έγραψε: στις 23:13, 11-06-15:

Αρχική Δημοσίευση από iordaki-s
Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen
είναι πάνω από μια λέξη αλλά δεν αντεξα να μην το πω!
1
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 32 ετών , επαγγέλεται Μηχανικός αεροσκαφών και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 4,623 μηνύματα.

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 11:14, 12-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen!

Την επόμενη...
1
Παράθεση

Claire Rentfield (Βάσω.)

Επιφανές Μέλος

H Claire Rentfield έγραψε: στις 12:16, 12-06-15:

Xθές πήγα στον γιατρό και πήρα ένα μπλε μπουκάλι και εξετάστηκα, όμως ένιωσα ανατριχίλα γιατί κάποτε που είχα πάει σε ένα άλλο παράξενο ιατρείο μου έδωσαν, ένα πράσινο μπουκάλι που περιείχε βότανα!Τα βότανα αυτά είναι από τον Αμαζόνιο. Χορηγούνται σ'όσους κυριεύονται από ανεξέλεγκτες δυνάμεις σαν κι αυτες που είχαν οι XMen!

Την επόμενη όταν ξύπνησα...
Παράθεση

blonde_angel

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H blonde_angel αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Αισθητικός . Έχει γράψει 113 μηνύματα.

H blonde_angel ~Επανάσταση; έγραψε: στις 13:26, 12-06-15:

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως...
Παράθεση

mindcircus

Επιφανές Μέλος

H mindcircus Open Mind, Open Heart έγραψε: στις 13:35, 12-06-15:

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα...
Παράθεση

Maraki4you

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Maraki4you αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 20 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια . Έχει γράψει 64 μηνύματα.

H Maraki4you έγραψε: στις 15:24, 12-06-15:

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν
Παράθεση

Φρεντος

Περιβόητο Μέλος

O Φρεντος έγραψε: στις 15:49, 12-06-15:

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν εμφανιστεί
Παράθεση

Χρυσα21

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Χρυσα21 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 124 μηνύματα.

H Χρυσα21 έγραψε: στις 16:40, 12-06-15:

Την επόμενη όταν ξύπνησα παρατήρησα πως εξανθήματα είχαν εμφανιστεί. Τοτε
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια

• Παρόμοια Θέματα
    • Η ιστορία μου... - Από fmarulezkd
      Το θέμα έχει λάβει 9 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Μπερδέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 15-11-13 στις 20:02.
    • Πώς μαθαίνετε την Ιστορία; - Από anna812000
      Το θέμα έχει λάβει 70 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Ιστορία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-07-12 στις 12:08.
    • Η ιστορία σας - Από Scoros
      Το θέμα έχει λάβει 21 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Λογοτεχνία.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 28-07-10 στις 23:23.
    • Αμφισβητώντας την Ιστορία - Από Oralee
      Το θέμα έχει λάβει 23 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Πολιτική - Κοινωνικά θέματα.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 24-05-10 στις 10:06.
    • [18/05/09] Ιστορία - Από Guest 392017
      Το θέμα έχει λάβει 17 απαντήσεις και βρίσκεται στην κατηγορία Αρχείο.
      Το τελευταίο του μήνυμα δημοσιεύτηκε 29-07-09 στις 03:37.
  • Προηγούμενο Θέμα Επόμενο Θέμα