Παλέρμο #37 - The Game (extreme e-steki editon)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Προς ενημέρωσή σας, τα μηνύματα σε αυτήν την κατηγορία δεν μετρώνται πια:D

Εγώ δε μετράω τα μηνύματα
Απλά κοιτάζω να περάσω καλά εδώ με τη ριρίκα μου
Αφου τοσο καιρο δε σας σπαμαρε ο σπυρακος, θα παρετε μια τεραστια δοση απ μενα τωρα
Για να ξαναγυρισω μετα στα βιβλια μου και στις πανελλαδικες μου κ εσεις στα σχολεια σας!!!
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

MissKit

Επιφανές μέλος

Η Bastet 1/3 ΜΕΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Μελισσοκόμος και μας γράφει απο Γαλλία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,568 μηνύματα.
Καλή επιτυχία Δημήτρη, αλλά δεν είναι εδώ η κουβεντούλα χωρίς θέμα. :P Δε σε βρίζω όμως, καλός είσαι. :redface:

Και εις άλλα... :lock:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Πατρεύς

Περιβόητο μέλος

Ο Πέτρος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 37 ετών, επαγγέλεται Μεταπτυχιακός Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 5,268 μηνύματα.
Κατ' ἐξαίρεσιν θὰ πῶ κι ἐγὼ μιὰ κουβέντα.

Δυστυχῶς, μὲ μεγάλη μου λύπη τὸ λέω, δὲν μπόρεσα νὰ συμμετάσχω στὸ παιχνίδι καθὼς δὲν εἶχα ἴντερνετ γιὰ σχεδὸν μία ἑβδομάδα. Τώρα μαθαίνω ὅτι μὲ φέρατε πίσω. Ζητῶ συγγνώμη καὶ ἐλπίζω στὸ ἑπόμενο παιχνίδι νὰ μπορέσω νὰ εἶμαι πιὸ μάχιμος. :(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top