Επεξεργασία Προφίλ Επεξεργασία Avatar Επεξεργασία Υπογραφής Επεξεργασία Επιλογών E-mail και Κωδικός Ρυθμίσεις Ειδοποιήσεων
Αποσύνδεση Οι Συνδρομές μου Το Προφίλ μου Τα Posts μου Τα Threads μου Λίστα Επαφών Αντιδράσεις σε Posts μου Παραθέσεις των Posts μου Αναφορές σε Εμένα Ενέργειες Συντονιστών Αόρατος Χρήστης

Το Chat and fun! είναι μια από τις μεγαλύτερες ελληνικές διαδικτυακές κοινότητες με 68,996 μέλη και 2,479,770 μηνύματα σε 78,990 θέματα. Αυτή τη στιγμή μαζί με εσάς απολαμβάνουν το Chat and fun! άλλα 349 άτομα.

Καλώς ήρθατε στο Chat and fun!!

Εγγραφή Βοήθεια

Κλειστό Θέμα

Το παρόν θέμα είναι κλειδωμένο! Δεν μπορείτε να απαντήσετε σε αυτό.

Συμμετοχές για το Palermo #46 - Extreme

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 10:00, 23-07-18:

Ένας ολόκληρος χρόνος έχει περάσει από την τελευταία επικράτηση της μαφίας. Οι πολίτες, καταπιεσμένοι από τις συνεχόμενες ήττες, στράφηκαν ο ένας εναντίον του άλλου. Το χάος που δημιουργήθηκε έκανε ακόμη πιο εύκολο το έργο της μαφίας. Σε μία απέλπιδα προσπάθεια, ορισμένοι εκλεκτοί πολίτες επιδιώκουν να αφήσουν την αμφιβολία στην άκρη και να ενώσουν τις δυνάμεις τους για να πάρουν ξανά στα χέρια τους τον έλεγχο της πόλης. Η είδηση όμως αυτή, δεν ξεφεύγει από την μαφία, που συσπειρώνεται γύρω από νέα ηγεσία και συγκεντρώνει περισσότερες δυνάμεις.

Αντιλαμβανόμενοι την επερχόμενη καταστροφή, οι dimijim & Eileen σπεύδουν στην πόλη προκειμένου να επιβάλλουν τον αρχαίο κώδικα και να εξασφαλίσουν την ισορροπία μεταξύ των μαχόμενων ομάδων. Ο αιμοδιψής dimijim κάνει μία γρήγορη απογραφή του πληθυσμού, ενώ κρυφά οργανώνει στοιχήματα για το ποιος θα χάσει πρώτος τη ζωή του.

Βοήθησε τον dimijim στην απογραφή δηλώνοντας συμμετοχή στο παιχνίδι. Οι υπόλοιποι το έκαναν ήδη. Εσύ;;
Μην αργήσεις!Αν δεν δηλώσεις τη συμμετοχή σου ως πολίτης του Παλέρμο μέχρι το Σάββατο, 28/07, ώρα 16:00, ο dimijim θα σε καταγράψει στα κιτάπια του ως νεκρό!

Παρατηρήσεις:
1. Ο αρχαίος κώδικας του παιχνιδιού βρίσκεται εδώ. Κατάρα βραχμαπούτρα σε όσους δεν τον διαβάσουν προσεκτικά!
2. Οι απορίες σας μπορεί να πείσουν την ΣΕ, ότι έχετε διαβάσει τους κανόνες, έτσι ώστε να αντιστρέψει την κατάρα. Δοκιμάστε εδώ.
3. Δικαίωμα συμμετοχής έχουν όλα τα μέλη του e-steki, ischool. Υποχρέωση συμμετοχής από την άλλη, ξέρετε ποιοι έχετε.
4. Οι νέες συμμετοχές θα γίνονται δεκτές αφού πάρουν το σχετικό χρίσμα από την ΣΕ.

Πιτσίου, bitches!
dimijim & Eileen
9
Πρέπει να συνδεθείτε για να αντιδράσετε σε μηνύματα

DumeNuke

Τιμώμενο Μέλος

Ο DumeNuke αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Γρεβενά (Γρεβενά). Έχει γράψει 2,770 μηνύματα.

O DumeNuke έγραψε: στις 10:01, 23-07-18:

Uhm...
First?
6

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 10:01, 23-07-18:

FIRST!!! ΧΑΧΑ :p

edit, όχι τελικά

Πιτσίου guyz!!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη tsarachaf : 23-07-18 στις 10:01. Αιτία: προσθήκη
7

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 10:05, 23-07-18:

Πάμεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε
7

bilire

Νεοφερμένος

H bilire αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

H bilire έγραψε: στις 10:08, 23-07-18:

Καλημέρα και από εμένα. Ας δηλώσω και εγώ τη συμμετοχή μου μετά από πολύ καιρό.
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη Himela : 23-07-18 στις 10:47. Αιτία: Διόρθωση greeklish
5

Ikarionas

Νεοφερμένος

Ο Ikarionas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 29 ετών και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 27 μηνύματα.

O Ikarionas έγραψε: στις 10:08, 23-07-18:

Im in. Τις πρώτες μέρες θα δυσκολευτώ λίγο.
7

Deutsch... Lover (Everl)

Επιφανές Μέλος

H Everl αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Επαγγέλεται Φιλόλογος ξένων γλωσσών και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 6,221 μηνύματα.

H Deutsch... Lover Lebenslust. έγραψε: στις 10:08, 23-07-18:

Hallöööchen Welt!

Μέσα ❤️
Καλή αρχή!
6

JKaradakov (Ιορδάνης)

Τιμώμενο Μέλος

Ο Ιορδάνης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 24 ετών , επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 10,991 μηνύματα.

O JKaradakov Valar Morgulis έγραψε: στις 10:13, 23-07-18:

Count me in!

And Πιτσίου;
6

Physiognomist

Διακεκριμένο μέλος

Ο Physiognomist αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 1,917 μηνύματα.

O Physiognomist έγραψε: στις 10:25, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από tsarachaf
FIRST!!! ΧΑΧΑ :p

edit, όχι τελικά
Already owned by Dume..
4

ultraviolence

Τιμώμενο Μέλος

Ο ultraviolence αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 22 ετών , επαγγέλεται Μουσικός και μας γράφει απο Σλοβακία (Ευρώπη). Έχει γράψει 11,581 μηνύματα.

O ultraviolence έγραψε: στις 10:28, 23-07-18:

Μπορεί στο 45 να ήμουν ΣΕ αλλά μην ξεχνάτε..

So count me in!
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη ultraviolence : 23-07-18 στις 12:08. Αιτία: Δεν έδειχνε το gif
8

Emilouko (Γιούκου)

Επιφανές Μέλος

H Γιούκου αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,993 μηνύματα.

H Emilouko έγραψε: στις 10:40, 23-07-18:

Γειααα σας. Και γω ^_^
6

Eileen (Athena (1/3 ΜΕΤΣ))

Τιμώμενο Μέλος

H Athena (1/3 ΜΕΤΣ) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 3,148 μηνύματα.

H Eileen έγραψε: στις 10:41, 23-07-18:

Λίστα Συμμετοχών για το Palermo #46:
  1. DumeNuke ο πρώτος!
  2. tsarachaf
  3. Σπυρακος (^^)
  4. bilire
  5. Ikarionas
  6. Deutsch... Lover
  7. JKaradakov
  8. ultraviolence
  9. Emilouko
  10. Johnny15
  11. Himela
  12. aggelogiannos
  13. Joaquín
  14. i_lie_us
  15. Soukouu
  16. ~Melania~
  17. blue_butterfly
  18. Samael
  19. Wild_Boy
  20. ComfortablySmug
  21. Alma Libre
  22. Ζαξρεμιος
  23. Nocturne
  24. TasosZG
  25. sophie_96
  26. Εσύ;;
edited Τελευταία επεξεργασία από το χρήστη dimijim : 27-07-18 στις 16:48. Αιτία: Προσθήκη συμμετοχών
3

Johnny15 (Γιάννης)

Επιφανές Μέλος

Ο Γιάννης αυτή τη στιγμή είναι συνδεδεμένος. Επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 9,589 μηνύματα.

O Johnny15 έγραψε: στις 10:43, 23-07-18:

Θα είναι δύσκολος ο μήνας Αύγουστος αλλά θα συμμετέχω και γω
5

Himela

Συντονίστρια

H Himela αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 38 ετών , επαγγέλεται Ιδιωτικός υπάλληλος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 14,839 μηνύματα.

H Himela σ' όποιον αρέσουμε... έγραψε: στις 10:48, 23-07-18:

Εμένα με θέλετε ή μού κρατάτε ακόμα κακία από περσι;;;
9

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

Ο Σπυρακος (^^) αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 23 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Κέρκυρα (Κέρκυρα). Έχει γράψει 2,590 μηνύματα.

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 11:44, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Himela
Εμένα με θέλετε ή μού κρατάτε ακόμα κακία από περσι;;;
3

tsarachaf (Allah 1/3 MEΤΣ)

Επιφανές Μέλος

Ο Allah 1/3 MEΤΣ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 26 ετών , επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Έχει γράψει 2,246 μηνύματα.

O tsarachaf Do/Νot έγραψε: στις 12:01, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από Ikarionas
Im in. Τις πρώτες μέρες θα δυσκολευτώ λίγο.
Κι εγώ με ποιον θα μαλώνω τις πρώτες μέρες;;;

Εμένα κανείς δε με σκέφτεται;;;

Ναι, Ιορδάνη, Πιτσίου! Γιατί όχι;
3

aggelogiannos (Άγγελος)

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O aggelogiannos έγραψε: στις 12:16, 23-07-18:

Θελω και γω!!!!!!

Εγω δεν θα πω πιτσιου γιατί ο ρολος δολοφονος κουραζει.....
5

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 12:19, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από aggelogiannos
Θελω και γω!!!!!!

Εγω δεν θα πω πιτσιου γιατί ο ρολος δολοφονος κουραζει.....
εσυ κουραζεις
1

aggelogiannos (Άγγελος)

Νεοφερμένος

Ο Άγγελος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος Είναι 21 ετών , επαγγέλεται Προγραμματιστής/τρια και μας γράφει απο Θεσσαλονίκη (Θεσσαλονίκη). Δεν έχει γράψει κανένα μήνυμα.

O aggelogiannos έγραψε: στις 12:23, 23-07-18:

οταν ξεκινησουμε ισως

Σπυρακος (^^)

Επιφανές Μέλος

O Σπυρακος (^^) έγραψε: στις 12:24, 23-07-18:

Αρχική Δημοσίευση από aggelogiannos
οταν ξεκινησουμε ισως
γενικα

Χρήστες

• Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα.

• (View-All Tα παρακάτω 0 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα τις τελευταίες 30 μέρες:
    Μέχρι και αυτή την στιγμή δεν έχει δει το θέμα κάποιο ορατό μέλος

Βρείτε παρόμοια