Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,984 μέλη και 2,479,059 μηνύματα σε 78,960 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 315 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Τι θα έπαιρνες από τον προηγούμενο και τι θα του χάριζες;

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 19:33, 12-09-12:

Γεια σας! Τι θα περνατε απο τον προηγουμενο και τι δικο σας θα του δινατε? πχ: Θα επερνα το αβαταρ και θα του χαριζα την υπογραφη μου... Δεν ειναι απαραιτητα θα θελετε κατι εξωτερικα αλλα και εσωτερικα... οπως: την ευαισθησια του κλπ
Καλη διασκεδαση
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 16:06, 13-09-12:

θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser ) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 18:57, 13-09-12:

Αρχική Δημοσίευση από MAYROULIS
θα έπαιρνα τις γνώσεις σου στα γερμανικά και θα σου έδινα τις δικές μου (μην ανυσηχείς, ich spreche Desutsch aber du kannst besser ) ελ΄πιζω να το έγραψα σωστά
Du sprichst ziemlich gut! Ελα βρε θα μαθεις και καλυτερα!!!!
Παράθεση

MAYROULIS (Μαυρουλάκης Φαγανάκης)

Νεοφερμένος

Ο Μαυρουλάκης Φαγανάκης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 11 ετών , επαγγέλεται Μοντέλο και μας γράφει απο Ρόδος (Δωδεκάνησα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.

O MAYROULIS σε μιτινγκ με ενα μπολ κροκέτες έγραψε: στις 20:43, 13-09-12:

Danke
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 17:04, 15-09-12:

Bitte
Παράθεση

EnnisDelMar!

Διάσημο Μέλος

H EnnisDelMar! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Διαιτητής . Έχει γράψει 602 μηνύματα.

H EnnisDelMar! fresh έγραψε: στις 22:20, 04-07-13:

θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα
1
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 22:24, 04-07-13:

Αρχική Δημοσίευση από ImEirini!
θα έπαιρνα την ικανότητά της στα μαθηματικά και θα έδινα ένα το Faust του ‎Goethe στα γερμανικα
με συγκηνεις ρε συ!
Θα επερνα λοιπον το Faust του Γκετε και θα της εδινα μετα χαρας λιγες γνωσεις μου στα μαθηματικα
Παράθεση

Στρουφιτα

Εκκολαπτόμενο Μέλος

H Στρουφιτα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μαθητής/τρια . Έχει γράψει 126 μηνύματα.

H Στρουφιτα ΒΑΡΙΈΜΑΙ... έγραψε: στις 17:34, 23-10-14:

Θα επερνα τον τροπο
με τον οποιο την κανει να
φαινεται τοσο γλυκιά.
Τωρα ελπιζω πως και στην πραγματικότητα
να ειναι ετσι ο χαρακτηρας σου,
τουλάχιστον απο τον τροπο που
γραφεις δειχνεις πολυ γλυκιά και
ευαισθητη!¡!¡!¡!
Στον επομενο θα εδεινα
το ταλεντο να γραφει πολυ
ωραία γραπτα κειμενα
και εκθεσεις...
(Ελπιζω τουλάχιστον να της/του
χρησιμεύσει)
Παράθεση

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 13:00, 26-10-14:

Ω ευχαριστω κοριτσαρα
Θα επαιρνα το ονομα της και αυτο που μου χαρισε φυσικα!
Και θα της εδινα λιγο απο την ευαισθησία που θελω να αποβάλω
Παράθεση
Απάντηση στο θέμα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια