2 αλήθειες, 1 ψέμα

...Αλεξάνδρα...

Πολύ δραστήριο μέλος

Η. ..Αλεξάνδρα... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 871 μηνύματα.
2
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Loreley

Περιβόητο μέλος

Η Loreley αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών και επαγγέλεται Φοιτητής/τρια. Έχει γράψει 5,860 μηνύματα.
Το βρήκε ο Σπυράκος^^ :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 11 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

RafAspa94

Περιβόητο μέλος

Η RafAspa94 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Καθηγητής/τρια. Έχει γράψει 4,733 μηνύματα.
Ωραία, παίζω :)
1)Μου αρέσει το ξενύχτι
2)Είμαι Ολυμπιακός
3)Είμαι Λέων
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
1) Μου αρέσει η μέταλ.
2) Μου αρέσουν τα ρεμπέτικα.
3) Μου αρέσει η όπερα.
 

Guest 186240

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
έριξα stalking να δω αν έχεις ποστάρει κανα τραγούδι αλλά τίποτα.Το 3 είναι πολύ προφανές να είναι το ψέμα άρα το αποκλείουμε.Συνήθως όταν γράφουμε/λέμε κάτι πρώτο είναι αλήθεια οπότε πάω στο 2 και λέω ρεμπέτικο.

Ορίστε,το αιτιολόγησα κιόλας :smartass:
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Εγώ επειδή ρίχνω καλύτερο stalking απ τον @Physiognomist βρήκα ότι είχε ανεβάσει ένα τραγούδι epic με λίγη όπερα στο τέλος, οπότε σίγουρα δεν είναι το 3. Δεδομένου ότι υπάρχει και η συμφωνική μεταλ που λογικά θα του αρέσει, θα πω κι εγώ το 2.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
1) Είμαι μια ομπρέλα προστασίας γι΄αυτούς που αγαπώ και εκτιμώ.
2) Δεν ερωτεύομαι κεραυνοβόλα, προτιμώ αργά-αργά και απολαυστικά βασιζόμενη σε πραγματικά κριτήρια.
3) Δεν θα προσπαθώ αιώνια για την επίτευξη των στόχων μου εξάλλου η ζωή δεν αφήνει κανέναν να πάει χαμένος.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Το 3 ακούγεται πολύ μοιρολατρικο για σένα, ενώ το 1 και 2 σου ταιριάζουν γάντι. Οπότε θα πω το 3.
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
Λοιπόν παιδιά, το ψέμα ήταν το 1. Δεν ακούω μέταλ. Έχω προσπαθήσει, αλλά δεν είναι του στυλ μου. 1-2 μπορεί να ακούγονται ευχάριστα, από όσα έχω ακούσει, αλλά μπροστά στην όπερα ή τα ρεμπέτικά είναι αισθητά λιγότερα σε αριθμό.







Όσο για τη Λένω θα πω το 3.
 

Guest 699855

Επισκέπτης

αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμέν. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.
Με έχετε καταλάβει παλιόπαιδα! Ναι το 3 είναι το ψέμα!
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Άντε, ας πω κι εγώ

1. Είμαι μοναχοπαίδι
2. Ζω σε μονοκατοικία
3. Δεν έχω πάει ποτέ μου στο Καρπενήσι
 

GoddamnRight

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο GoddamnRight αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 28 ετών. Έχει γράψει 339 μηνύματα.
χμμ. Αρχικά η 3η επιλογή δεν μου άρεσε, δεν είναι κάτι που μπορούμε να μαντέψουμε από τα μηνύματά σου (χωρίς να κάνουμε πολύωρο stalking), αλλά δεν πειράζει.
Για μονοκατοικία, λέω ναι, just instinct.
Όσον αφορά τα άλλα 2... Θα σε έκανα για μοναχοπαίδι, αν και το ότι αναφερόσουν σε άνιμε και σε άλλα, ίσως δείχνει κάποια επιρροή... Βέβαια είσαι ροζ άτομο, οπότε, λέω ναι και για το μοναχοπαίδι.
Οπότε έχεις πάει καρπενήσι. Αν και σπούδαζες στο ΑΠΘ, οπότε βόρεια ήσουν. Νομίζω, προέρχεσαι και από Νότια... Whatever, θα μείνω στο 3ο.
 

Agaphbou

Περιβόητο μέλος

Η Αγάπη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 26 ετών. Έχει γράψει 5,328 μηνύματα.
Όντως ήταν βλακεια το 3ο αλλά δε μου ερχόταν κάτι καλύτερο εκείνη τη στιγμή, οπότε λέω ας τους μπερδέψω τουλάχιστον.

Το ψέμα είναι το 2.


ΥΓ: Τι σημαίνει ότι είμαι ροζ άτομο; :bounce:
 

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top