Top 5 των περισσότερο hot μελών του e-steki!

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Λίστα κανείς; :worry:
:P
Ανανεώνω εγώ. Η προηγούμενη ήταν... 9 Απρίλη 2008, πριν ένα χρόνο. ο_Ο


  1. Chimera - γιατί έτσι μου αρέσει.-
  2. Fielda - πολύ γλυκιά κοπελίτσα, καλοσυνάτη, εμφανίσιμη, ευγενική, τι άλλο να θελήσει κανείς; Απλά χρειάζεται ν' αποκτήσει λίγο τσαγανό και τόλμη στη ζωή της.
  3. Idril - ε, ο Κωστής τα 'πε όλα, dominate us!
  4. Resident - η απάντησή μου στην ερώτηση του borat "ποια σας ανάβει;" :Ρ
  5. kajira - γιατί είναι μεγάλη αγάπη (κι ας είναι και πιασμένη :Ρ)
  6. Niyia - Τι νόημα θα είχε η λίστα without the best redhead around?
Έβαλα 6, δεν με νοιάζει αν γκρινιάξει ο borat. :P


Παραλίγο εντός κι η kalypso, αλλά είπα να την αφήσω (για τώρα) γιατί κάνει νάζια. :P
Μεγάλες υποψήφιες και οι Εδάδ, Νίνα, Μάρα, αλλά only when I get to know them better.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Πρέπει να βαριέσαι πολύ ε; :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tsipouro

Διάσημο μέλος

Ο Tsipouro αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Κτηνίατρος και μας γράφει απο Σουηδία (Ευρώπη). Έχει γράψει 3,037 μηνύματα.
...Σκεφτόμουν να γράψω "αν ήταν το πουλί βιολι, θα 'μασταν όλοι μουσικοί", αλλά θα με κακολογήσετε, οπότε δεν το κάνω. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

love_angel

Επιφανές μέλος

Η vik-vik! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Ηθοποιός και μας γράφει απο Αρφαρά (Μεσσηνία). Έχει γράψει 11,721 μηνύματα.
βαριεμαι....








τιιιι? μονο αγορακια απαντανε εδω??
δεν πειραζει ας ακουστει και μια γυναικεια αποψη.


μπουρου,
μαντρου,
ισι,
καλιψω,
μισελ και καγιρα.


η σειρα ητανε τυχαια και τα προσωπα φανταστικα.οποιαδηποτε σχεση με πραγματικα προσωπα ειναι συμπτωματικη. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Tα 5 ποιο χοτ κοριτσια του στεκιου:

  1. Εδαδ
  2. καγιρα
  3. φοιβη
  4. μελιω
  5. ισιλιελ
:clapup::clapup:

Υγ Ξεχασα καποια;; :hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Γιώργος

Τιμώμενο Μέλος

Ο Γιώργος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Μας γράφει απο Ελβετία (Ευρώπη). Έχει γράψει 30,791 μηνύματα.
Υγ Ξεχασα καποια;; :hmm:

Την Angie, βλάσφημε. Κορυφή ποιότητας και εγγύηση. :D
Τουλάχιστον έβαλες την Isi. A co-forumer to be proud of.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
Περισσότερο χοτ.. Λετς σι

1. Εδαδ
2. κορπς
3. Νεράιδα
4. Ηρώ
5. Resident Evil
6. love_angel

Αναπληρωματικές (πιο προς το sweet)

1. Isiliel
2. moonlight
3. Mελιώ
4. Κακή Επιρροή
5. underwater
6. Vkey



πς.πάααντα βάζω παραπάνω από όσα ζητούνται.. :redface:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

rascal_gd

Περιβόητο μέλος

Ο Call me Joe!! αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 38 ετών και μας γράφει απο Αφρική. Έχει γράψει 4,194 μηνύματα.
Την Angie, βλάσφημε. Κορυφή ποιότητας και εγγύηση. :D
Τουλάχιστον έβαλες την Isi. A co-forumer to be proud of.

Ελα ρε, την angie δεν την ξερω. Ειναι οντως τοσο καλη; :redface:

Για την νεραιδα ελεγα κυριως και την καλυψω, αλλα αυτες δεν βγαζουν κατι σε χατ.. :worry: Βγαζουν κατι περισσοτερο σε σουιτ.. :)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αναπληρωματικές (πιο προς το sweet)

1. Isiliel
2. moonlight
3. Mελιώ
4. Κακή Επιρροή
5. underwater
6. Vkey



πς.πάααντα βάζω παραπάνω από όσα ζητούνται.. :redface:


ρε δε με παρατάτε λέω εγώ που από τότε που παντρεύτηκα κι έκανα παιδί με έχετε βγάλει απ το παιχνίδι :mad:
νομίζω ότι κάποιες φοβούνται τον ανταγωνισμό και πληρώνουν τον κόσμο :mad:


θα αλλάξω άβαταρ πάραυτα, θα βάλω το παλιό μου σέξυ και θα σας δείξω εγώ!
ακους εκεί 4η αναπληρωματική προς γλυκούλα :mad:

και είναι και φίλη σου λέει μετά! :(



:P:P:P:P (j/k φυσικά, αλλά θα αλλάξω άβαταρ :mad:)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Palladin

Διάσημο μέλος

Η Palladin αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,415 μηνύματα.
θα αλλάξω άβαταρ πάραυτα, θα βάλω το παλιό μου σέξυ και θα σας δείξω εγώ!
ακους εκεί 4η αναπληρωματική προς γλυκούλα :mad:
εννοείς το άβαταρ με τον λαμέ πισινό;

ή το άλλο με την κοιλιά την γκαστρούλα;:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

iJohnnyCash

e-steki.gr Founder

Ο Panayotis Yannakas αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 34 ετών, επαγγέλεται Επιχειρηματίας και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 24,043 μηνύματα.
1. Michelle - Θάνατος [Άστο καλύτερα, προτιμώ την ζωή :slourp:]
2. Love Angel - Φωτιά [:mastigio]
3. Obscura - Το απόλυτο Mindsex machine [Γιατί ο "σωστός" ο άντρας έχει δυο κεφάλια να ικανοποιήσει] + bonus: "Τα σιγανά ποταμάκια να φοβάσαι"

:D:P:D
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kalypso

Περιβόητο μέλος

Η lily allen αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών, επαγγέλεται Μηχανολόγος μηχανικός και μας γράφει απο Μονακό (Ευρώπη). Έχει γράψει 5,880 μηνύματα.
ρε δε με παρατάτε λέω εγώ που από τότε που παντρεύτηκα κι έκανα παιδί με έχετε βγάλει απ το παιχνίδι :mad:
νομίζω ότι κάποιες φοβούνται τον ανταγωνισμό και πληρώνουν τον κόσμο :mad:


θα αλλάξω άβαταρ πάραυτα, θα βάλω το παλιό μου σέξυ και θα σας δείξω εγώ!
ακους εκεί 4η αναπληρωματική προς γλυκούλα :mad:

και είναι και φίλη σου λέει μετά! :(



:P:P:P:P (j/k φυσικά, αλλά θα αλλάξω άβαταρ :mad:)

Αααα για ΜΙΣΟ.. :pfff:!

είπα εγώ πουθενά ότι είναι με σειρά χόνεσσ ή σουιτνεσσ;; όχι πες!

η σειρά ήταν τυχαία!!


:giveup:





πς. άΙντε μαρή που δεν είμαι και φίλη- σε έβαλα και στη λίστα μου, χουχ :)

..:hug:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Τελευταία επεξεργασία:

Burp

Δραστήριο μέλος

Η Burp αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 33 ετών, επαγγέλεται Φοιτητής/τρια και μας γράφει απο Νορβηγία (Ευρώπη). Έχει γράψει 786 μηνύματα.
οι κανόνες εδώ καταρρίπτονται..πρέπει να αλλάξετε τν τίτλο..

λεπόν
σε τυχαία σειρά

1.whitedrum
2.idril
3.obscura
4.res
5.κακή επιρροή

:D:clapup:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
εννοείς το άβαταρ με τον λαμέ πισινό;

ή το άλλο με την κοιλιά την γκαστρούλα;:P


καλά μαρή... έχε χάρη που είσαι ακόμα λεχώνα εσύ αλλιώς θα σου λεγα εγώ!
εννοείται ότι μιλάμε για τον λαμέ πισινό! :P
αλλά τι να σου πω κι εσένα... που θα πας... θα πάει και το δικό σου σουρικατάκι σχεδόν δύο και τότε θα τα ξαναματαπούμε κυρά μου :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Neraida

Επιφανές μέλος

Η Bitch... αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 13,073 μηνύματα.
Για τη νεραιδα ελεγα κυριως και την καλυψω, αλλα αυτες δεν βγαζουν κατι σε χατ.. :worry: Βγαζουν κατι περισσοτερο σε σουιτ.. :)

Με εχεις καταλαβει...:redface:
Σταζω μελι η γυναικα!:redface::P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Ηρώ

Διακεκριμένο μέλος

Η Μαρούλι αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 39 ετών και επαγγέλεται Αρχιτέκτονας. Έχει γράψει 6,569 μηνύματα.
Αφού μιλάμε για hot έχουμε και λέμε

Νο1 : Κακή Επιρροή , είναι γυναίκα αλανιάρα, γυναίκα των απολαύσεων, γυναίκα του κεφιού και δεν υπολογίζει.
Νο2 : love angel, Νέο αίμα στο χώρο, με αέρα έμπειρο και έτοιμη να κατακτήσει κάθε σερνικό.
Νο3 : Neraida, all time classic. Η γυναίκα "παίζεις με τους δικούς μου κανόνες αγοράκι κι αν δε σ΄αρέσει έχω άλλους δυο να σ΄αντικαταστήω άμα λάχει"
Νο4 : Michelle. Χωρίς στερεότυπα:P, χωρίς ταμπού, απελευθερωμένη.
Νο5 : kalypso. Για αυτούς που προτιμούν συναίσθημα, τρυφεράδα και κυλίσματα σε σατέν ροζ σεντόνια.


Δικές σας μόνο μ΄ένα τηλεφώνημα. Δεχόμαστε και πμ. Ο νταβατζής της γειτονιάς σας.:smoke:

Θα ΄βαζα και την corpse, αλλά αυτή τη θέλω μόνο για μένα:P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Corpse Bride

Διακεκριμένο μέλος

Η Corpse Bride αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 6,595 μηνύματα.
Θα ΄βαζα και την corpse, αλλά αυτή τη θέλω μόνο για μένα:P

Ναι τωρα το σωσες :pfff: Οταν μας γλεντας ειμαστε καλες, τωρα αλλα λογια ν'αγαπιομαστε. Ενταξει λοιπον, οπως νομιζεις! :pfff:


Top5
1. Ηρω. Γι'αυτη χτυπιοτανε η Donna Summer. Δε χοτ σταφ λεμε. Ναφ σαιντ.
2. Εδαδ. Νταξ, δεν μπορω να μαι αντικειμενικη :pfff: αλλα ειναι χοτ εζ χελ
3. Νεραιδα. Τη φανταζομαι να μπαινει σ'ενα μαγαζι και να γυρνανε κεφαλια, ενω αυτη κοιταει γυρω με βλοσυρο βλεμα που κοιταει αλλα δε βλεπει κανεναν :pfff:
4. Whitedrum/Mara_koutamara. Δε γουαιλντ θινγκ. Γλυκουλες, αλλα αμα λαχει κοπαναμε μαλλι και δεν ξερεις απο που σου ρθε
5. Μελιω. Με τετοιο μυαλο oπως και να ναι χοουτ θα ναι 8)

ps. Kalypso kai koue απουσιαζουν απ'τη λιστα γιατι αν και χοτ γκομινακια, νικαει η γλυκουλοσυνη :pfff:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Κακή Επιρροή

Επιφανές μέλος

Η Αναστασία αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 53 ετών και μας γράφει απο Περιστέρι (Αττική). Έχει γράψει 17,438 μηνύματα.
Αφού μιλάμε για hot έχουμε και λέμε

Νο1 : Κακή Επιρροή , είναι γυναίκα αλανιάρα, γυναίκα των απολαύσεων, γυναίκα του κεφιού και δεν υπολογίζει.
να κι ένα άτομο που γνωρίζει απ το καλό λάδι γιατί είναι από την καλαμάτα!
το κορίτσι τα είπε όλα όπως έχουν!
well said Ηρώ μου... well said! (το 50αρι later:P)



ps. Kalypso kai koue απουσιαζουν απ'τη λιστα γιατι αν και χοτ γκομινακια, νικαει η γλυκουλοσυνη :pfff:
εσένα πρέπει να σε περπατήσω και να σε κυκλοφορίσω γιατί μάλλον έχει ποτίσει στο μυαλό σου η δυσφίμηση ότι είμαι γλυκουλίνα :sly:



Καλυψούδι μου.... εσένα θα σε περιλάβω άλλη στιγμή :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Εδάδ

Διάσημο μέλος

Η Εδάδ αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Έχει γράψει 2,958 μηνύματα.
η κορπς δεν ειναι αντικειμενικη γιατι της εταξα λουσα και φορεματα
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

borat

Επιφανές μέλος

Ο Γιάννης.- αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 40 ετών, επαγγέλεται Μαθηματικός και μας γράφει απο Ηνωμένο Βασίλειο (Ευρώπη). Έχει γράψει 15,323 μηνύματα.
Ρε είναι μπόηζ όνλι το θέμα λέμε. :P
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 14 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

  • Τα παρακάτω 0 μέλη και 1 επισκέπτες διαβάζουν μαζί με εσάς αυτό το θέμα:
    Tα παρακάτω 1 μέλη διάβασαν αυτό το θέμα:
  • Φορτώνει...
Top