Σκέψεις... I

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Oralee

Τιμώμενο Μέλος

Η Κωνσταντίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 45 ετών και μας γράφει απο Γλυφάδα (Αττική). Έχει γράψει 15,765 μηνύματα.
Φέρνω τύχη ό,που και να πάω. Σκέφτομαι να ζητάω ποσοστά πλέον. Δυο δυο στη μπανιέρα δυο δυο , δυο δυο :whistle:. Και που'σαι ακόμα...αν μείνω εδώ για κανένα μήνα ακόμα θα παντρέψω πέντε έξι ακόμα. 'Αρε προφήτη ερημοσπίτη, ο αγώνας τώρα δικαιώνεται. Στο δρόμο που χάραξε το Χρυσό Κουφέτο. Είμαι ο Μητσοτάκης απ'την ανάποδη. Καλέστε με την Πρωτοχρονιά να σας κάνω ποδαρικό, με καύσωνα οι μπαταρίες μου είναι πεσμένες, αν είχε πιο καλό καιρό θα τους πάντρευα κιόλας.

Tι πίνεις; :P:hehe:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.

Δεν πίνω. Μασάω. Φύλα δάφνης όπως η Πυθία. Για τις 2 επιτυχίες του στεκιού μιλάω. Δεν διαπίστωσες την δεύτερη ? ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Αμπελόκηποι - τζιτζιφιές 25 χιλιόμετρα, 45 λεπτά στους 40 βαθμούς κελσίου.....

Μπα, το έχω κλείσει σίγουρα :P

Kαλά, κάτσε να δεις πόσα χιλιόμετρα θα κάνω εγώ αύριο. Και πήγαινε και πήγαινε...ούτε ταινία του Αγγελόπουλου να'ταν :D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

travel_lover

Διάσημο μέλος

Η travel_lover αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,202 μηνύματα.
καλέ ποια είναι τα δεύτερα πιτσούνια του στεκιού;; χάνω επεισόδια...

ε, έτσι όπως έχει κουρκουτιάσει το ξερό μου, πως να μην τα ΄χασω; κ για όλα φταίει ο λαγός!:mad:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
καλέ ποια είναι τα δεύτερα πιτσούνια του στεκιού;; χάνω επεισόδια...

ε, έτσι όπως έχει κουρκουτιάσει το ξερό μου, πως να μην τα ΄χασω; κ για όλα φταίει ο λαγός!:mad:

Τυφλός τα τ'ώτα τον τε νουν τα τ'ώματα ει. Μα ποιός είμαι τελικά ? Ο Ζουράρις ?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
ποσα πιτσουνια εχει το στεκι εκτος απο μενα και το καγιρακι?? :P


(kajira my love :P)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δυο νέους απ'ότι γράφουν οι ίδιοι δηλαδή, οπότε δεν τους έκανα βούκινο εγώ. :)
Το θερμόμετρο στο στέκι ανέβηκε επικίνδυνα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
κατσε καλε, αυτους λες? θα μας το πουν οι ιδιοι αν ειναι...
:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

viki_thess

Διακεκριμένο μέλος

Η ΒΑΣΩ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 44 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,621 μηνύματα.
ακομη φουσκωμενη ειμαι απ το μεσημεριανο φαγητο γμτ:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
Γειά σου ρε Μαζωνάκη ποιητή να ούμε...8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εμ, οι χαμενες αγαπες....

τελικα το εκανα ιδιωτικο το blog.

μη μαζευεται καθε καρυδιας καρυδι....:/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
Everything burns..
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Valder

Τιμώμενο Μέλος

Ο Αυτοκράτωρ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Χρηματιστής και μας γράφει απο Αυστρία (Ευρώπη). Έχει γράψει 27,823 μηνύματα.
εμ, οι χαμενες αγαπες....

τελικα το εκανα ιδιωτικο το blog.

μη μαζευεται καθε καρυδιας καρυδι....:/:

Για το Μαζωνάκη πήγαινε αυτό; Όχι όχι δεν υπάρχουν χαμένες αγάπες! Ένα ψητό της κατσαρόλας μόνο που μου φώναζε πρίν λίγο:

Σ' έχω επιθυμήσει, σ' έχω επιθυμήσει....δε μπορώ στα μικροκύματα λεπτό, βγάλε μ' έξω, χάρη θα στο χρωστώ!

Κι εγώ ανταπάντησα:

Σ' έχω ξεροψήσει, σ' έχω ξεροψήσει.... πείνασα πριν δύο λεπτά, κι ήδη σε λυπάμαι αρκετά!


Χελ γιέα!8)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Hunter

Περιβόητο μέλος

Ο Θοδωρής αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 53 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 6,241 μηνύματα.
ποσα πιτσουνια εχει το στεκι εκτος απο μενα και το καγιρακι?? :P


(kajira my love :P)
εχασα κατι εδω...........:worry: :thinking:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
Για το Μαζωνάκη πήγαινε αυτό; Όχι όχι δεν υπάρχουν χαμένες αγάπες!
..
Χελ γιέα!8)

OXI valder, καμια σχεση.

σιγοτραγουδουσα βασιλη, απλα.

hunteraki, σου στελνω πμ :P
δεν υπαρχει λογος ανησυχιας!!:redface:


πσ. η σκεψη μου, η φωνη μου και η μεγαλη ταύλα μου...
https://www.youtube.com/watch?v=pul-z3tpSOI&mode=related&search=
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

*marouli*

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Μαρία με τα κιτρινα! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 1,001 μηνύματα.
Θα 'μαι πάντα εγω μες στο όπλο σου η σφαίρα....
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DrStrangelove

Περιβόητο μέλος

Ο DrStrangelove αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Μοντέλο. Έχει γράψει 5,311 μηνύματα.
Δεν φοβαμαι τίποτα, δεν ελπίζω τίποτα (μάλλον λίγο ψέμμα είναι αυτό), είμαι ελεύθερος τελικά ? Μπααααα δεν είμαι.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Mitsos The Great

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών και μας γράφει απο Βαρθολομιό (Ηλεία). Έχει γράψει 2,165 μηνύματα.
Ματσ μουτσ:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Giovanna

Επιφανές μέλος

Η Giovanna αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 8,086 μηνύματα.
εχμ.... θελω να ειναι καλα... ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΚΑΛΑ...
ΑΥΤΟ ειναι ο στοχος μου, αυτο ειναι που με απασχολει, αυτο ειναι που θελω...
να ειναι καλα!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

misslittledevil

Επιφανές μέλος

Η misslittledevil αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 40 ετών. Έχει γράψει 8,197 μηνύματα.
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ να ειναι συμπτωση.. :|
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 16 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 2 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 16 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top