Palermo #46 - Can you reverse the curse?

Ποιος θέλετε να αποχωρήσει; (31/7)
Η ψήφος σας θα προβάλεται δημόσια.

Αποτελέσματα της δημοσκόπησης (Ψήφισαν 14)

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Ψηφοφορία για Πέμπτη 2/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. blue_butterfly

  5. ComfortablySmug

  6. Deutsch... Lover

  7. DumeNuke

  8. Emilouko

  9. Himela

  10. i_lie_us

  11. Ikarionas

  12. JKaradakov

  13. Johnny15

  14. ~Melania~

  15. sophie_96

  16. Soukouu

  17. TasosZG

  18. tsarachaf

  19. ultraviolence

  20. Wild_Boy

  21. Ζαξρεμιος




Ψήφοι
---

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7
Joaquin - Ψηφοφορία 1/8

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Eileen

Τιμώμενο Μέλος

Η Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 7,414 μηνύματα.
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ

Η επεξεργασία μηνύματος κατά τη διάρκεια του 5λεπτου της παράτασης απαγορεύεται, λόγω της μη καταγραφής στο ιστορικό των επεξεργασιών. Μπορεί δηλαδή κάποιος, να κάνει ποστ 20:09:59 μία τελεία και στις 20:10 να γράψει ό,τι ήθελε πιο πριν. Κάτι τέτοιο είναι τόσο αντικανονικό όσο και αντιδεοντολογικό.
Μην ξεχνάτε ότι το 5λεπτο είναι ένας αγώνας προσοχής και ταχύτητας και σε αυτό είμαστε τόσο εμείς όσο και οι κανόνες πολύ αυστηροί.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Λοιπόν...

Τι καταλαβαίνω εγώ απο όλα αυτά.


  1. ο Τσαράτσαφ δεν άλλαξε την ψήφο του.

  2. ο Τσαράτσαφ σήμερα είπε ότι ο Χοακίν είναι αθώος ίσως ως μήνυμα για τους μαφιόζους να του επιβεβαιώσουν ότι όντως είναι.

  3. Ο Ντιουμ και ο Ηλίας που θεωρώ μαφιόζους άλλαξαν σε τσαράτσαφ οπότε προτιμούσαν να θυσιάσουν τον ΔΑ του ή να φέρουν σε ισοψηφία ΔΑ - μαφιόζο έτσι ώστε αν δράσει ή να σωσουν και τον μαφιοζο και τον ΔΑ ή να αν περάσει μπροστά ο Τσαράτσαφ να χάσουν τον ΔΑ τους και όχι μαφιόζο.




Ο Τσαράτσαφ πλέον είναι νούμερο για τους πολίτες, σαν ΔΑ χωρις ιδιότητα, και ψήφος για τους μαφιόζους σε ψηφοφορίες.

Αυτά πιστεύω εγώ. Και προφανώς ψήφος στον Dume.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dreamer_SW

Διάσημο μέλος

Η Dreamer_SW αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 28 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 3,832 μηνύματα.
Ενδιαφέρουσα η τροπή του παιχνιδιού ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Δεν μπορώ μα ειμαι 100% σιγουρος και μπορει να κανω πατατα αλλα νομιζω οτι επαιζε σαν αθωος και οτι παιζει να εχει δυνατο ρολο. Τον εβγαλε και ο ΔΑ και φοβαμαι μην του ριξουν τυμβωρυχια και ξεκαθαρισει το παιχνιδι καπως για τη μαφια. Οποτε ριχνω νεκροφανεια στον Τζοακιμ και ο θεος βοηθος. Να διατηρησω το προβαδισμσ των αθωων.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Ο Τσαρα δεν αγχώθηκε καν. Είναι σίγουρος μαφιόζος και ήξερε τί θα γίνει. Θα μπορούσαμε να σκεφτούμε τη νεκροφάνεια για τον Χοακίν αλλά ας το συζητήσουμε πρώτα για να μη λέτε οτι δίνω κατευθύνσεις.

Λοιπόν ο γουάιλντ ψήφισε τσαρα οπότε δεν είναι ο ΔΑ γιατί ο ΔΑ άλλαξε τις ψήφους του ντιουμ.

Αυτοί που ψήφισαν ντιουμ:

Εμιλυ, τζόνυ, ικαρίονας, κόμφυ

Αποκλείω από ΔΑ τζόνυ και ικαρίονα (αφού τους θεωρώ αθώους) και θα έλεγα οτι αποκλείω και εμιλυ αφού αν ήταν ΔΑ θα έπρεπε να δράσει χτες.

Καταλήγω σε Κόμφυ για ΔΑ.

Μην πανικοβαλλόμαστε, έχουν ξεκαθαρίσει πολλά πράγματα και έχουμε ρόλους και κάρτες.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Καλύτερα, ότι ρόλο και να είχε αν του έριχναν τυμβωρυχία θα μείωνε τα πιθανά ενδεχόμενα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

dimijim

Διάσημο μέλος

Ο Δημήτρης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 29 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αλεξανδρούπολη (Έβρος). Έχει γράψει 2,762 μηνύματα.
Μάκη, πρόλαβες να φτάσεις στη φαντασματοχώρα ή όχι; Γύρνα πίσω τώρα!

Ψηφοφορία για Πέμπτη 2/8

  1. aggelogiannos

  2. Alma Libre

  3. bilire

  4. blue_butterfly

  5. ComfortablySmug

  6. Deutsch... Lover

  7. DumeNuke

  8. Emilouko

  9. Himela

  10. i_lie_us

  11. Ikarionas

  12. JKaradakov

  13. Joaquin

  14. Johnny15

  15. ~Melania~

  16. sophie_96

  17. Soukouu

  18. TasosZG

  19. tsarachaf

  20. ultraviolence

  21. Wild_Boy

  22. Ζαξρεμιος




Ψήφοι
---

Η χώρα των φαντασμάτων
Σπυράκος (^^) - Ψηφοφορία 30/7

Οριστικές αποχωρήσεις
Samael [Κρυφός Μαφιόζος Ε] -Ψηφοφορία 31/07 & Τυμβωρυχία 01/08

Απουσίες
Σπυράκος (^^) #1

Λοιπές ενέργειες παικτών
Ενεργοποίηση κάρτας: Επιπλέον ψήφος από sophie_96
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Deutsch... Lover
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Ακύρωση ψήφου από Himela
Ενεργοποίηση κάρτας: Τυμβωρυχία από TasosZG
Ενεργοποίηση ιδιότητας Διεφθαρμένου Αστυνομικού: Αντιστροφή ψήφων
Ενεργοποίηση κάρτας: Νεκροφάνεια από Ikarionas
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Deutsch... Lover

Επιφανές μέλος

Η Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 18,613 μηνύματα.
Ικαριωνα μπραβο!

Ψήφο στον DumeNuke από τώρα.
Είμαι από κινητό, πρέπει να πάω λίγο στη γιαγιά μου, μόλις γυρίσω σπίτι κ έχω υπολογιστή πρέπει να διαβάσω οπωσδήποτε τα τα μηνύματα του Χοακίν και του τσαρατσαφ και να δω κ τι παίχτηκε γιατί τα κοιτούσα πολύ βιαστικά όσα έγιναν μέσα στο πεντάλεπτο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Τώρα είδα τη νεκροφάνεια. Σωστό.

Λοιπόν εσύ Ιορδάνη λες οτι ο ΔΑ ήταν ο τσαρα; Και γιατί δεν έδωσε κι αυτός μια επιπλέον ψήφο στον ντιουμ ώστε να είναι πιο σίγουρος οτι θα πάρει την πλειοψηφία των ψήφων και να κάνει την αλλαγή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

JKaradakov

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 12,311 μηνύματα.
Τώρα είδα τη νεκροφάνεια. Σωστό.

Λοιπόν εσύ Ιορδάνη λες οτι ο ΔΑ ήταν ο τσαρα; Και γιατί δεν έδωσε κι αυτός μια επιπλέον ψήφο στον ντιουμ ώστε να είναι πιο σίγουρος οτι θα πάρει την πλειοψηφία των ψήφων και να κάνει την αλλαγή;
Νομίζω ότι μετά την ψήφο του Ικαρίωνα και του Κομφυ ο ντιουμ πήρε αρκετά καλό μαθηματικά κεφάλι. Και ότι βρέθηκαν και τρεις να ψηφίσουν τσάρα μου κάνει θετική έκπληξη + ότι είχε και να συντάξει το πμ, αλλα αυτό μπορείς να πεις το είχε έτοιμο.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Aχ ναι γυρνάει πίσω ο Χουακινν!

Συμφωνώ με αυτά που λέει η Χιμέλα για comfi. Για μένα τσαρα ντουμ σίγουροι κακοί και οι 2.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Λοιπόν ο Samael ήταν μαφιόζος. Μαζί με αυτόν έχουμε: tsaratsaf, dumenuke, blue, aggelogiannos. =Πέντε πιθανοί για μένα.

Για άλλους πιθανούς δε θέλω να μιλήσω, ανατράπηκαν κάποια δεδομένα σήμερα. Πρέπει να ξαναδω κάποια ποστ.

Ο τσαρα βγάζει νόημα να είναι ΔΑ και αυτό εξηγεί ίσως το ξύλο που ήθελε να παίξει μαζί του η Μπλου στην αρχή του αγώνα, αν είναι μαφιόζα η Μπλου. Ωστόσο δεν έχω επεξεργαστεί καλά τα δεδομένα ακόμα.

Το μεγαλύτερο μου ερωτηματικό είναι πως κατάλαβε ο ΔΑ ότι έπρεπε να διώξει τον Joaquin. Αν βρει κάποιος ποιος τον ανέφερε ας το σημειώσει, θα το κάνω και εγώ.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Οπότε μεταξύ σοφίας και tsara ψηφίζω tsara γιατί μου φαίνεται η εμμονή του με εμένα και τον Karadakov (2 άτομα που ψήφισαν μαφιόζο και τουλάχιστον εγώ μετά στη δημοσκόπηση μαφιόζο) για μαφία-ΔΑ μου κάνει πιο πολύ ως σήμα στον αληθινό ΔΑ για να δράσει

Ναι ρε συ, πραγματικά τώρα. Και εξήγησα ακριβώς το γιατί. Επίσης δεν καταλαβαίνω που είναι το παράξενο, πρώτη φορά είναι που ο ΔΑ δεν έχει καταλάβει ποιοι είναι οι μαφιόζοι του και κάνει χαζομάρα;

Και τέλος, γιατί να κατηγορώ τον Ιορδάνη αν θέλω να κάνω σήμα στον πραγματικό ΔΑ, αντί να μιλήσω σ' αυτόν;
Να και η στιχομυθία μεταξύ τσαρα και κόμφυ. Σαν να τον ρωτάει ο κόμφυ "είναι αυτό σήμα στον ΔΑ να δράσει;" και ο τσαρα τού απαντάει "ναι ρε συ, πραγματικά τώρα" και τού λέει οτι δεν έχει καταλάβει τους μαφιόζους του.

Εμένα έτσι μού φαίνεται.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ikarionas

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 33 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 891 μηνύματα.
Συμφωνω απολυτως. ΔΑ μονο ο Κονφορταμπλι. και πλεον ειναι αχρηστος. Μπορουμε να βγαζουμε τους μαφιοζους με ανεση. Η ψηφος μου στον TSARACHAF. Πρεπει να φαει 10 ψηφους τωρα. Να μην τους φτανουν οι ακυρωσεις που πιθανως θα εχουν.

Πωω απ' την ενταση ουτε που καταλαβα πως τελειωσε η πτήση. Ειμαι στο αεροπλανο ολη αυτη την ωρα.

Ενα αλεξισφαιρο καπου παραπερα σιγουρα ανακουφιστηκε με το τελος της ιδιοτητας του ΔΑ. Και η μαγισσα εξισου βεβαια. Κι εγω πολυ πιο ανετος νιωθω τωρα. Αντε γεια.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnny15

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης? αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Άεργος/η και μας γράφει απο Γερμανία (Ευρώπη). Έχει γράψει 12,749 μηνύματα.
Και πιο πάνω στο ποστ του Χιμελα:

Καλησπέρα και από εμένα

Ομολογώ ότι είχα πελαγώσει μετά τα χθεσινά,αλλά μετά την αποτυχία δολοφονίας και με το σάμαελ μαφιόζο ξαναπήρα τα πάνω μου και υπόσχομαι να μπω πιο επιθετικά στο παιχνίδι

Πραγματικά τώρα tsara??? Ήμουν από τους πρώτους που ψήφισε samael τόσο στην κανονική διάρκεια όσο και στη δημοσκόπηση και με κατηγορείς για μαφία?? Δηλαδή έπρεπε να κάνω κάτι άλλο και να μη τον ψηφίσω


Αν είναι ΔΑ ο comf βγάζει νόημα.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Αν θέλεις 2 αθώους, στους έχω. Χοακίν και Χιμέλα.
Εγώ είχα ασυλία από αυτοκράτορα οπότε να το σήμα για Χοακίν.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Wild_Boy

Διάσημο μέλος

Ο Wild_Boy αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,257 μηνύματα.
Λοιπόν προς το παρόν να διευκρινίσω ότι η αλλαγή μου στην αρχη σε tsara ήταν για να οδηγηθούμε σε τριπλή 5-5-5.

Από κει και πέρα προσωπικά αποκλείω να είναι όλα όσο ευνοϊκά όσο τα παρουσιάζουν συγκεκριμένοι παίκτες, αν θέλετε πειτε με απαισιοδοξο. Αλλά εδω περα ουσιαστικά καποιοι βγαινουν και μας λενε οτι ειναι τους έχουμε ανακαλύψει ολους. Δεν εχω πρόβλημα να ακολουθήσω τη σκέψη σας, αλλα πάντα να έχουμε στο μυαλό μας ότι ίσως εχει γινει καποιο κόλπο απ τη μαφία. Ή οτι μπορει να γίνει στη συνέχεια.

Τέλος, εκκρεμούν απαντήσεις μου σε κατηγοριες που είδα φευγαλέα απο Johnny σίγουρα και αν θυμάμαι καλα από Ikariona. Αύριο λογικά, αν ζω κιόλας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Emilouko

Περιβόητο μέλος

Η Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 27 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 5,143 μηνύματα.
Ψηφίζω tsarachaf.

Λοιπόν προς το παρόν να διευκρινίσω ότι η αλλαγή μου στην αρχη σε tsara ήταν για να οδηγηθούμε σε τριπλή 5-5-5.

Από κει και πέρα προσωπικά αποκλείω να είναι όλα όσο ευνοϊκά όσο τα παρουσιάζουν συγκεκριμένοι παίκτες, αν θέλετε πειτε με απαισιοδοξο. Αλλά εδω περα ουσιαστικά καποιοι βγαινουν και μας λενε οτι ειναι τους έχουμε ανακαλύψει ολους. Δεν εχω πρόβλημα να ακολουθήσω τη σκέψη σας, αλλα πάντα να έχουμε στο μυαλό μας ότι ίσως εχει γινει καποιο κόλπο απ τη μαφία. Ή οτι μπορει να γίνει στη συνέχεια.

Τέλος, εκκρεμούν απαντήσεις μου σε κατηγοριες που είδα φευγαλέα απο Johnny σίγουρα και αν θυμάμαι καλα από Ikariona. Αύριο λογικά, αν ζω κιόλας.

Σαν τι κόλπο δηλαδή;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

Himela

Συντονίστρια

Η Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 30,868 μηνύματα.
Τώρα η εμιλούκο είναι αθώα ή πάει με το κύμα των αθώων για να ξεχαστεί από μας; Είδωμεν.

Ψηφίζω tsarachaf.

Για πείτε και οι υπόλοιποι τη γνώμη σας. Γενικά θέλω βοήθεια από πολίτες τώρα. Μη μιλάμε 3-4 άτομα. Έχετε ρόλους, κάρτες, μυαλό πάνω από όλα. Ρίξτε μια ανάγνωση πιο προσεκτική και πείτε τη γνώμη σας.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 5 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 10 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top