Palermo #43 - Επιδημική έκρηξη

Ψηφοφορία 15/7 - Ποιος θέλετε να αποχωρήσει;
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 11)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

i_lie_us

Διάσημο μέλος

Ο i_lie_us αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,090 μηνύματα.
Θα προτιμούσα βραβείο "Κρίση Ταυτότητας" ή "Είμαι αλεξίσφαιρος, αλλά δεν είμαι κιόλας" η αλήθεια είναι :P

Τελευταίο μου σχόλιο, θεωρώ ότι ήταν γενικά ένα ωραίο παιχνίδι (όχι ότι έχω και μεγάλη πείρα, λέμε τώρα ρε παιδί μου), με αγωνία και ίσως αμφίρροπο μέχρι ενός σημείου. Κράτησε πολύ, και ίσως στην αρχή να ήταν λίγο μπάχαλο με τόσες συμμετοχές βέβαια, αλλά από τους 15-16 και κάτω κυλούσε πιο καλά θαρρώ.

Μεγάλη υπόκλιση στη ΣΕ που κάηκε τόσο καιρό και προσπαθούσε να είναι όσο γρήγορη και επιμελής μπορούσε :flowers:

Άντε, και του χρόνου βρε παλιόπαιδα, καλά να περάσετε :kissing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Cupid

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Cupid αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 321 μηνύματα.
Χαχαχαχα!! Ακόμη το φωνάζω το είμαι αθώος. Και το βραβείο άγνωστος/νέο μέλος/δεν ξέρω σχεδόν κανέναν μην χρησιμοποιείται τα μικρά σας ονόματα, θα μου ταίριαζε:Ρ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Nefeli Graf

Περιβόητο μέλος

Η Nefeli Graf αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,346 μηνύματα.
Πρέπει να ζητήσω συγγνώμη από τα παιδιά (της ομάδας), και κυρίως από τον tsarachaf (και την Guest 278211 :lol:), που του(ς) είχα σπάσει τα νεύρα.
Να σας εξηγήσω τι γινόταν. Ξεκινούσα έκανα αρκετές παραθέσεις για να σχολιάσω. Αλλά όταν πήγαινα να γράψω κάτι δεν μου φαινόταν καθόλου πειστικό. "Έμπαζε" από παντού. Και έτσι η απάντηση κατέληγε μικρή σε έκταση.
Φοβόμουν μήπως και καρφωθώ επίσης, κάτι που δεν κατάφερα να αποφύγω, και κατέληξα να κάνω το ακριβώς αντίθετο.

Πέρα από τις συζητήσεις μεταξύ της ομάδας, δεν ξαναπαίζω αν έχω ρόλο μαφίας. Ειδικά, αν ξαναπαίξει ο Ikarionas. :teasing:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Drama Prinzessin

Περιβόητο μέλος

Η Drama Prinzessin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,089 μηνύματα.
Χεχεχε ναι το βραβείο μου με χαρακτηρίζει και εκτός παιχνιδιού, είμαι ξεχασιάρα! :redface: Ευχαριστώ πολύ που το πήρα εγώ!!



Για ακόμα μια φορά, ευχαριστούμε την αγαπητή ΣΕούλα για όλα! :D
Ελπίζω να τα ξαναπούμε σύντομα στην πόλη του Παλέρμο, who knows?!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Guest 278211

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Πρώτη φορά στη μαφία, κάτι που ήθελα να γίνει, και η εμπειρία ήταν πολύ καλή! Πρέπει να έχεις περάσει και από τις δύο πλευρές για να μπορείς να καταλάβεις πώς δουλεύει το παιχνίδι :D Ευχαριστώ τον tsarachaf για την οργάνωση της ομάδας.

Αρχική Δημοσίευση από Eileen
Εχθές το έλεγα στο Δημήτρη. Δεν θα δημοσιεύσω το mega-post που έχω ετοιμάσει για την spy, γιατί με τις εξαιρέσεις δε θα τα πάμε πολύ καλά! Θα περιμένω και θα το ποστάρω 12:59.
Και πάει η spy, και παίζει κάρτα Εξαίρεσης ενώ την έχει ψηφίσει μόνο ο Ιορδάνης! Εγώ αν ήμουν στη θέση της θα το ρίσκαρα...
Δε πειράζει, το καλό το παλικάρι, ξέρει και άλλο μονοπάτι!

Ήμουν σίγουρη ότι με περίμενε ένα αφιερωματικό ποστ από εσένα :P Είχαν προηγηθεί Emilouko και Libertus, οπότε λέω, έρχεται η σειρά μου. Ήμουν εκτός σπιτιού και γύρω στη 1 παρά μπήκα φευγαλέα να δω αν υπάρχει ποστ εναντίον μου. Μετά από μια σύντομη συζήτηση στη γιάφκα, τελικά έριξα την κάρτα για σιγουριά.

ΤΟ ΝΕΦΕΛΑΚΙ ΠΉΓΕ ΝΑ ΜΕ ΣΚΟΤΩΣΕΙ? :mad:
Και αντί για μία επική μονομαχία όπου θα έδειχνα και εγώ το απαράμιλλο θάρρος μου, στον ύπνο μου πήγατε να με φάτε;; :knife::P
Εγώ φταίω που σε άφησα μέσα! :P

Μια κατά μέτωπο επίθεση θα ήταν δύσκολο να κερδηθεί. :P

Βραβείο Χαμελέοντα
Στη Guest 278211. Έμεινε στην αφάνεια φοβούμενη τον Ιορδάνη.

:lol: Α ρε Ιορδάνη, με κατέστρεψες :P Ισχύει ότι πρόσεχα φρικτά το τι έλεγα. Κάθε φορά που έλεγα να κάνω τίποτα σήμα σε ultra ή Libertus, το έπαιρνα πίσω για να μην τους κάψω :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τάσος97

Τιμώμενο Μέλος

Ο Allostasis αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Βιολόγος και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,113 μηνύματα.


αντε παρτε ελληνικο σημεραα :P

στην υγεια σας ρε αλανιαααα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

tsarachaf

Περιβόητο μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 4,366 μηνύματα.
Πρέπει να ζητήσω συγγνώμη από τα παιδιά (της ομάδας), και κυρίως από τον tsarachaf (και την Guest 278211 :lol:), που του(ς) είχα σπάσει τα νεύρα.
Να σας εξηγήσω τι γινόταν. Ξεκινούσα έκανα αρκετές παραθέσεις για να σχολιάσω. Αλλά όταν πήγαινα να γράψω κάτι δεν μου φαινόταν καθόλου πειστικό. "Έμπαζε" από παντού. Και έτσι η απάντηση κατέληγε μικρή σε έκταση.
Φοβόμουν μήπως και καρφωθώ επίσης, κάτι που δεν κατάφερα να αποφύγω, και κατέληξα να κάνω το ακριβώς αντίθετο.

Πέρα από τις συζητήσεις μεταξύ της ομάδας, δεν ξαναπαίζω αν έχω ρόλο μαφίας. Ειδικά, αν ξαναπαίξει ο Ikarionas. :teasing:

Νεφελάκι, χαλάρωσε ρε.
Πρώτον μην ζητάς συγγνώμη, είναι χαζομάρα. Και δεν ξέρω για τους άλλους, αλλά τα δικά μου νεύρα δεν τα έσπασες. Αν με άκουγες για το γράψιμο θα ήμασταν καλύτερα βέβαια, αλλά τέσπα :P
Δεύτερον, μιας που είχες να αντιμετωπίσεις τους τιτάνες της επιχειρηματολογίας εδώ μέσα και ζοριζόσουν τόσο. :P Δεν θέλει κόπο, θέλει attitude.

Πρώτη φορά στη μαφία, κάτι που ήθελα να γίνει, και η εμπειρία ήταν πολύ καλή! Πρέπει να έχεις περάσει και από τις δύο πλευρές για να μπορείς να καταλάβεις πώς δουλεύει το παιχνίδι :D Ευχαριστώ τον tsarachaf για την οργάνωση της ομάδας.

Με σκλαβώνετε δεσπονίς :redface:. Όσο γι αυτό με τις δύο πλευρές, έχεις δίκιο, είσαι σαν το ψάρι ένα πράγμα :P (κακό αστείο).


Κι επειδή έπεσε και το θέμα και σιγά σιγά θα κλειδωθεί, έχω να πω το εξής. Μπράβο σε όλους όσους έπαιξαν, άσχετα με το τι κατάφεραν, σημασία έχει η διασκέδαση.
Ένα ευχαριστώ στα παιδιά της μαφίας που και συνεργαστήκαμε υπέροχα και που ανέχτηκαν εμένα και την κυκλοθυμία μου(έχω την εντύπωση πως τους έχω αλλάξει θύμα μέχρι και 4 φορές μέσα σε λίγες ώρες), και την λογοκρισία μου, και τα νεύρα μου. Ήσασταν υπέροχοι όλοι :D

Επίσης, αναμείνατε στο ακουστικό σας, μπορεί να έχουμε εκπλήξεις. ;)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Και κάπου εδώ ήρθε η στιγμή να κλείσει και τυπικά το Palermo #43.
Ευχαριστούμε όλους όσους συμμετείχαν.
Ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το επόμενο παιχνίδι.
Φιλιά σε όλους! :-*

:lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 7 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 4 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top