[Εκτιμήσεις] Βάσεις 2011

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

dragonver

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο dragonver αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 32 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Βέροια (Ημαθία). Έχει γράψει 175 μηνύματα.
Βαλκανικών σπουδών στο ΠΑΜΑΚ λέτε να ανέβει πάνω από 100 μόρια... Έχει ζήτηση γενικά;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
παιδια,υπαρχει καποιο λινκ για να δω πως τα πηγαν οι υποψηφιοι της Κρητης?Στοχευω στο παιδαγωγικο Δημοτικης Ρεθυμνου(17562 περσινη βαση) και εγω εχω μονο 17127...:(Λετε να το πιασω?(οι εισακτεοι μειωθηκαν απο 220 σε 180 με 6 ειδικες θεσεις.)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Chris1993

Περιβόητο μέλος

Ο Χρήστος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 4,920 μηνύματα.
Δικαιούσαι ειδικές θέσεις?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

νικος ρεθυμνο

Διάσημο μέλος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Μεταπτυχιακός φοιτητής στο τμήμα Παιδαγωγικό Δημοτικής Εκπαίδευσης Κρήτης (Ρέθυμνο) και μας γράφει απο Ρέθυμνο (Ρέθυμνο). Έχει γράψει 2,531 μηνύματα.
οχι Χρηστο
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Πωωωωωω τι αγχος ειναι αυτο θα σκασω.....:(
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

kiki1993

Νεοφερμένος

Η Κική/Κορίνα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Ηράκλειο (Κρήτη). Έχει γράψει 70 μηνύματα.
ρε παιδιάαα...τι λέτε παίζει να πέσει το χημικό Ηρακλείου Κρήτης 80 μοριααα????φφφφφφ...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

acatone92

Νεοφερμένος

Ο acatone92 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών. Έχει γράψει 8 μηνύματα.
παιδια για τα χαμηλοβαθμα τει τι πιστευετε? θα εχουν ανοδο πανω απο 3.000 μορια?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Johnnaousa

Επιφανές μέλος

Ο Johnnaousa αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Νάουσα (Ημαθία). Έχει γράψει 18,241 μηνύματα.
ρε παιδιάαα...τι λέτε παίζει να πέσει το χημικό Ηρακλείου Κρήτης 80 μοριααα????φφφφφφ...
Kαλα αγχωνεσαι για 80 μορια ? :hmm: δες τα στατιστικα σε μαθηματικα και φυσικη και νομιζω πως θα αλλαξεις με τη μια γνωμη
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

CITCOC

Εκκολαπτόμενο μέλος

Ο Kωνσταντίνος Κελέσης αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 31 ετών, Μεταπτυχιούχος και μας γράφει απο Νέα Μάκρη (Αττική). Έχει γράψει 272 μηνύματα.
Για βασεις του 10% δεν μπορουμε να πουμε κατι να υποθεσω.....!!!:( Τελικα θα βγουν 20-30 Ιουλιου?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Denethor

Νεοφερμένος

Ο Denethor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 42 μηνύματα.
:offtopic: Το μηχανογραφικό σας το συμπληρώσατε με κεφαλαία γράμματα; :offtopic: ...προβλέπω μεγάλη πτώση στην περιφέρεια, ενω Αθήνα και Θεσσαλονίκη ελάχιστη, όπως επίσης και ελάχιστη πτώση στις υψηλόβαθμες σχολές.
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

DvN

Νεοφερμένος

Ο Νίκος αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών και Μαθητής Γ' λυκείου. Έχει γράψει 9 μηνύματα.
Παιδια πιστευετε οτι θα πεσουν οι βασεις τ 3ου πεδιου στα παραιατρικα?Νομιζω εχει αναφερθει οτι θα υπαρξει αρκετα μεγαλη πτωση στο 3ο πεδιο αλλα δεν νομιζω στα παραιατρικα γιατι τα τελευταια χρονια εχουν γινει περιζητητες και ανεβαινουν 500-900 μορια καθε χρονο...:worry:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

ge0

Νεοφερμένος

Ο ge0 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 18 μηνύματα.
παιδιά μόλις συπλήρωσα το μηχανογραφικό μου. Πρώτη μου επιλόγη είναι η Hλεκτρολόγων Μηχανικών και Τεχνολογίας Η/Υ (Πάτρα)
πέρυσι η σχολή είχε 18622 μόρια και θα ήθελα να μάθω από κάποιον όσο γίνεται εμπεριστατωμένα την εκτίμηση σου για τη βάση της συγκεκριμένης σχολής...

δεν τίθεται θέμα να μείνω εκτός γιατί έχω συγκεντρώσει 19314 μόρια απλά θα ήθελα να δω σε τι επίπεδο θα κυμαίνεται η συγκεκριμένη σχολή~~ ευχαριστώ
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Balthazor

Πολύ δραστήριο μέλος

Ο Balthazor αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένος. Είναι Φοιτητής. Έχει γράψει 1,011 μηνύματα.
Συμφωνα με την Καθημερινη:
Ιατρικη Αθηνων:19250
ΗΜΜΥ ΕΜΠ:19000
ΠΟΛ.ΜΗΧ.ΑΠΘ:18600
Νομικη Αθηνων:19000

Ανοδος στη νομικη...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Dalian

Περιβόητο μέλος

Η Substrata αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Πτυχιούχος. Έχει γράψει 4,822 μηνύματα.
Άνοδος??? What da faq man :P

Μήπως έχουμε κανένα νέο για παράταση μηχανογραφικών?? Με τα ειδικά μαθήματα τί γίνεται?? :/:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

{~*1rèNe*~}

Τιμώμενο Μέλος

Η Ειρήνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Νηπιαγωγός και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 2,067 μηνύματα.
Βγηκαν τα ειδικα μαθηματα?
Όχι, δεν βγήκαν... Γι' αυτό και ρωτάω... Πιστεύω έχω γράψει γύρω στο 16 με 17. Αν εχω γράψει 16 είμαι γύρω στα 20.300, δηλαδή 100 μορια περίπου κάτω απο την περσινη βάση, ενώ αν έχω γράψει 17 είμαι γύρω στα 20.500, δηλ. περίπου 100 μόρια πάνω. Επομένως, αναρωτιέμαι μήπως έχετε ακούσει για άνοδο, πτώση ή αν θα κυμανθεί στα ίδια επίπεδα με πέρυσι η Αγγλική Αθηνών...
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

electra1993

Νεοφερμένος

Η electra1993 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 17 μηνύματα.
Στα μαθηματικά και στη φυσική όμως τους γ******ε κυριολεκτικά πέρσι (μπορεί να μην ήταν πολλά, αλλά έφτανες ξαφνικά στο 18 με το καλημέρα -αυτός που πήγαινε για 20). Γι' αυτό οι μεγάλες πτώσεις στα Πολυτεχνεία (οι οποίες, σε σχέση με τις φετινές προβλέψεις είναι ψίχουλα μάλλον, εδώ ακούμε για πτώση έως και 800 μόρια).

Εντάξει, μην υπερβάλλουμε! Αν θεωρείς ότι τους γ******ε πέρσι δηλαδή φέτος τι έκαναν σε μας? Μην τρελαθούμε κιόλας... τα περσινά θέματα δεν είχαν καμιά σχέση με τα φετινά! Σε λίγο θα ακούσω ότι ήταν και εύκολα...

Με 19.244 μπορώ να ελπίζω για Ιατρική Αθηνών ή να ετοιμάζω βαλίτσες?
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Tonia_BAIL

Νεοφερμένος

Η Tonia αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 31 ετών, Απόφοιτος και μας γράφει απο Χανιά (Χανιά). Έχει γράψει 10 μηνύματα.
Καλησπέρα!
Μήπως έχει ακούσει κανείς για τη βάση των διεθνών και ευρωπαϊκών σπουδών; (θα πέσει καθόλου ήήή...)
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

adamadia22

Νεοφερμένος

Η adamadia22 αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 35 ετών. Έχει γράψει 2 μηνύματα.
Καλησπέρα. Θα ήθελα να σας ρωτήσω κάτι για τις βάσεις 2011 με το 10%. Θα κάνω φέτος μετά από 2 χρόνια και είμαι φιλολογία Κρήτης.Έχω 15900 και θέλω να πάω Νηπιαγωγών σε όποια πόλη της Ελλάδος..Έχω ελπίδες να περάσω κάπου; Και αν ναι; Σε ποιές;
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Επεξεργάστηκε από συντονιστή:

danai-elpida

Πολύ δραστήριο μέλος

Η Δαναη-Ελπιδα αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι 30 ετών, Φοιτητής και μας γράφει απο Αθήνα (Αττική). Έχει γράψει 970 μηνύματα.
Συμφωνα με την Καθημερινη:
Ιατρικη Αθηνων:19250
ΗΜΜΥ ΕΜΠ:19000
ΠΟΛ.ΜΗΧ.ΑΠΘ:18600
Νομικη Αθηνων:19000

Ανοδος στη νομικη...
Με πτωση των αριστουχων στα αρχαια (απο 6,43 σε 2,78),στην Εκθεση(απο 1,65 σε 1,04),στην Ιστορια (απο 20,09 σε 17,78),στη Βιολογια (απο 23,14 σε 18,96) ακομα κ στα Λατινικα (απο 17,42 σε 16,26) (σε σχεση με περυσι) και με μειωση 3% των υποψηφιων της Θεωρητικης .πως στο καλο θα ανεβει η βαση της Νομικης Αθηνας ?:hmm:
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

cherryblossom

Νεοφερμένος

Η Διώνη αυτή τη στιγμή δεν είναι συνδεδεμένη. Είναι Φοιτήτρια και μας γράφει απο Πάτρα (Αχαΐα). Έχει γράψει 77 μηνύματα.
Εκτιμήσεις βάσεων στο Έθνος της Κυριακής :
1o επιστημονικό πεδίο
2ο επιστημονικό πεδίο
3o επιστημονικό πεδίο
4o επιστημονικό πεδίο
5o επιστημονικό πεδίο


Να σας πω την αλήθεια μου φαίνονται λίγο άκυρες εκτιμήσεις...Ας πούμε στο παιδαγωγικό Ιωαννίνων και Αλεξανδρούπολης δίνει την ίδια βάση (17.500).Γίνεται αυτό;Προχειροδουλειά μυρίζομαι!Τι λέτε εσείς;


πηγή
 

Σημείωση: Το μήνυμα αυτό γράφτηκε 12 χρόνια πριν. Ο συντάκτης του πιθανόν να έχει αλλάξει απόψεις έκτοτε.

Status
Το θέμα δεν είναι ανοιχτό για νέες απαντήσεις.

Χρήστες Βρείτε παρόμοια

Top